Dodaj do ulubionych

Sesje Rady

05.12.06, 13:55
Czy mamy szanse na jakieś informacje z 2-ch pierwszych sesji Rady Dzielnicy?
Obserwuj wątek
    • waldek_roszak Re: Sesje Rady 05.12.06, 14:26
      gosczb napisała:
      > Czy mamy szanse na jakieś informacje z 2-ch pierwszych sesji Rady Dzielnicy?


      Postaram się, aby po każdej sesji lub ważnej dla nas sprawie omawianej w
      komisjach, robić na forum małą relację. Jest już wątek z I Sesji RD. Znajdziesz
      go TUTAJ. Nie ma tam jeszcze informacji z wczorajszych
      obrad. Napiszę coś dzisiaj wieczorem.


      Pozdrowienia

      Waldek Roszak

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka