Gość: filip IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.07, 20:37 jak mam znalesc kobiete swego zycia. wciaz sam. niejestem piekny ani bogaty , lecz kochac chce i byc kochanym Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: frywolna Re: ciagle sam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.07, 20:43 a szukac zaczales chociaz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: filip Re: ciagle sam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.07, 20:56 az juz sie lamie. wciasz szukam tak mi sie wydaje ze 90% dnia zajmuje mi szukanie Odpowiedz Link Zgłoś
rewolwerowa Re: ciagle sam 29.05.07, 21:19 "nie jestem bogaty" - nie wszystkie kobiety lecą na pieniądze "nie jestem piękny" - skąd ta pewność? ktoś Cię wbił w kompleksy? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: art69 Re: ciagle sam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.05.07, 23:19 > tak mi sie wydaje ze 90% dnia zajmuje mi szukanie Zmień rewir. Odpowiedz Link Zgłoś
quickly Mam sposob na Twoj problem... 30.05.07, 03:44 Podchodzisz do jakiejs ladnej dziewczyny i zaczynasz z nia rozmawiac. Jak jestes schludnie ubrany, nie swirujesz, nie jestes pijany i nie mowisz, ze chcesz ja "przeleciec" juz koniecznie w pierwsza noc (lub innymi slowy "miec z nia kontakt na podlozu seksualnym" - jezeli kogos obrazilem moim frywolnym opisem stanu rzeczy), to szanse sa raczej bardzo duze... Nawet jezeli na 10 podejsc nie wypali Ci 8, to i tak uznasz to za sukces. A pomysl ile te 2 maja kolezanek, kuzynek i znajomych... :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: art69 Re: Mam sposob na Twoj problem... IP: 212.244.155.* 30.05.07, 07:46 Prawdopodobnie gość również jest nieśmiały, więc jemu trzeba by przyprowadzić jakąś wybraną wcześniej w castingu. Kto do komisji? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: filip Re: Mam sposob na Twoj problem... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.07, 08:07 niesmialy ja wiem duzo ludzi znam i kobiet poznaje ale one daja mi odczuc ze ja to nie ten , i dalej tkwie sam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: art69 Re: Mam sposob na Twoj problem... IP: 212.244.155.* 30.05.07, 08:20 Być może poznajesz nieodpowiednie kobiety? Odpowiedz Link Zgłoś
aga77ti Re: ciagle sam 30.05.07, 09:22 nie martw sie. podobno kazdy kiedys znajduje swoja druga polowke Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: filip Re: ciagle sam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.07, 09:42 kiedys tylko ja juz mam 24 latka i ciezko mi jest niemoge tak dluzej czekac. moze jest w czestochowie jakas wrazliwa duszyczka w podobnym wieku. ktora dala by mi to szczescie jakim jett milosc. Odpowiedz Link Zgłoś
tygryska_28 Re: ciagle sam 30.05.07, 09:53 Jak to JUŻ?? To co maja powiedzieć starsi od Ciebie samotni? No tak, czas umierać po prostu w wieku trzydziestu lat kiedy jest się samemu... Eh, chłopcze, masz naprawdę sporo czasu i wykorzystaj go dla siebie, potem już będzie inaczej. :)) Zrób coś dla siebie żebyś później nei żałował straconych dni... Wiem co mówię :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: art69 Re: ciagle sam IP: 212.244.155.* 30.05.07, 10:01 Słuchaj - gonimy to, co przed nami ucieka, a ucieka - bo to gonimy. Wiem to sam po sobie. Spróbuj zmienić podejście do sprawy. Wiem, że to trudne, bo sam się z tym zmagam, ale niewielkie efekty już widzę. Powieś sobie nad łóżkiem wielki plakat: "NIE SZUKAM MIŁOŚCI". I uwierz w to (przynajmniej na jakiś czas). Poszukaj łatwych dziewczyn, nabierz pewności siebie, której - jak sądzę - Ci brak. Być może te, które mogłyby Cię pokochać nie widzą w Tobie tego magnesu, który by je przyciagnął. Nie wiem, czy te moje rady są mądre, ale spróbowac możesz - nie masz nic do stracenia. Odpowiedz Link Zgłoś
asskela Re: ciagle sam 30.05.07, 10:33 ja cież... też zastosuję,jeszcze nie wiem gdzie szukać łatwych chłopaków,google coś na to poradzi? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: art69 Łatwe chłopaki IP: 212.244.155.* 30.05.07, 10:46 Jest ich więcej niż łatwych dziewczyn. Właściwie to prawie każdy, w kim obudzi się samiec, więc teoretycznie łatwiej (sic!) na takiego trafić, niż na rzeczoną dziewczynę. Tej zaś z kolei trudniej ukryć swą "łatwość", jeśli chciałaby to zachować w dyskrecji. A może się mylę? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: filip Re: ciagle sam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.07, 22:29 nio zanim wprowadzimy ta zasade latwych partnerow to moze sie poznajmy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewa Re: ciagle sam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.07, 11:25 to moze masz paskudny charakter lub sa jakis inne przeciwskazania ze kobiety nie chca byc z toba:)i jescze jedno tu nie szukaj kobiety ,to nie jest powazne miejsce do tego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: filip Re: ciagle sam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.07, 22:32 moze miejsce jest niepowazne . ale taka osoba jak ty jest powazna. milo byloby poznac takie osoby jak kolezanka. charakter wszyscy mi mowia mam bardzo dobry. tylko kobietom dzis nie chodzi o charakter. jak widac liczy sie wyglad i kasa. moze niezawsze ale tak jest. chyba ze kolezanka ma inne zdanie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: * Re: ciagle sam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.07, 21:13 Prawie niemożliwe, by chłopak mający tak piękne książęce imię był sam, chyba, że z wyboru. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: filip Re: ciagle sam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.07, 10:00 imie niestety niejest najwazniejsze. bynajmniej dlamnie. wazna jest dusza i to co w niej nosze,.piekno ktore jest u czlowieka pokazywane przez charakter. to jest najwazniejsze. a ja dalej sam dzien za dniem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: filip Re: ciagle sam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.07, 21:03 juz koniec nic nikt mi nie napisze . jest tu kto? Odpowiedz Link Zgłoś
analityczka Re: ciagle sam 01.06.07, 10:14 Forum to nie psychologiczna"kozetka".Nikt tu nie rozwiąże Twojego problemu.Choć osobiście uważam że problem to to nie jest,i póki urasta do rangi frutracji to nic z tym zrobić się nie da. Ciocia dobra rada: odpuść sobie chłopcze.Zajmij czas jakąś pasją.Kobiety nie lubią i wyczuwają frustratów na odległość. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Shrek Re: ciagle sam IP: 62.233.229.* 01.06.07, 13:03 Hmmm... Dawno, dawno temu, na bagnach zyl sobie pewien ogr. Nie byl to szczesliwy jegomosc. Jego dyskusyjna prezencja odstraszala, i wszystkie bajkowe stwory mijaly szerokim lukiem jego samotnie. Zaczął coraz bardziej zamykać się w sobie i złe myśli panowały nad jego życiem. Pewnego dnia spotkał upierdliwego osła, z któym podążył na spotkanie czegoś nieoczekiwanego, czegoś czego nie pragnął, nie poszukiwał i się nie spodziewał. Samo się zadziało, w momencie gdy magia wyczuła odpowiednią chwilę. Magia w kierunku kogoś... Bajka ? Tak, ale czy na pewno ? A tak poważnie. Nie szukaj na siłe. Uporządkuj siebie. Nie podchodź do tego 'kto może mi oferować miłość'. J.F.K. powiedział kiedyś coś co idealnie pasuje do przypadku. W wolnej adaptacji "Nie pytaj kto może Ci zaofarować miłość, tylko co możesz zrobić aby ją komuś dać". Nie wierz w to co piszesz. Makabryczny obraz sie z tego wyłania : "...wyglad i kasa...". Kobiety to fantastyczne stworzenia, tylko coś co ma być piękne musi być zbudowane na czymś. Nie na kasie, pięknych futrach i wyglądzie "księcia ze bajki" Mam takie zaklęcie, w które wierzę : CZZ, a raczej ZZC : Z-Zrozumienie, Z- Zaufanie, C-Czas. ... Bajka o wstrętnym ogrze, oraz CZZ to historie z życia wzięte ;) Z mojego życia ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fiona Re: ciagle sam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.07, 13:33 Jaki mądry ten Shrek.... Szkoda, że niewielu jest facetów myślących w ten sposób i w dodatku są zajęci. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: filip Re: ciagle sam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.07, 21:58 no niema ani jednej kobiety ktora by sie spotkala i porozmawiala chociasz tyle. niemusi sie zakochac odrazu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: błękitny staniczek Re: ciagle sam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.07, 01:20 Znasz Filipku piosenkę "Brunetki, blondynki, ja wszystkie Was dziewczynki, całować chce" ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: art69 Re: ciagle sam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.07, 21:47 Ktoś Ci tu radził, abyś popracował nad sobą. Zrób to GRUNTOWNIE. Nie pomiń nawet ortografii, bo ta świadczy o Twojej niefrasobliwości, by nie rzec - niechlujstwie. W powyższym wpisie popełniłeś 4 błędy ortograficzne, 2 interpunkcyjne i co najmniej 1 stylistyczny. Tyle zauważyłem ja, a nie jestem polonistą. Weź się w garść. Masz jeszcze kawał życia przed sobą. Odpowiedz Link Zgłoś