foxie777 15.10.06, 19:05 Mam troche spirytusu, i uwielbiam ananasy. Zastanawiam sie czy wyszlaby z tego dobra nalewka. Moze Ktos ma jakis pomysl. pozdr Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jan-w Re: ananas 15.10.06, 20:14 Chyba lepiej trochę wydrążyć, wlac do środka i potrzymać w lodówce. Odpowiedz Link
bogulo Re: ananas 17.10.06, 11:01 4/5 szklanki cukru, slodki ananas, 2 cytryny, 0,5 litra spirytusu, lisc mięty, 0,5 litra wody. Ananas oraz cytryny obierz, pokroj w kostke lub paseczki. Do butelki z szeroka szyjka wsyp ananas i cytryny, wszystko zalej spirytusem. Na koniec listek miety zalej wrzatkiem i wymieszaj z cukrem, jak wystygnie dolej do butelki. Odpowiedz Link
lilarose Re: ananas 18.10.06, 13:03 Albo tak: spirtyus powstrzykiwać strzykawką w kilku miejscach do ananasa, schłodzic, pokroić i poczęstować gości :)) Odpowiedz Link
bogulo Re: ananas 18.10.06, 14:55 a na srodku ustawic wielka faje wodna i upchac do niej pol szklarnii stuff'u :D Odpowiedz Link