pudelek321 02.02.08, 15:24 Pytanie dość tendencyjne, ale musicie mi pomóc. Sama nie pijam alkoholu, więc nie wiem, co kupić dla chłopaka ulubienca tego alkoholu. Chciałabym kupić coś fajnego i wydać ok 200 zł. Pozdraiwam i dziękuję Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szalony_kucharz Za 200... 11.02.08, 04:37 ... mozesz juz pokusic sie o jakiegos niezgorszego dwunastaka. Kwestia otwarta tylko pozostaje, czy chlopiec lubi szkockie, irlandzkie czy amerykanskie whisky(ey). Ze szkockich (na ktorych niezbyt sie znam, wyznaje) polecam the Balvenie 12yo, albo 10yo z serii jubileuszowej. Z irlandzkich Bushmills 16yo i nie ma, ze zle trafilas, problem tylko pewnie z dostepnoscia w Polsce, no i z cena (ok. 69 euro na Zielonej Wyspie). Jameson 12yo moze byc, choc to jeszcze nie to, co sprawiloby, ze ten mezczyzna dla Ciebie zdecydowalby sie bez wahania pourywac wszelkie kontakty ze swoimi bylymi, obecnymi oraz potencjalnymi kochankami. Z bourbonow polecam Knob Creek Small Batch 9yo. Co prawda ok. 250 zyla i moc 100proof (czyli 50%), ale czego nie robi sie w imie milosci? Odpowiedz Link
zielona_mina Re: Za 200... 19.10.08, 00:28 nie procenty swiadcza o swietnosci trunku ani cena polecam Jasia Wedrowniczka, Green Label, optymalna cena w stosunku do jakosci trunku Whiskey irlandzka jest bardzo łagodna, bourbon zas posiada dosyc wulgarny smak :/, ktory z whisky nic wspolnego nie ma... zaufaj mojemu szkockiemu podniebieniu ;P Odpowiedz Link
agreself Re: whisky - lae jakie na walentynki? 13.03.08, 11:21 Zgoda z Szalonym Kucharzem !!! Do szkockich dodałbym jeszcze Lagavulin i Ardbeg, jeśli facet lubi ostro... ;)) Bushmills - ależ oczywiście (najlepszy Irish jakiego próbowałem) Odpowiedz Link