21.05.07, 10:18
img522.imageshack.us/my.php?image=ssa53173mq6.jpg
Podczas robienia tego zdjęcia nie ucierpiał żaden kot, to tylko tak
drastycznie wyglada smile
img143.imageshack.us/my.php?image=ssa53172ja4.jpg
Obserwuj wątek
    • alpepe Re: pokazuje 21.05.07, 10:20
      fajne bobo, tylko ten smok szpeci uncertain
      A co do drugiego zdjęcia, to jednak drastyczne.
      • aasiula1 Re: pokazuje 21.05.07, 10:24
        ale widziałaś, ze to taki profesjonalny chwyt był? Za kark. A smok szpeci ale
        to jedyne wyjście jak ją puszczam na dworze, bo ineczej zje wszystkie kamienie,
        pety, szkła itp itd sad
      • reniatoja Re: pokazuje 21.05.07, 10:24
        co Ty, Alpepe, właśnie tak nalezy chwytać koty, za skórę na karku, matka też je
        tak chwytta i to szczeną.
        • alpepe Re: pokazuje 21.05.07, 10:32
          no i co z tego? Wiem jak to wyglada, bo moi rodzice mają kotkę, więc jak się
          kociła, to pies jej kotki tak przenosił i tak samo robiła ona, ale i tak to
          drastycznie wygląda.
    • edka-schizofredka aaaaaaaaaaaaa... juz do animalsow wyslalam :P 21.05.07, 10:23
      z twoim IP wink)))... zlapia cie tongue_outPP...
    • reniatoja Re: pokazuje 21.05.07, 10:23
      czesc Asia fajna ta twoja Ziuzia (czmu fotki takie małe) jak Ci się zyje z
      meżem pod jednym dachem na stałe? Przyzwyczaiłas się już do plączących się pod
      nogami sladów bytności faceta?
      • aasiula1 Re: pokazuje 21.05.07, 10:25
        oj drażni mnie cały czas, ale jakoś daje rade. Teraz poszedł do pracy to jest o
        wiele lepiej heheheh a fotki małe, bo się szybciej tak ładują
    • aasiula1 a to ten mały w całej okazałości 21.05.07, 10:27
      img99.imageshack.us/my.php?image=ssa53193lf9.jpg
      • reniatoja Re: a to ten mały w całej okazałości 21.05.07, 10:52
        a tak w ogole to skad ty masz te kotki? sie ci okociły, czy jak? I teraz
        będziesz miała dwoje dzieci i dwa kotki? Sliczny ten malutki, ale wszystko jak
        male to sliczne. Mimo, ze taki piekny to ci nie zazdroszcze wink
        • aasiula1 Re: a to ten mały w całej okazałości 21.05.07, 11:04
          nie nie nie, to nie moje. To do teściów, tam do domu nad jeziorem sie na wiosnę
          (czy nawet jeszcze w zimie) przyplatała ta kotka. Tam teściowa ją dokarmiała
          itp a potem oczywiście zaszła ( kotka, nie teściowa), wiec jej zrobili na
          tarasie pudło z kocem itp żeby się miała gdzie okocić. No i urodziła jednego
          kociaka. I mają teściowie już dwa koty. A Teściowa boi się kotów, wogóle ich
          nie dotyka, jak kocica ją po nodze smyrnie to piszczy hhhehehe
    • raduch Re: pokazuje 21.05.07, 10:30
      I stąd powiedzenie "męczyć jak dzieci kota" smile)))
    • baba_krk ostra zawodniczka :)))))))))))))))))) 21.05.07, 10:33
      da sobie radę w życiu tongue_out
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka