Dodaj do ulubionych

Kobiety dojrzałe...

IP: *.crowley.pl 21.06.03, 12:19
"Jedząc tylko poziomki-nic nie wiesz o winogronach"
Obserwuj wątek
    • duzyalarm Re: Kobiety dojrzałe... 21.06.03, 13:13
      Gość portalu: Maria napisał(a):

      > "Jedząc tylko poziomki-nic nie wiesz o winogronach"

      a Ty jestes poziomka czy winogronka?
    • Gość: Maria Re: Kobiety dojrzałe... IP: *.crowley.pl 21.06.03, 13:36
      Czuję się jak wygrzane w słońcu winogrono.
      Dojrzałe ,słodkie.
      Pachnące obietnicą niezapomnianych doznań smakowych.
      • Gość: adrian Re: Kobiety dojrzałe... IP: GBSerwer:* / 10.1.2.* 21.06.03, 15:42
        Kobiet nie powinno się pytać o wiek, ja spytam o przedział... przed czy po
        40stce?
    • Gość: Maria Re: Kobiety dojrzałe... IP: *.crowley.pl 21.06.03, 15:55
      Mnie się podoba mój wiek,więc Ci powiem.
      Czterdzieści i cztery.
      Żeby było śmieszniej i młodziej to właśnie zdałam wszystkie egzaminy w tej
      sesji.
      Tyle może się zdarzyć.
      Wciąż czekam na to nie nazwane.
      • Gość: cal.....ka Re: Kobiety dojrzałe... IP: *.media4.pl / 10.5.14.* 21.06.03, 16:48
        stare wino zawsze dobre.
        Faceci, dzis promocja, zamiast monopolowego wybierzcie internet......


















        Gość portalu: Maria napisał(a):

        > Mnie się podoba mój wiek,więc Ci powiem.
        > Czterdzieści i cztery.
        > Żeby było śmieszniej i młodziej to właśnie zdałam wszystkie egzaminy w tej
        > sesji.
        > Tyle może się zdarzyć.
        > Wciąż czekam na to nie nazwane.
    • jarmilka Re: poziomki! 21.06.03, 17:18
      Wolę poziomki - najlepiej dzikie, łąkowo-leśne, bordowo napęczniałe słońcem z
      dodatkiem słodkiej cierpkości i tak pachnace...żadne rośliny hodowlano -
      ogródkowe nie posiadaja tego smaku.
      A winogrona? Najlepsze według mnie są takie cichaczem podkradzione z pobocza
      zakurzonej i rozsłonecznionej ścieżki włoskiemu plantatorowi - małe, grono przy
      gronie gęste i słodkie gęstością skondensowanego syropu.

      Coś mi się wydaje, ze niezbyt na temat ta wypowiedź;)
      • Gość: cal.....ka winogrona IP: *.media4.pl / 10.5.14.* 21.06.03, 19:01
        Tylko od tego kurzu na owocach mozna dostac alergii albo zle sie poczuc, roznie
        to bywa, z gruszkami to jest tak ze jak rosna przy drodze to sila rzeczy od
        spalin sa zatrute, i śliwki, ale niezawsze. Potem taki zchorowany czlowiek
        wraca do miasta a tam........soki w kartonach, panie, ktore kradną nam z
        kieszeni pienizdze mowiac ze to sok, a to tylko konserwanty i zapachy.....

        Ja bym stawiała na te owoce z własnego ogródka........
        • Gość: cal.....ka Re: winogrona IP: *.media4.pl / 10.5.14.* 21.06.03, 19:07
          Czy w doniczce za oknem też mogą wyrosnąć poziomki?
    • Gość: Belbo Re: Kobiety dojrzałe... IP: *.acn.waw.pl 21.06.03, 20:04
      A co z pestkami?
      • Gość: to_tylko_ja Re: Kobiety dojrzałe... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.03, 20:17
        pestki sie wypluwa, robiaz zawody, kto dalej... ;)
        • Gość: cal.....ka Re: Kobiety dojrzałe... IP: *.media4.pl / 10.5.14.* 21.06.03, 20:25
          No potem trafiaja do doniczki.........
          • Gość: Belbo Re: Kobiety dojrzałe... IP: *.acn.waw.pl 22.06.03, 10:24
            trafiają albo nie.. zależy jak daleko doniczka stoi..

            Z poziomkami łatwiej.. pestek brak ..i zawodów robić nie trza ... doniczki
            kupować .. a ze śmietaną.. pychota:)
    • Gość: zahedan a z zwinogron rodzynki być...Mario IP: 80.51.161.* 22.06.03, 10:34
      Gość portalu: Maria napisał(a):

      > "Jedząc tylko poziomki-nic nie wiesz o winogronach"
      a rodzynki? kwintesencja słodkości- to dopiero pychota być
      • meduza4 Re: a z zwinogron rodzynki być...Mario 22.06.03, 11:36
        Gość portalu: zahedan napisał(a):

        > Gość portalu: Maria napisał(a):
        >
        > > "Jedząc tylko poziomki-nic nie wiesz o winogronach"
        > a rodzynki? kwintesencja słodkości- to dopiero pychota być


        Zahedan... przeciez rodzynki to takie stare, strasznie wysuszone winogrona...
        • Gość: zahedan Re: alitalia przewozi meduzy ;-) IP: 80.51.161.* 22.06.03, 13:24
          meduza4 napisał
          >
          >
          > Zahedan... przeciez rodzynki to takie stare, strasznie wysuszone winogrona...
          meduza gdzie twoje parzydełka sie podziać.ty lepiej pakować bagaż i szykowac
          sie do droga-ja juz bardzo za twoja tęsknić.ty wino i ser kupić?
          • meduza4 Re: alitalia przewozi meduzy ;-) 22.06.03, 13:58
            Ja tylko wino kupic. A o bagaqe Ty sie nie martwic
            -ja wieczorem spakowac. Ty sie lepiej pomodlic
            zeby Alitalia znowu ich nie zgubic :(
            • white.falcon Re: alitalia przewozi meduzy ;-) 22.06.03, 14:09
              meduza4 napisała:

              > Ja tylko wino kupic. A o bagaqe Ty sie nie martwic
              > -ja wieczorem spakowac. Ty sie lepiej pomodlic
              > zeby Alitalia znowu ich nie zgubic :(

              I tak należy się cieszyć, że gubi tylko bagaże. Ogólnie należy się cieszyć, że
              nie latasz n.p. El-Al-em lub Aeroflotem. :)
              Miłej podróży.:)
              Pozdrv.:)
            • Gość: zahedan Re: alitalia przewozi meduzy ;-) IP: 80.51.161.* 22.06.03, 14:16
              meduza4 napisała:

              > Ja tylko wino kupic. A o bagaqe Ty sie nie martwic
              > -ja wieczorem spakowac. Ty sie lepiej pomodlic
              > zeby Alitalia znowu ich nie zgubic :(
              ty nie marwic.mnie zginąc bagaż w british airways z teheran .ja tam miec piekna
              dywan.ale on znależc i teraz mole z tego sie mnóstwo cieszyć.ty kupić ser i być
              dobra myśl
              • meduza4 Re: alitalia przewozi meduzy ;-) 22.06.03, 14:29
                A gdzie ja w niedziela za ser bede biegac?
                Bagaze to juz mi dwa razy Alitalia zgubic, ale na
                nastepny dzien znalezc i przywiezc, wiec ja sie
                nie martwic :-)
                • Gość: zahedan Re: alitalia przewozi meduzy ;-) IP: 80.51.161.* 22.06.03, 14:36
                  meduza4 napisała:

                  > A gdzie ja w niedziela za ser bede biegac?

                  :-( :-( :-(
                  • ja_nek Re: alitalia przewozi meduzy ;-) 22.06.03, 16:42
                    Zahedam chcieć ocalić resztkę tego perskiego dywan przy pomocy ser:)

                    Wino będzie, Meduza też, a kto będzie śpiewać?:)
                    • meduza4 Re: alitalia przewozi meduzy ;-) 22.06.03, 20:06
                      Moge spiewac, ale sera nie przywioze...
                      Przeciez od razu bym go zjadła, a mam sie przeciez
                      odchudzac...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka