15.10.06, 19:05

Mam troche spirytusu, i uwielbiam ananasy.
Zastanawiam sie czy wyszlaby z tego dobra nalewka.
Moze Ktos ma jakis pomysl.

pozdr
Obserwuj wątek
    • jan-w Re: ananas 15.10.06, 20:14
      Chyba lepiej trochę wydrążyć, wlac do środka i potrzymać w lodówce.
      • bogulo Re: ananas 17.10.06, 11:01
        4/5 szklanki cukru,
        slodki ananas,
        2 cytryny,
        0,5 litra spirytusu,
        lisc mięty,
        0,5 litra wody.

        Ananas oraz cytryny obierz, pokroj w kostke lub paseczki. Do butelki z szeroka
        szyjka wsyp ananas i cytryny, wszystko zalej spirytusem. Na koniec listek miety
        zalej wrzatkiem i wymieszaj z cukrem, jak wystygnie dolej do butelki.
        • foxie777 Re: ananas 18.10.06, 06:16

          To wyglada ciekawie,dzieki za pomysl

          pozdr
    • lilarose Re: ananas 18.10.06, 13:03
      Albo tak: spirtyus powstrzykiwać strzykawką w kilku miejscach do ananasa,
      schłodzic, pokroić i poczęstować gości :))
      • bogulo Re: ananas 18.10.06, 14:55
        a na srodku ustawic wielka faje wodna i upchac do niej pol szklarnii stuff'u
        :D

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka