09.09.05, 16:32
Mój TM przecieka. Staruszek działal sparawnie przez 6 lat nalezy mu siesmile
Jednak chcialabym cos z tym zrobic, bo bez niego to tak jakby bez reki pomozcie.
Obserwuj wątek
      • karolcian Re: awaria:( 09.09.05, 20:04
        dzieki
        tak wlasnie planuje - moj chlopak wybiera sie z garnkiem w poniedzialek do serwisusmile
        Ciekawe ile mnie bedzie ta impreza kosztowala?
        A woda wylewa sie spodem i zostaje na stole, tak ze podejrzewam ze to łozysko
        pod nożami, ale zobaczymy co fachowcy powiedza
        pozdr pa
        • battlestar Re: awaria:( 11.05.06, 00:05
          Witam,

Tak jest to awaria i to niestety noża (wymiana uszczelki nic tu nie pomoże),
          który to wymienia się wraz z zamocowaniem (zazwyczaj) cena takiej imprezy to
          225zł nóż i 25zł uchwyt noża, o ile nic się w cenniku nie zmieniło big_grin. Należy
          jak najszybciej skontaktować się z serwisem, w celu przeglądnięcia CAŁEGO
          URZĄDZENIA!!!

Dlaczego całego?

Pod nożem gdy położymy garnek w jego "siedlisku" jest druga para łożysk w tzw.
          chassis (szasi smile), które również mogły uledz zniszczeniu (przez przypadkowe
          zalanie). W takim przypadku, wymiana noża, zapobiegnie przeciekaniu, ale
          uszkodzone łożyskowanie we wspomnianym chassis może spodować uszkodzenie
          silnika (z powodu stawianego przez łożyska oporu)!!!

Mogę polecić serwis, w którym z mojego polecenia (sam już nie pracuję jako
          serwisant - dłuuuga historia!) przegląd zostanie wykonany nieodpłatnie!

Pozdrawiam
          SerwisVorwerk
          • migotka34 Re: awaria:( 17.07.06, 10:49
            Witam
            Nie długo cieszyłam sie moim najlepszym przyjacielem w kuchni ... kupiłam
            używany ...chociaż jeszcze nie ma dwóch lat czyli powienn być na gwarancji.
            Nie gotuje - tak jakby wysiadła grzałka - dział sie to stopniowo najpier
            rozgrzewał sie do ok 50 stopni teraz nie grzeje już wcale a to co najgorsze to
            nie sieka. Tylko po wlanu wody/mleka kręcą sie noże przy jakimkolwiek stałej
            substancji noże stoją w mejscu chociaż silnik pracuje. Czy to podlega gwarancji
            i ewe.ile ta impreza może mnie kosztować .
            • atunia Re: awaria:( 17.07.06, 17:34
              Przede wszystkim pytanie, czy masz pisemną gwarancję z numerem faktury. Bo bez
              tego to ani rusz. A na pozostałe pytania, to obawiam się, że najszybciej serwis
              odpowie sad. W sklepiku online vorwerka widać przykładowe ceny elementów, ale nie
              ma łożysk itp. to już serwis wie.

Pozdrawiam
              Atunia
              • migotka34 Re: awaria:( 18.07.06, 08:19
                Dzeki za zaintersowanie moim problemem . Mam fakturę zakupu ale nie mam karty
                gwarancyjnej . Dziś zadzwonie do serwisu zobaczę co mi powiedzą . Sprzedający
                mieszka w Rzeszowie ja we Wrocławiu.
                • atunia Re: awaria:( 19.07.06, 14:30
                  O tyle masz łatwiej, że serwis na miejscu, nawet rozmowa lokalna smile. Powodzenia
                  - i jeśli znajdziesz chwilkę, skrobnij tu informację o tym, jak podeszli do
                  problemu. Bo wprawdzie przepisy na cincinie chyba będą lepsze, to dyskusje tutaj
                  może zostaną smile.

Atunia
                  • migotka34 Re: awaria:( 21.07.06, 14:11
                    Dzwoniłam do serwisu - Pani powiedzała że faktura jest wystarczająca i przyjeła
                    zgłoszenie usterki. Dzwonił do mnie serwisan - narazie wypytał o problem i
                    obiecał że po niedzeli skontaktuje się ze mną aby umówić sie na konkretny dzeń.
                    Tak więc jak narazie bardzo pozytywne wrażenia .... szkoda że tylko moje cudo
                    stoi a tak bardzo już go polubiłam. Napisze po naprawie .Basia
      • atunia Re: uszkodzony nóż 03.08.06, 09:39
        Dziękuję za informacje smile. Mam nadzieję, że pomoże innym - lepiej zadzwonić do
        serwisu, szybciej działają niż forum smile.
        A, ta ośka to tam głębiej, nie przy nożu?

Atunia
        • migotka34 Re: uszkodzony nóż 04.08.06, 13:09
          to była oska przy nożu - serwisant wymienił cały nóż i poradził aby teraz nie
          oszczędzać urządzenia dopóki jest na gwarancji , udzeli mi też kilka wskazówek -
          bardzo jestem zadowolona z obsługi chociaż długo czekałam
    • baterma11 Re: awaria:( do załatwienia 04.08.06, 15:14
      Nic bardziej prostego. Jeżeli był nabyty u przedstawiciela firma gwarantuje
      serwis wcześniejszych urządzeń. Trzeba zadzwonić do regionalnego
      przedstawiciela albo do Vorwerka we Wrocławiu (Centrala) i tam poprosić o
      kontakt z przedstawicielem regionalnym. Przyjadą na umówiony dzień z serwisem
      cześci , kwota prawdopodobnie niewielka a następne 6 lat "do przodu". Jeżeli
      był nabyty w inny sposób to mogą być kłopoty z serwisem ale.... pewnie da się i
      to załatwić
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka