07.11.10, 12:55
Mama dwójki dzieci zaopiekuje się dziećmi u
siebie w domu.Mieszkamy na Białołęce Możliwa opieka od zaraz na
stałe bądź dorywczo.Oferuje dobrą zabawę, wyżywienie, oraz opiekę
nawet do późnych godzin.
kontakt mill241@wp.pl
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka