Dodaj do ulubionych

Chlorella...

03.07.07, 20:51
Czy spożywacie i w jakiej formie.. Co myslicie o sproszkowanej wersji w
tabletkach.. Jak spozywanie ma sie w praktyce.. Czy warto.. Pozdrawiam..
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka