Dodaj do ulubionych

zima nadchodzi

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.07, 16:06
a nie mam opału ani chłopa do ogrzania. Mata na to jakomś rade?
Może jest chętny do pomocy?
Obserwuj wątek
    • obrotowy Re: zima nadchodzi 24.10.07, 16:38
      dawaj adres i inne namiary to przekalkuluje,
      czy sie oplaca troche chrustu na te zimna Zime podrzucic :)
      www.beskid.com/images/cuisine/faworki.jpg
      • ginger43 Re: zima nadchodzi 24.10.07, 17:31
        A te faworki to na zachętę? Mam chłopa i cieplutko w domku, ale na
        takie pychotki...
        • facettt To nie sa faworki, tylko chrust :) 24.10.07, 20:39
          tak sie o nich (przynajmniej u nasz, w Kieleckiem) mowi :)
          • ginger43 Re: To nie sa faworki, tylko chrust :) 24.10.07, 21:20
            Dzięki serdeczne za podpowiedź. Teraz rozumiem aluzję, gapa jestem!
            U nas mówi się faworki, chociaż z określeniem chrust też się
            spotkałam.
            Pozdrawiam:)
    • Gość: chłop Re: zima nadchodzi IP: *.chello.pl 24.10.07, 17:46
      a zapał masz ?
      • facettt Re: zima nadchodzi 24.10.07, 20:40
        Gość portalu: chłop napisał(a):

        > a zapał masz ?


        Przecie mowila, ze ma tylko zapałki :)
    • altinka Re: zima nadchodzi 24.10.07, 20:21
      Niech ci się trafi, niech :)
    • emes68 Re: zima nadchodzi 24.10.07, 20:26
      sprzedaj wszystko i jedz w cieple kraje:)
      • Gość: ELA BEZ OPAłU Re: zima nadchodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.07, 20:52
        przecie mówiłam wam, że trza mi chłopa, chrust przyda się ale ma byc ciepło i
        ciepły chłop, gorąc tysz dobry.
        a co ja mom sprzedać stare wyro, kto kupi na jalegro nawet nie kcom go, to ja
        wole chłopa z nowym wyrem, ciepłego i z chrustem
    • Gość: ELA BEZ OPAłU Re: zima nadchodzi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.07, 21:00
      no kurna ile można chodzić w gaciach barchanowych no? aaa i ktus pytał o moje
      zamiary...inow wyrze o tym gadam.
    • duszka2 Re: zima nadchodzi 25.10.07, 09:20
      musisz sprawdzić w sklepie z ogrzewaniem...jakieś żeberka się znajdą
    • dwausmiechy Re: zima nadchodzi 25.10.07, 12:40
      górnika szukaj, deputat węglowy dostaniesz
      a na byle chrust czasu nie trać bo to się za szybko spala
      • duszka2 Re: zima nadchodzi 25.10.07, 14:15
        albo podpiac sie pod jakąs elektrowinię a chłopakom zrobić system 3-zmianowy;-)
        • dwausmiechy Re: zima nadchodzi 25.10.07, 14:17
          no! w nocy jest dużo taniej. sprawdziłam :))
          • duszka2 Re: zima nadchodzi 25.10.07, 14:21
            no...chłopaki są bardziej energetyczne;-))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka