freebutterfly 03.07.07, 20:51 Czy spożywacie i w jakiej formie.. Co myslicie o sproszkowanej wersji w tabletkach.. Jak spozywanie ma sie w praktyce.. Czy warto.. Pozdrawiam.. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj