Dodaj do ulubionych

whisky - lae jakie na walentynki?

02.02.08, 15:24
Pytanie dość tendencyjne, ale musicie mi pomóc. Sama nie pijam
alkoholu, więc nie wiem, co kupić dla chłopaka ulubienca tego
alkoholu.
Chciałabym kupić coś fajnego i wydać ok 200 zł.
Pozdraiwam i dziękuję
Obserwuj wątek
    • szalony_kucharz Za 200... 11.02.08, 04:37
      ... mozesz juz pokusic sie o jakiegos niezgorszego dwunastaka.

      Kwestia otwarta tylko pozostaje, czy chlopiec lubi szkockie,
      irlandzkie czy amerykanskie whisky(ey).

      Ze szkockich (na ktorych niezbyt sie znam, wyznaje) polecam the
      Balvenie 12yo, albo 10yo z serii jubileuszowej.

      Z irlandzkich Bushmills 16yo i nie ma, ze zle trafilas, problem
      tylko pewnie z dostepnoscia w Polsce, no i z cena (ok. 69 euro na
      Zielonej Wyspie). Jameson 12yo moze byc, choc to jeszcze nie to, co
      sprawiloby, ze ten mezczyzna dla Ciebie zdecydowalby sie bez wahania
      pourywac wszelkie kontakty ze swoimi bylymi, obecnymi oraz
      potencjalnymi kochankami.

      Z bourbonow polecam Knob Creek Small Batch 9yo. Co prawda ok. 250
      zyla i moc 100proof (czyli 50%), ale czego nie robi sie w imie
      milosci?
      • zielona_mina Re: Za 200... 19.10.08, 00:28
        nie procenty swiadcza o swietnosci trunku ani cena

        polecam Jasia Wedrowniczka, Green Label, optymalna cena w stosunku
        do jakosci trunku
        Whiskey irlandzka jest bardzo łagodna, bourbon zas posiada dosyc
        wulgarny smak :/, ktory z whisky nic wspolnego nie ma...

        zaufaj mojemu szkockiemu podniebieniu ;P
    • agreself Re: whisky - lae jakie na walentynki? 13.03.08, 11:21
      Zgoda z Szalonym Kucharzem !!!
      Do szkockich dodałbym jeszcze Lagavulin i Ardbeg, jeśli facet lubi ostro... ;))
      Bushmills - ależ oczywiście (najlepszy Irish jakiego próbowałem)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka