Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    american classis

    13.10.04, 22:47
    co myślicie o piastach american classic podzielcie się doświadczeniami
    i jakie lekkie i wmiarę tanie obręcze można kupić w polsce

    pzdr maly z krakowa
    Obserwuj wątek
      • spector1 Re: american classis 14.10.04, 13:56
        Piasty American Classic maja lozyska Made in Tajwan.
        Wiele osob na nie narzeka.Nie sa one zbyt dobre.

        www.mtbr.com/reviews/Hub/product_78127.shtml
        Czesto slysze stwierdzenie : piasta chodzi b.gladko.
        Jesli ktos twierdzi,ze piasta gladko chodzi to powinien
        miec wlasna obiektywna metode porownawnania roznych piast.

        Osobiscie stosuje nastepujaca metode:
        -w przypadku przedniej piasty-zdejmuje opone,wprawiam w taki ruch obrotowy
        kolo az osiagnie predkosc 20km/h.
        Mierze czas, po ktorym kolo zupelnie zatrzyma sie.
        Kola ze slabymi piastami z supermarketu,typu Joy Tech zarzymuja sie po
        1,5 min.
        Kola na dobrych piastach obracaja sie powyzej 4 min.
        Wszystkie piasty < 3 min,to bubel.
        Pomiary takie przeprowadzalem w stosunku do kol
        trekkingowych i szosowych.
        Mozna test taki przeprowadzic w odniesieniu do kol MTB.
        Temat obreczy byl niedawno poruszany.

        Spector
        • maly_bastard Re: american classis 15.10.04, 22:46
          dzięki , a Ty co byś polecał , czym jeździsz ?

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka