01.08.12, 12:19
Kto dożyje tego roku może być nieśmiertelny.
Obserwuj wątek
    • map4 Re: 2045 rok 02.08.12, 09:51
      tsy napisał:

      > Kto dożyje tego roku może być nieśmiertelny.

      Gdybym urodził się w okolicach 2025 roku, to byłaby to dla mnie jakaś alternatywa. Ale zostać nieśmiertelnym jako schorowany staruszek, aby na wieki wieków walczyć ze zużytym długim życiem organizmem i chorobami ?
      Dziękuję, prostą trumnę, sztuk jeden poproszę.
    • skoonk Re: 2045 rok 02.08.12, 11:42
      tsy napisał:

      > Kto dożyje tego roku może być nieśmiertelny.

      seedmagazine.com/content/article/out_of_the_blue/P1/
      https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/37/PPTExponentialGrowthof_Computing_pl.jpg/703px-PPTExponentialGrowthof_Computing_pl.jpg
      • wubecja Re: 2045 rok 02.08.12, 12:44
        Dziewięciu fizyków teoretyków zostało uhonorowanych nową Nagrodą Fizyki Fundamentalnej. Każdy dostał po 3 mln dolarów, czyli więcej niż wynosi Nagroda Nobla. Fundatorem jest Yuri Milner, rosyjski potentat w branży internetowej.
        www.gazeta.ru/business/2012/03/14/4090645.shtml
        https://www.sylwiapartus.republika.pl/mozg-to-komputer-381-OBRAZKY.PL.jpg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka