Dodaj do ulubionych

ciagle sam

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.07, 20:37
jak mam znalesc kobiete swego zycia. wciaz sam. niejestem piekny ani
bogaty , lecz kochac chce i byc kochanym
Obserwuj wątek
    • rewolwerowa Re: ciagle sam 29.05.07, 20:40
      też się zastanawiam:)
    • Gość: frywolna Re: ciagle sam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.07, 20:43
      a szukac zaczales chociaz?
      • Gość: filip Re: ciagle sam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.07, 20:56
        az juz sie lamie. wciasz szukam tak mi sie wydaje ze 90% dnia
        zajmuje mi szukanie
        • rewolwerowa Re: ciagle sam 29.05.07, 21:19
          "nie jestem bogaty" - nie wszystkie kobiety lecą na pieniądze
          "nie jestem piękny" - skąd ta pewność? ktoś Cię wbił w kompleksy?
        • Gość: art69 Re: ciagle sam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.05.07, 23:19
          > tak mi sie wydaje ze 90% dnia zajmuje mi szukanie
          Zmień rewir.
          • quickly Mam sposob na Twoj problem... 30.05.07, 03:44
            Podchodzisz do jakiejs ladnej dziewczyny i zaczynasz z nia rozmawiac. Jak
            jestes schludnie ubrany, nie swirujesz, nie jestes pijany i nie mowisz, ze
            chcesz ja "przeleciec" juz koniecznie w pierwsza noc (lub innymi slowy "miec z
            nia kontakt na podlozu seksualnym" - jezeli kogos obrazilem moim frywolnym
            opisem stanu rzeczy), to szanse sa raczej bardzo duze...

            Nawet jezeli na 10 podejsc nie wypali Ci 8, to i tak uznasz to za sukces. A
            pomysl ile te 2 maja kolezanek, kuzynek i znajomych... :)))

            • Gość: art69 Re: Mam sposob na Twoj problem... IP: 212.244.155.* 30.05.07, 07:46
              Prawdopodobnie gość również jest nieśmiały, więc jemu trzeba by przyprowadzić
              jakąś wybraną wcześniej w castingu. Kto do komisji?
              • Gość: filip Re: Mam sposob na Twoj problem... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.07, 08:07
                niesmialy ja wiem duzo ludzi znam i kobiet poznaje ale one daja mi
                odczuc ze ja to nie ten , i dalej tkwie sam
                • Gość: art69 Re: Mam sposob na Twoj problem... IP: 212.244.155.* 30.05.07, 08:20
                  Być może poznajesz nieodpowiednie kobiety?
    • aga77ti Re: ciagle sam 30.05.07, 09:22
      nie martw sie. podobno kazdy kiedys znajduje swoja druga polowke
      • Gość: filip Re: ciagle sam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.07, 09:42
        kiedys tylko ja juz mam 24 latka i ciezko mi jest niemoge tak
        dluzej czekac. moze jest w czestochowie jakas wrazliwa duszyczka w
        podobnym wieku. ktora dala by mi to szczescie jakim jett milosc.
        • tygryska_28 Re: ciagle sam 30.05.07, 09:53
          Jak to JUŻ??
          To co maja powiedzieć starsi od Ciebie samotni?
          No tak, czas umierać po prostu w wieku trzydziestu lat kiedy jest się samemu...

          Eh, chłopcze, masz naprawdę sporo czasu i wykorzystaj go dla siebie, potem już
          będzie inaczej.
          :))
          Zrób coś dla siebie żebyś później nei żałował straconych dni... Wiem co mówię :)
        • Gość: art69 Re: ciagle sam IP: 212.244.155.* 30.05.07, 10:01
          Słuchaj - gonimy to, co przed nami ucieka, a ucieka - bo to gonimy. Wiem to sam
          po sobie. Spróbuj zmienić podejście do sprawy. Wiem, że to trudne, bo sam się z
          tym zmagam, ale niewielkie efekty już widzę.
          Powieś sobie nad łóżkiem wielki plakat: "NIE SZUKAM MIŁOŚCI". I uwierz w to
          (przynajmniej na jakiś czas). Poszukaj łatwych dziewczyn, nabierz pewności
          siebie, której - jak sądzę - Ci brak. Być może te, które mogłyby Cię pokochać
          nie widzą w Tobie tego magnesu, który by je przyciagnął.
          Nie wiem, czy te moje rady są mądre, ale spróbowac możesz - nie masz nic do
          stracenia.
          • asskela Re: ciagle sam 30.05.07, 10:33
            ja cież... też zastosuję,jeszcze nie wiem gdzie szukać łatwych chłopaków,google
            coś na to poradzi?
            • Gość: art69 Łatwe chłopaki IP: 212.244.155.* 30.05.07, 10:46
              Jest ich więcej niż łatwych dziewczyn. Właściwie to prawie każdy, w kim obudzi
              się samiec, więc teoretycznie łatwiej (sic!) na takiego trafić, niż na rzeczoną
              dziewczynę. Tej zaś z kolei trudniej ukryć swą "łatwość", jeśli chciałaby to
              zachować w dyskrecji. A może się mylę?
            • Gość: filip Re: ciagle sam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.07, 22:29
              nio zanim wprowadzimy ta zasade latwych partnerow to moze sie poznajmy
    • Gość: Ewa Re: ciagle sam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.07, 11:25
      to moze masz paskudny charakter lub sa jakis inne przeciwskazania ze kobiety
      nie chca byc z toba:)i jescze jedno tu nie szukaj kobiety ,to nie jest powazne
      miejsce do tego!
      • Gość: filip Re: ciagle sam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.07, 22:32
        moze miejsce jest niepowazne . ale taka osoba jak ty jest powazna.
        milo byloby poznac takie osoby jak kolezanka. charakter wszyscy mi
        mowia mam bardzo dobry. tylko kobietom dzis nie chodzi o charakter.
        jak widac liczy sie wyglad i kasa. moze niezawsze ale tak jest.
        chyba ze kolezanka ma inne zdanie
        • Gość: * Re: ciagle sam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.07, 21:13
          Prawie niemożliwe, by chłopak mający tak piękne książęce imię był sam,
          chyba, że z wyboru.
          • Gość: filip Re: ciagle sam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.07, 10:00
            imie niestety niejest najwazniejsze. bynajmniej dlamnie. wazna jest
            dusza i to co w niej nosze,.piekno ktore jest u czlowieka pokazywane
            przez charakter. to jest najwazniejsze. a ja dalej sam dzien za dniem.
    • Gość: filip Re: ciagle sam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.07, 21:03
      juz koniec nic nikt mi nie napisze . jest tu kto?
      • analityczka Re: ciagle sam 01.06.07, 10:14
        Forum to nie psychologiczna"kozetka".Nikt tu nie rozwiąże Twojego problemu.Choć
        osobiście uważam że problem to to nie jest,i póki urasta do rangi frutracji to
        nic z tym zrobić się nie da.
        Ciocia dobra rada: odpuść sobie chłopcze.Zajmij czas jakąś pasją.Kobiety nie
        lubią i wyczuwają frustratów na odległość.
      • Gość: Shrek Re: ciagle sam IP: 62.233.229.* 01.06.07, 13:03
        Hmmm...

        Dawno, dawno temu, na bagnach zyl sobie pewien ogr. Nie byl to szczesliwy
        jegomosc. Jego dyskusyjna prezencja odstraszala, i wszystkie bajkowe stwory
        mijaly szerokim lukiem jego samotnie. Zaczął coraz bardziej zamykać się w sobie
        i złe myśli panowały nad jego życiem.

        Pewnego dnia spotkał upierdliwego osła, z któym podążył na spotkanie czegoś
        nieoczekiwanego, czegoś czego nie pragnął, nie poszukiwał i się nie spodziewał.

        Samo się zadziało, w momencie gdy magia wyczuła odpowiednią chwilę.
        Magia w kierunku kogoś...

        Bajka ? Tak, ale czy na pewno ?


        A tak poważnie. Nie szukaj na siłe. Uporządkuj siebie. Nie podchodź do
        tego 'kto może mi oferować miłość'.

        J.F.K. powiedział kiedyś coś co idealnie pasuje do przypadku. W wolnej
        adaptacji "Nie pytaj kto może Ci zaofarować miłość, tylko co możesz zrobić aby
        ją komuś dać".

        Nie wierz w to co piszesz. Makabryczny obraz sie z tego wyłania : "...wyglad i
        kasa...". Kobiety to fantastyczne stworzenia, tylko coś co ma być piękne musi
        być zbudowane na czymś.
        Nie na kasie, pięknych futrach i wyglądzie "księcia ze bajki"

        Mam takie zaklęcie, w które wierzę : CZZ, a raczej ZZC : Z-Zrozumienie, Z-
        Zaufanie, C-Czas.

        ...


        Bajka o wstrętnym ogrze, oraz CZZ to historie z życia wzięte ;)

        Z mojego życia ;)


        • Gość: Fiona Re: ciagle sam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.07, 13:33
          Jaki mądry ten Shrek....
          Szkoda, że niewielu jest facetów myślących w ten sposób
          i w dodatku są zajęci.
          • Gość: filip Re: ciagle sam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.07, 21:58
            no niema ani jednej kobiety ktora by sie spotkala i porozmawiala
            chociasz tyle. niemusi sie zakochac odrazu
            • Gość: błękitny staniczek Re: ciagle sam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.07, 01:20
              Znasz Filipku piosenkę "Brunetki, blondynki,
              ja wszystkie Was dziewczynki,
              całować chce" ?
            • Gość: art69 Re: ciagle sam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.07, 21:47
              Ktoś Ci tu radził, abyś popracował nad sobą. Zrób to GRUNTOWNIE. Nie pomiń nawet
              ortografii, bo ta świadczy o Twojej niefrasobliwości, by nie rzec -
              niechlujstwie. W powyższym wpisie popełniłeś 4 błędy ortograficzne, 2
              interpunkcyjne i co najmniej 1 stylistyczny. Tyle zauważyłem ja, a nie jestem
              polonistą.
              Weź się w garść. Masz jeszcze kawał życia przed sobą.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka