gosczb 05.12.06, 13:55 Czy mamy szanse na jakieś informacje z 2-ch pierwszych sesji Rady Dzielnicy? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
waldek_roszak Re: Sesje Rady 05.12.06, 14:26 gosczb napisała: > Czy mamy szanse na jakieś informacje z 2-ch pierwszych sesji Rady Dzielnicy? Postaram się, aby po każdej sesji lub ważnej dla nas sprawie omawianej w komisjach, robić na forum małą relację. Jest już wątek z I Sesji RD. Znajdziesz go TUTAJ. Nie ma tam jeszcze informacji z wczorajszych obrad. Napiszę coś dzisiaj wieczorem. Pozdrowienia Waldek Roszak Odpowiedz Link