schumi57 18.05.05, 18:39 posiadam rst ctfree-t4, po przejechaniu 200km powstaly luzy po udaniu sie do serwisu powiedzieli ze to ejst luz roboczy czy to prawda??, Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: Alonzo Re: Luzy w rst IP: s2.l:* / *.internetdsl.tpnet.pl 18.05.05, 19:05 Zalezy też jaki luz,lekkie luzy to w RST standard,powstają niedługo po rozdziewiczeniu i potem nie powiększają się zbytnio. Pozdrawiam. Link Zgłoś