Dodaj do ulubionych

Dietetyk Tychy, Katowice - Śląsk

24.10.19, 19:23
Cześć wszystkim!
Potrzebuje dietetyka, który zajmie się mną kompleksowo! małe problemy z tarczycą, wielkie problemy z nocnym podjadaniem i słodyczami! Słyszałam o instytucie dietetyki i chyba pani Kaszycy i Wanot lub Wanat? Mogłam przekręcić nazwiska... Co o nich sądzicie? Ja niestety kiedyś na jednym dietetyku się zawiodłam więc jestem ostrożna szukam kogoś kto mnie zmotywuje, a tam dobre opinie widziałam. Ktoś, coś? :)
Obserwuj wątek
    • zbyszek1290 Re: Dietetyk Tychy, Katowice - Śląsk 08.11.19, 12:56
      Polecam Panią Kasie Kaszycę! Byłem, skorzystałem i schudłem 25 kg! Teraz zjawiam się raz na jakiś czas żeby się "skontrolować" waga stoi na wymarzonych 85kg :)
    • arleta.kawulska Re: Dietetyk Tychy, Katowice - Śląsk 01.02.20, 20:46
      Polecam Panią Kasię www.dietapozdrowie.pl/
    • paysteer Re: Dietetyk Tychy, Katowice - Śląsk 12.02.20, 12:16
      Dzień dobry, jeśli szukasz pomocy dietetyka, zapraszam na www.paysteer.com , gdzie możesz porozmawiać z doświadczonymi dietetykami online.
    • adabarcz Re: Dietetyk Tychy, Katowice - Śląsk 12.02.20, 13:41
      Zapraszam do współpracy w Tychach, na mojej stronie internetowej znajdzie Pani szczegółowe informacje o tym czym się zajmuję oraz jak przebiegają wizyty :) Dietetyk mgr Adrianna Barczyńska barczynska-dietetyk.pl/
    • majkanowakowska93 Re: Dietetyk Tychy, Katowice - Śląsk 30.06.20, 09:59
      Ja równiez zmagam się z hasimoto i dodatkowo IO. Długo szukalam dobrego dietetetyka, i mój endo polecił mi www.dietetyknowacka.pl i jestem bardzo zadowolona. Wreszcie skonczyły się moje problemy z podjadaniem, szczegolnie wieczorami przed telewizorem. Nie rzucam sie na słodkie, nie chodze glodna a badania krwi juz dawno nie były tak dobre. Nie mówiąc o tym,że w koncu nie jestem senna i ospała. Jak dietetyk to tylko ten bo jednak warto powierzyc swoje zdrowie w rece dietetyka klinicznego
    • olini22 Re: Dietetyk Tychy, Katowice - Śląsk 15.10.22, 14:40
      Zapraszam do mnie :) Prowadzę konsultację i stacjonarne i online www.dietetykjastrzebie.pl/uslugi

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka