czekolada251
10.07.07, 16:39
Uwielbiam czekoladę, stąd mój nick. Zwłaszcza mleczną z orzechami i białą.
Czekolada kojarzy mi się z miłością, a tej teraz w moim życiu brakuje. Moje
lato jest dlatego czekoladowe. Tak sobie osładzam czas. 251 to nie mój wiek
;-) tyle tabliczek czekolady pewnie zjadłam, na szczęście jeszcze mieszczę się
w drzwiach ;-) Może któryś mężczyzna też lubi czekoladę, moglibyśmy mieć
wspólne czekoladowe lato. Byłoby miło.