Dodaj do ulubionych

DIETETYK POZNAŃ!!

    • dieteykdorota Re: DIETETYK POZNAŃ!! 06.01.13, 00:02
      Polecam poradnie internetową

      Poradnia Dietetyczna on-line Twoja Dobra Dieta
      www.twojadobradieta.pl
      dieta 7-dniowa za 39 zł
      tanio i profesjonalnie
      • kiwonas66 Re: DIETETYK POZNAŃ!! 10.01.13, 00:20
        Polecam poradnie dietalia
        pani przyjmuje na Kasprzaka, jest miła i rzeczowa a co ważne diety nie są udziwnione.
        korzystałam i mogę spokojnie polecić ten adres, wizyty raz w miesiącu
    • poznan2013 Re: DIETETYK POZNAŃ!! 27.01.13, 21:22
      kilka miesięcy temu byłam w Kalorii ale dieta nie za bardzo mi odpowiadała, wytrzymałam na niej miesiąc, później kilogramy wróciły.
      1,5 miesiąca temu wybrałam się do P. Szczechowicz tak wszędzie polecanej i muszę przyznać, że jest naprawdę dobrze. Dieta naprawdę fajna (parę rzeczy po moich uwagach poprawiono), chudnę i stosuję ją bez problemu. Mam nadzieję, że wytrwam te pół roku, bo kilogramów do zrzucenia mam sporo...
      • aniapis24 Re: DIETETYK POZNAŃ!! 07.05.13, 14:36
        hejka, super dietetykiem jest dr Anna Sędziak. Przyjmuje w Poznaniu na Pilotów i w Rokietnicy. Ma czas dla pacjenta, nie patrzy na zegarek, ma doświadczenie jest doktorem nauk farmaceutycznych wiec wie jakie produkty stosować a jakich nie w zestawach z lekami. jest super. Poza tym jako chyba jedyna w Poznaniu dba o badania lekarskie i kontroluje wyniki krwi. Babka wie co robi nr telefonu 696312437
    • rysiekmaria Re: DIETETYK POZNAŃ!! 02.02.13, 14:28
      Polecam z czystym sumieniem Panią Patrycję Mazur z Poradni Dietetycznej Kaloria www.kaloria.com.pl jest to prywatna przychodnia bo jak się sama dowiadywałam to nie ma dietetyków którzy by przyjmowali na NFZ. Pani dietetyk jest bardzo sumienna i kompetentna w tym co robi. Dbała o moje potrzeby i zawsze wspierała na wizytach kontrolnych, a efekty uzyskałam takie jak sobie założyłam. Na stronie zamieszczone są punkty w których Pani Mazur przyjmuje i wszelkie informacje jak się przygotować do wizyty.
      • dzongla Re: DIETETYK POZNAŃ!! 05.02.13, 12:51
        Z czystym sumieniem polecam kwestia-diety.pl! Pani doktor (Kosewska) zawsze chetnie mnie wysłuchuje, nie patrzy na zegarek jak inni (kiedys nawet godzine ze mna rozmawi, ale byłam jej ostatnia osobą). Dieta przygotowana przez nia prosta, smaczna, po 2 tygodniach mam juz prawie 3 kg mniej, i mam nadzieje na wiecej:) Ceny przyjazne (tak ok. 50-80zl). Przyjmuje w poradni na Słowackiego.
        • qbabos Re: DIETETYK POZNAŃ!! 18.02.13, 23:03
          Witam
          Ja jeszcze w grudniu mogłem pochwalić się 115kg tuszką i z polecenia znajomej trafiłem do Pani Natalii z Dietalii ( tak się zrymowało:)) z poradni na ul. Kasprzaka w Poznaniu i dziś mam 13 kg mniej i dalej walczę o wagę mocno dwucyfrową. Babka miła, konkretna i serwuje bardzo ciekawe przepisy (nawet dostałem moje ulubione naleśniki-ale w wersji fit). Nie czuję się głodny i wszystko łatwe do zrobienia nawet dla faceta, bez żadnych magicznych koktaili, które tylko odchudzały portfel. polecam...
          • gajka111 Re: DIETETYK POZNAŃ!! 19.02.13, 12:07
            szukam dobrego dietetyka w Poznaniu, kompetentnego, mam kandydoze.
            Mozecie kogos polecic?
            • stellaintwo Re: DIETETYK POZNAŃ!! 21.03.13, 07:14
              Idź do P. Szczechowicz,
              ja się u niej co prawda odchudzam i efekty są SUPER ALE właśnie moja koleżanka była u niej z dzieckiem, które ma kandydozę i bardzo im pomogła.
            • katarzyna_f85 Re: DIETETYK POZNAŃ!! 20.08.13, 21:59
              Bardzo sobie chwalę Panią Doktor Sędziak! Jestem na diecie miesiąc i już schudłam 5 kg (docelowo chciałam 10). Polecilam koleżankom i tez są zadowolone z efektów! Bardzo miła osoba, która za przystępna cenę ułoży dietę tak, że jem smacznie i to, co lubię! Gorąco polecam! Ja akurat chodzę do gabinetu w Rokietnicy, ale podobno też przyjmuje w Poznaniu.
            • aniapis24 Re: DIETETYK POZNAŃ!! 27.09.13, 08:45
              Polecam dr Sędziak. jest świetna. Proszę sprawdź jej opinie na dobrym lekarzu, zobacz stronę polubień na fb, jej strona to www.moj-dietetyk.pl, telefon 696312437. opinie ma super, jest komunikatywna i dobra zarówno w sprawach klinicznych, ciążach, łapie kontakt z dzieciakami. Myślę że z Twoim problemem też sobie poradzi
      • matrox232 Re: DIETETYK POZNAŃ!! 12.03.13, 11:42
        No ja jestem bardzo zadowolona z pani Patrycji, wizyta mi się podobała.. Wszystko wyłtumaczyła co i jak, no i teraz działamy.. Diete wybrałam sobie 14 dniową i mi odpowiada jak najbardziej ;) w sumie to moge się podpiąć pod opinię rysiekmaria,bo mowimy o tym samym ;)
        Pozdrawiam
    • karcia0311 Re: DIETETYK POZNAŃ!! 09.05.13, 08:12
      Polecam udać się na ulicę Boranta 15 bądź Rybaki 17. Poradnia "Kaloria S.C." jest bardzo dobrym rozwiązaniem na zmianę diety na korzystniejszą.
      • roteiroo Re: DIETETYK POZNAŃ!! 13.05.13, 14:29
        Zgadzam się to świetna poradnia Warto tam się udać. Ja chciałam polecić tą poradnię bo bardzo mi pomogła w zrzuceniu zbędnych kilgoramów
      • madej77 Re: DIETETYK POZNAŃ!! 12.06.13, 11:24
        popieram. pani joasia udzieliła mi bardzo cennych porad przy zwalczaniu cukrzycy. profesjonalne podejscie do pacjenta.
        • lotuseczka Re: DIETETYK POZNAŃ!! 14.06.13, 12:23
          A ile kosztuje pierwsza wizyta w tej poradni?
    • mam1977 Re: DIETETYK POZNAŃ!! 20.05.13, 10:43
      ja znalazlam babeczke ktora kocha odchudzac
      jest pod mailem prawie caly dzien
      Mowi co zrobic z rzeczy ktore mamy pod reka do jedzenia
      Daje proste przepisy
      Ja (tak mi sie wydawalo) ciagle jadlam.....a ona krzyczala ze za malo
      Idac do niej (on line hehe) uslyszalam ze jestem niedozywiona a tu nadwaga +15kg:)
      podaje namiar...megilen9@gmail.com
      mi sie udalo
      i zyje na tej diecie sobie spokojnie i nie tyje
      pierwszy raz w zyciu udalo mi sie wytrwac w stanie chudosci (woow!!!!!) wiecej niz 6 mcy
    • marzenkamazurkiewicz Re: DIETETYK POZNAŃ!! 06.06.13, 15:32
      Ja chodzę do Pani dr Mikołajczak na Strzeleckiej i Kórnickiej w Poznaniu (z tego co pamietam przyjmuje tez w innych miejscach ale ja mam najbliżej do tych dwóch gabinetów). Jestem bardzo zadowolona.
    • ma_s Re: DIETETYK POZNAŃ!! 06.06.13, 17:42
      Witam serdecznie,

      Zapraszam wszystkich do DIETETYKA STĘPIEŃ w GABINETACH MARCELIN.

      Jako dyplomowanych DIETETYK MEDYCZNY po studiach lekarskich oferuję :

      skuteczne odchudzanie bez efektu jojo
      diety bez glutenu / diety bez pszenicy
      dieta w grzybicy
      dieta w nadciśnieniu
      dieta w otyłości
      dieta w nadciśnieniu
      dieta w cukrzycy
      oraz wielu innych jednostkach chorobowych

      Zapraszam na moją stronę : poznandietetyka.pl

      gdzie znajduje się BLOG DIETETYCZNY poznandietetyka.pl/blog_dietetyczny.html

      oraz na FACEBOOKA DIETETYKA STĘPIEŃ, gdzie wrzucam ciekawostki dietetyczne.

      Niskie ceny usług oraz gwarancja skuteczności :)

      W czerwcu PROMOCJA dla wszystkich : 50 zł = dieta miesięczna + konsultacja dietetyczna.

      OPINIE O MNIE:
      znanylekarz.pl

      KONTAKT :

      DIETETYKA STĘPIEŃ
      tel 793-120-702
      mstepien.dietetyk@gmail.com

      Pozdrawiam i serdecznie zapraszam (bez ściemy jak większość tutejszych wpisów :) )
      Marta Stępień
      • anna_sedziak Re: DIETETYK POZNAŃ!! 07.06.13, 19:09
        Studia lekarskie to jedno a doświadczenie i wszechstronność to drugie. Zapraszam do Dietetyka z doświadczeniem. Anna Sędziak anna_sedziak@wp.pl; 696312 437. Pełen profesjonalizm (redukcja masy ciała, diety kliniczne, interakcje farmaceutyczne, diety dla sportowców, cukrzyca, cukrzyca ciążowa, prowadzenie dzieci oraz zmiany nawyków żywieniowych u młodzieży) diety są dopasowane do potrzeb pacjentów a nie pacjenci dopasowują się do diety
    • lapliq Re: DIETETYK POZNAŃ!! 19.06.13, 14:22
      Ja osobiście korzystam z poradni dietetycznego centrum dla dzieci i dorosłych, Pani dietetyk zajmuje się zarówno dziećmi jak i starszakami nawet tymi po 40 :) Miałam problem z hormonami, jak również konkretną nadwagą i w dodatku byłam skreślona z roli mamy - a dziś po pół rocznej walce z panią Beatą - jestem już w 4 miesiącu ciąży i o 10 kg chudsza ;)



    • myszak25 Re: DIETETYK POZNAŃ!! 02.07.13, 11:31
      Cześć

      Słuchaj jeżeli dla Ciebie to nie problem skorzystac z porady dietetyka przez internet to polecic Ci moge z reka na sercu pewna Pania z Zielonej Góry, dzieki której schudłam 22 kg;) Zdrowo i bezpiecznie było. Dzieki Bogu bez efektu jojo.
      tylko ze przyjmuje klientow on-line. Ja skorzystalam z jej pomocy chociaz wydawalo mi sie, że internet to nic w porownaniu do reala. Mylilam sie. Jezeli znasz swoje choroby, wage i wymiary ciala to sprawa zalatwiona. Niczym sie nie rózni od wizyty w gabinecie.
      Odpowiada profesjonalnie na maile i jest sie pod stala opieka...
      Co najwazniejsze ze cena jest nawet przystepna. Akurat mialam kryzys finansowy, wiec zalezalo mi na oszczednosci.

      Polecam Pania Hanie z Nowej Soli kolo Zielonej Góry dietetyk online. Podam ci strone. Poczytaj sobie jak cie zainteresuje www.empressa.pl
      • dranko Re: DIETETYK POZNAŃ!! 05.07.13, 11:25
        Polecam Centrum Dietetyczne dla Dzieci i Dorosłych jestem bardzo zadowolona i z ceny i z profesjonalnej obsługi. Pani Beata wie o czym mówi, pierwszy raz skutecznie zrzucam kilogramy, a jest to trudne ponieważ mam niedoczynność tarczycy. Kto na nią cierpi to wie, jak wielkim wysiłkiem jest to okupowane. Polecam jej stronę bo ona sama jakoś słabo się reklamuje a szkoda, bo ci którzy szukają fachowej pomocy tylko droga pantoflową mogą do niej trafić. Ale ja ją polecam szczerze, kto szuka niech do niej zapuka bez wahania.

        www.facebook.com/dcdpoznan
        • aniapis24 Re: DIETETYK POZNAŃ!! 08.07.13, 06:30
          Po raz kolejny wpisuję informacje na stronie ponieważ po raz kolejny przekonałam sie o skuteczności i profesjonalizmie dr Anny Sędziak. jest rewelacyjna. potrafiła przeprowadzić mnie przez urlop (pod względem dietetycznym) w taki sposób, że poradziłam sobie na nim i jestem mega zadowolona. wracam wypoczęta i bez kolejnych kg. Przypominam jej namiary. komóra 696312437, strona www.moj-dietetyk.pl; naprawdę nie czekajcie, nie szukajcie nie wiadomo gdzie. Róbcie to z głową. przyjmuje w Poznaniu i Rokietnicy
      • sego242 Re: DIETETYK POZNAŃ!! 08.07.13, 13:37
        Pani dr Anna Sędziak Przyjmuje zarówno w Poznaniu jak i w Rokietnicy, jest świetna dba o ludzi, schudłem 12 kg i jest mi dobrze. Jadłem i chudłem. jest przystępna zarówno mentalnie jak i cenowo, zna sie na rzeczy, dba o całokształt twojego zdrowia. Kazała zrobić badania biochemiczne żeby wiedzieć jak i co robić. jeśli nie mogłem dotrzeć na wizytę, przekładała a diety wysyłała mailem. Żadnych problemów gorąco polecam
    • sego242 Re: DIETETYK POZNAŃ!! 08.07.13, 09:51
      proponuję dr Annę Sędziak, jest świetna, ma czas dla pacjenta, świetnie prowadzi, dba o badania lekarskie, zna się na rzeczy, diety dla osób z problemami są jej specjalnością. Suuuper. telefon 696312437 lub strona www.moj-dietetyk.pl. I nie jest droga
      • anna_sedziak Re: DIETETYK POZNAŃ!! 14.07.13, 14:19
        Szanowna Pani Aniu,
        jestem Pani ogromnie wdzieczna za to ze zdolala Pani mnie zmobilizowac do schudniecia i za wymarzona figure:) Mam nadzieje, ze sie spotkamy przy okazji koncertów kameralnych
        Pozdrawiam serdecznie,
        Aleksandra
        ten dietetyk to Anna Sędziak 696312437
        • malgorzata.34 Re: DIETETYK POZNAŃ!! 08.12.13, 15:31
          ojej, reklama nie wyszla, okazalo sie ze pani sedziak sama sobie pisze swoje opinie :)

          w ogole ten wątek to jeden wielki spam, moze ktos by sie tym zainteresował?
          • anna-sedziak Re: DIETETYK POZNAŃ!! 08.12.13, 18:49
            Wszystkich czytelników, którzy mają jakiekolwiek wątpliwości zapraszam na forum znany lekarz. nie piszę sama o sobie ponieważ nie potrzeuję takiej reklamy. Informacje, które moi Pacjenci przekazują sami sobie jest najlepszą reklamą. Zazdrość jest bardzo brzydką cechą a tylko tak można tłumaczyć ten wpis. Zapraszam ponownoie na forum znany lekarz. Pozdrawiam serdecznie
            Dr n. farm. Anna Sędziak
    • anna_sedziak Re: DIETETYK POZNAŃ!! 14.07.13, 14:17
      Szanowna Pani Aniu,
      niezrecznie mi o tym pisać, ale nie mialam odwagi Pani mowic przez telefon.
      Prawda jest taka, ze nie moge sobie pozwolic na kontynuowanie diety ze wzgledow finansowych. Mam nadzieje, ze nie wpadne w efekt jojo. Jesli bede sie trzymac przeslanej przez Pania diety to mysle, ze bedzie w porzadku.
      W kazdym razie jestem Pani ogromnie wdzieczna za to ze zdolala Pani mnie zmobilizowac do schudniecia i za wymarzona figure:) Mam nadzieje, ze sie spotkamy przy okazji koncertów kameralnych
      Pozdrawiam serdecznie,
      Aleksandra
      Ten dietetyk to Anna Sędziak 696312437 Mój-dietetyk.pl przyjmuje w Rokietnicy i Poznaniu na Pilotów.
      • kasia2-6 Re: DIETETYK POZNAŃ!! 09.08.13, 18:13
        Dietetyczne Centrum dla dzieci i Dorosłych, chyba ktoś już tu pisał na ten temat.
        www.dcd.info.pl pani Beata przyjmuje i w poznaniu i komornikach. Porada rzetelna, konkretna, rzeczowa, i skuteczność 100%. Wiem że zajmuje się również dzieciaczkami.
      • katarzyna_f85 Re: DIETETYK POZNAŃ!! 20.08.13, 21:56
        Radzę wszystkim nie eksperymentować z przypadkowymi dietami tylko zgłosić sie do specjalisty! Ja bardzo sobie chwalę Panią Doktor! Jestem na diecie miesiąc i już schudłam 5 kg (docelowo chciałam 10). Polecilam koleżankom i tez są zadowolone z efektów! Bardzo miła osoba, która za przystępna cenę ułoży dietę tak, że jem smacznie i to, co lubię! Gorąco polecam! Ja akurat chodzę do gabinetu w Rokietnicy, ale podobno też przyjmuje w Poznaniu na Pilotów.
    • kasia2-6 Re: DIETETYK POZNAŃ!! 09.08.13, 18:20
      Dziecięce Centrum Dietetyczne Poznań . www.dcd.info.pl
      • arcik72 Re: DIETETYK POZNAŃ!! 18.11.13, 10:26
        polecam Anię Sędziak z moj-dietetyk.pl. telefon do niej to 696-312-437. mam 28 kg mniej i jestem szczęśliwym, wolnym od nadmiaru cholesterolu facetem. A już lekarz groził mi tabletkami. Kazała zrobić badania krwi i pomogła. Nie głodowałem a czasem nawet mogłem zjeść słodkości. jestem zadowolony. Poza tym miała dla mnie czas. podoba mi się efekt. A to najważniejsze
      • ania_anies Re: DIETETYK POZNAŃ!! 28.10.14, 10:00
        Z mojej strony polecam gabinet dietetyki w smochowicach www.anies.com.pl
    • nina169 Re: DIETETYK POZNAŃ!! 05.11.13, 22:55
      Polecam Fitway catering dietetyczny. Szybka i skuteczna dieta odchudzająca w Poznaniu. Bardzo kompetentny dietetyk, dostawa do domu, bogate i różnorodne posiłki. dla zainteresowanych www.fitway.eu
    • maniekpi Re: DIETETYK POZNAŃ!! 13.03.14, 13:13
      Witam.
      U każdego człowieka można spowodować wystąpienie zachorowania na prawie każdą chorobę,odżywiając go w sposób stanowiący przyczynę tej choroby.
      Z tysiąca ludzi karmionych tak,aby musieli zachorować na cukrzycę typu I zachorują wszyscy,bez żadnych wyjątków.
      Podobnie jest z innymi chorobami.
      • pawcio1966 Re: DIETETYK POZNAŃ!! 30.11.14, 17:29
        Odchudzanie i Zdrowe Odżywianie

        Klub Zdrowego Odżywiania Zaprasza na BEZPŁATNĄ ANALIZĘ SKŁADU CIAŁA (określenie : ilości tkanki tłuszczowej, nawodnienia, stanu kości i mięśni, ilości tłuszczu wewnętrznego, metabolizmu spoczynkowego,wieku metabolicznego oraz kondycji fizycznej ciała )

        SPRAWDŹ CO Z Twoim Organizmem !!!
        UMÓW SIĘ JUŻ DZIŚ !

        Klub Zdrowego Stylu Życia POZNAŃ UL SŁOWIAŃSKA 78 Ip. pokój nr 4
        tel.697-957-149
        olx.pl/oferta/odchudzanie-i-zdrowe-odzywianie-CID619-ID5HYa1.html#f730cc2628
        Poprzedni
    • dietaspecjalna Re: DIETETYK POZNAŃ!! 03.04.14, 11:54
      Profesjonalne doradztwo dietetyczne

      Masz dosyć złego samopoczucia? Czujesz się ciągle wyczerpana/y, zmęczona/y i nie masz na nic ochoty? To może być wina Twojej diety! Gdy organizm ma braki podstawowych witamin i minerałów, jest osłabiony, co wpływa na Ciebie. Przyjmowanie witamin w tabletkach i napojach powoduje, że organizm sam nie pobiera witamin z pożywienia! Czas to zmienić. Oferuję dietę napisaną specjalnie dla Ciebie! Nieważne czy jesteś karmiącą mamą, seniorem czy osobą przewlekle chorą. Zapewniam, że poczujesz się pełna/en energii i szczęśliwsza/y. W zależności od tego co chcesz osiągnąć, układam dietę. Współpracuję również z trenerem, gdybyś potrzebował/a planu treningowego.
      Dieta układana jest indywidualnie. Najpierw zapoznaję się z Twoim trybem życia, i dopiero później po osobistych uzgodnieniach układam dla Ciebie jadłospis, biorąc pod uwagę wszystkie czynniki.
      Szybkie wykonanie i skupienie się bezpośrednio na Tobie. Współpracę nawiązujemy na dłuższy okres czasu, dzięki czemu masz pewność, że zmiany będą wprowadzane na bieżąco aby jak najbardziej dostosować się do Ciebie. Wszystko konsultuje z Tobą, więc masz pewność że otrzymasz jadłospis i porady przygotowane tylko i wyłącznie dla Ciebie.
      Zapraszam do kontaktu mailowego,otrzymasz ode mnie kilka pytań, i niezbędne informacje na temat naszej relacji. Wszystkie dane otrzymane od Ciebie zbadam dokładnie, i przeanalizuję. W odpowiedzi ode mnie dostaniesz całą analizę Twojego stanu zdrowia i odżywiania. Wskaźnik BMI i WHR, plan zmian jakie wprowadzimy gdy się zdecydujesz i przykładowy jadłospis dla Ciebie na kilka następnych dni.



      Układanie diet i jadłospisów długoterminowych dla :
      Sportowców (zależnie od ćwiczeń)
      Młodzieży w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym
      Młodzieży w okresie dojrzewania
      Dorosłych kobiet i mężczyzn pracujących fizycznie
      Kobiet i mężczyzn pracujących psychicznie
      Kobiet w ciąży i karmiących
      Seniorów
      Diabetyków
      Osób przewlekle chorych

      Cena do uzgodnienia indywidualnie.
      dietaspecjalna@gmail.com
    • kratka12345 Re: DIETETYK POZNAŃ!! 04.11.14, 16:00
      polecam Dietę Konesera 608 413 344- profesjonalne poradnictwo dietetyczne i skuteczne odchudzanie
      • mari_a56 Re: DIETETYK POZNAŃ!! 05.12.14, 11:03
        ja jestem po zajebistej diecie w NaturHouse na Głogowskiej nigdy nie czułam się tak dobrze
    • pawcio1966 Re: DIETETYK POZNAŃ!! 30.11.14, 17:29
      Odchudzanie i Zdrowe Odżywianie

      Klub Zdrowego Odżywiania Zaprasza na BEZPŁATNĄ ANALIZĘ SKŁADU CIAŁA (określenie : ilości tkanki tłuszczowej, nawodnienia, stanu kości i mięśni, ilości tłuszczu wewnętrznego, metabolizmu spoczynkowego,wieku metabolicznego oraz kondycji fizycznej ciała )

      SPRAWDŹ CO Z Twoim Organizmem !!!
      UMÓW SIĘ JUŻ DZIŚ !

      Klub Zdrowego Stylu Życia POZNAŃ UL SŁOWIAŃSKA 78 Ip. pokój nr 4
      tel.697-957-149
      olx.pl/oferta/odchudzanie-i-zdrowe-odzywianie-CID619-ID5HYa1.html#f730cc2628
      Poprzedni
    • elemelkowa Re: DIETETYK POZNAŃ!! 13.01.15, 15:58
      Ja polecam dietetyka z Centrum Medycznego Lekarze. Profesjonalna obsługa i przede wszystkim duża skuteczność! Polecam! Więcej informacji można znaleźć na stronie www.lekarze-poznan.eu
      • aga_857 Re: DIETETYK POZNAŃ!! 07.02.15, 21:08
        ja zgłosiłam się z polecania do Dietetyka Pana Łukasza Wiertel i nie żałuję. Dopiero zaczynam moją przygodę z odchudzaniem i jestem bardzo zmotywowana do działania. Profesjonalne podejście, zaangażowanie w realizację mojego celu oraz ogromna wiedza dietetyka to chyba właśnie tego szukałam. Za miesiąc kolejna wizyta. Ja byłam w gabinecie na ul. Kochanowskiego 17a Ponań, znajduje się on w MediArt Instytut. Ale z tego co wiem Dietetyk ten przyjmuje jeszcze w innych miejscach w Poznaniu podsyłam strone www.wiertel-dietetyk.pl
        • mala_czarna0101 Re: DIETETYK POZNAŃ!! 05.03.15, 17:43
          Ja również polecam Pana Łukasza Wiertla. Indywidualne podejście do klienta i naprawdę niedrogo.
          Kilogramy lecą w dół :)

    • gabrysia6789 kaloria.com.pl 26.03.15, 13:33
      ja korzystałam z usług Poradni Dietetycznej Kaloria:

      Poradnia Dietetyczna Kaloria
      Boranta 15
      61-608 Poznań
      696 070 167
    • jolka-pamietasz kaloria- polecam! 06.05.15, 13:35
      polecam poradnię KALORIA- świetnie dobrana dieta, jadłospis przygotowany perfekcyjnie, wizyty kontrolne regularnie, terminowo, świetne podejście, bardzo skoncentrowane na kliencie, a to bardzo ważne
      • asia-asia-asia Re: kaloria- polecam! 28.07.15, 12:46
        ja tez jestem p[od opieka pan z kalorii, polecam, swietnie dobrana dieta, super kontakt z dietetyczkami, ja sie nie zawiodlam, moje kg juz tak- uciekły dosc szybko ;)
    • jasko83 Re: DIETETYK POZNAŃ!! 10.08.15, 12:24
      Sylwia Rozenkop. Najlepsza - zreszta sami spróbujcie. Miła, sympatyczna i zna sie na rzeczy. www.dietetykbalance.pl
    • jasko83 Re: DIETETYK POZNAŃ!! 10.08.15, 12:53
      A ja polecam nową dziewczynę w Poznaniu, której warto dać szansę. Zna się na rzeczy. Studiowała na Uniwersytecie Przyrodniczym. Sylwia Rozenkop www.dietetykbalance.pl
    • betika80 Re: DIETETYK POZNAŃ!! 02.11.15, 11:33
      Jeśli chcesz zdrowo schudnąć, pragniesz zmian, zgłoś się do centrum Zdrowia i Urody Be Fit. Pomożemy oczyścić organizm, schudnąć, zwiększyć masę mięśni i odczuć więcej energii.
      Poddaj się badaniu analizy składu ciała i ustal z dietetykiem indywidualny program żywieniowy.
      Dodatkowo:
      - dokładna waga ciała,
      - ustalenie stopnia miażdżycy i zawału serca,
      - wskaźnik tłuszczu w ciele,
      - metabolizm spoczynkowy oraz wiek metaboliczny,
      - poziom nawodnienia,
      - wskaźnik tłuszczu brzusznego,
      - mineralizacja masy kostnej,
      - masa tkanki mięśniowej,
      - indeks oraz ocena fizyczna ciała.
      UWAGA
      WARTOŚĆ POMIARU BEZPŁATNIE!
      Obowiązkowa rejestracja telefoniczna pod nr 507 560 068
      Mieścimy się w Poznaniu na ul. św Rocha 19F/3
      • karolo323 Re: DIETETYK POZNAŃ!! 05.02.16, 12:09
        Nie polecam!!!!!!!!!! Ich odchudzanie polega na wciskaniu, że produkty, które zjemy nas odchudzą, zamiast normalnych i zdrowych posiłków... Do tego durny błonnik, który powinien być spożywany w nomralnie postaci. Ci Państwo w większości nie mają nawet wykształcenia dietetycznego, a cała ich kuracja polega na wciskaniu ludziom, że jedzenie zupek w proszku jest zdrowe... NIE POLECAM
    • marysiarecyda Re: DIETETYK POZNAŃ!! 04.11.15, 10:15
      Ja Wam wszystkim polecam Anne Janicką... Udziela konkretnych, łatwych do zastosowania i skutecznych porad, dobiera zestawy ćwiczeń i odpowiednią suplementacje. Ja czułam się lepiej już po pierwszej wizycie ze względu na miłą atmosferę ;). Gdyby, ktoś z was potrzebował pomocy dietetyka w rozsądnej cenie to serdecznie polecam! Namiary macie poniżej:
      annajanicka5@wp.pl
      691 343 605
      www.facebook.com/sekretzdrowia/
    • karo.op Re: DIETETYK POZNAŃ!! 05.11.15, 13:12
      Ja jestem już po dwóch wizytach u pana Sławomira Kuli, który ma poradnię na Winogradach - Świat Odżywiania. Miałam w przeszłości trochę problemów z żołądkiem, ale to nie problem, bo dostałam dietę, która jest przystosowana do mnie. Jestem bardzo zadowolona, bo zaczynam już widzieć efekty i na wadze i w moim samopoczuciu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka