maly_bastard 13.10.04, 22:47 co myślicie o piastach american classic podzielcie się doświadczeniami i jakie lekkie i wmiarę tanie obręcze można kupić w polsce pzdr maly z krakowa Link Zgłoś Obserwuj wątek
spector1 Re: american classis 14.10.04, 13:56 Piasty American Classic maja lozyska Made in Tajwan. Wiele osob na nie narzeka.Nie sa one zbyt dobre. www.mtbr.com/reviews/Hub/product_78127.shtml Czesto slysze stwierdzenie : piasta chodzi b.gladko. Jesli ktos twierdzi,ze piasta gladko chodzi to powinien miec wlasna obiektywna metode porownawnania roznych piast. Osobiscie stosuje nastepujaca metode: -w przypadku przedniej piasty-zdejmuje opone,wprawiam w taki ruch obrotowy kolo az osiagnie predkosc 20km/h. Mierze czas, po ktorym kolo zupelnie zatrzyma sie. Kola ze slabymi piastami z supermarketu,typu Joy Tech zarzymuja sie po 1,5 min. Kola na dobrych piastach obracaja sie powyzej 4 min. Wszystkie piasty < 3 min,to bubel. Pomiary takie przeprowadzalem w stosunku do kol trekkingowych i szosowych. Mozna test taki przeprowadzic w odniesieniu do kol MTB. Temat obreczy byl niedawno poruszany. Spector Link Zgłoś
maly_bastard Re: american classis 15.10.04, 22:46 dzięki , a Ty co byś polecał , czym jeździsz ? Link Zgłoś