Gość: ELA BEZ OPAŁU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.07, 16:06 a nie mam opału ani chłopa do ogrzania. Mata na to jakomś rade? Może jest chętny do pomocy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
obrotowy Re: zima nadchodzi 24.10.07, 16:38 dawaj adres i inne namiary to przekalkuluje, czy sie oplaca troche chrustu na te zimna Zime podrzucic :) www.beskid.com/images/cuisine/faworki.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
ginger43 Re: zima nadchodzi 24.10.07, 17:31 A te faworki to na zachętę? Mam chłopa i cieplutko w domku, ale na takie pychotki... Odpowiedz Link Zgłoś
facettt To nie sa faworki, tylko chrust :) 24.10.07, 20:39 tak sie o nich (przynajmniej u nasz, w Kieleckiem) mowi :) Odpowiedz Link Zgłoś
ginger43 Re: To nie sa faworki, tylko chrust :) 24.10.07, 21:20 Dzięki serdeczne za podpowiedź. Teraz rozumiem aluzję, gapa jestem! U nas mówi się faworki, chociaż z określeniem chrust też się spotkałam. Pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś
facettt Re: zima nadchodzi 24.10.07, 20:40 Gość portalu: chłop napisał(a): > a zapał masz ? Przecie mowila, ze ma tylko zapałki :) Odpowiedz Link Zgłoś
emes68 Re: zima nadchodzi 24.10.07, 20:26 sprzedaj wszystko i jedz w cieple kraje:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ELA BEZ OPAłU Re: zima nadchodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.07, 20:52 przecie mówiłam wam, że trza mi chłopa, chrust przyda się ale ma byc ciepło i ciepły chłop, gorąc tysz dobry. a co ja mom sprzedać stare wyro, kto kupi na jalegro nawet nie kcom go, to ja wole chłopa z nowym wyrem, ciepłego i z chrustem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ELA BEZ OPAłU Re: zima nadchodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.07, 21:00 no kurna ile można chodzić w gaciach barchanowych no? aaa i ktus pytał o moje zamiary...inow wyrze o tym gadam. Odpowiedz Link Zgłoś
duszka2 Re: zima nadchodzi 25.10.07, 09:20 musisz sprawdzić w sklepie z ogrzewaniem...jakieś żeberka się znajdą Odpowiedz Link Zgłoś
dwausmiechy Re: zima nadchodzi 25.10.07, 12:40 górnika szukaj, deputat węglowy dostaniesz a na byle chrust czasu nie trać bo to się za szybko spala Odpowiedz Link Zgłoś
duszka2 Re: zima nadchodzi 25.10.07, 14:15 albo podpiac sie pod jakąs elektrowinię a chłopakom zrobić system 3-zmianowy;-) Odpowiedz Link Zgłoś
dwausmiechy Re: zima nadchodzi 25.10.07, 14:17 no! w nocy jest dużo taniej. sprawdziłam :)) Odpowiedz Link Zgłoś
duszka2 Re: zima nadchodzi 25.10.07, 14:21 no...chłopaki są bardziej energetyczne;-)) Odpowiedz Link Zgłoś