Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Gdańsk - 4 czerwca - Bike Parade

    30.05.06, 14:18
    www.rowery.gdansk.pl
    Pobawiłem się przed chwilą rozkładem PKP i ponieważ od czerwca jeżdżą już
    pociągi wakacyjne, planuje wybrać się na tamtejszą imprezę, po zakończeniu
    imprezy w M25 - 2 pociągi do wyboru ruszają z wschodniej kilka minut po
    północy i o świcie są w Gdańsku. Powrót jest możliwy w ciągu dnia (jeździ
    już "Słoneczny") lub o północy po zakończeniu wszystkich koncertów.

    Ktoś jeszcze jest chętny na wyjazd?
    Obserwuj wątek
      • skeler Re: Gdańsk - 4 czerwca - Bike Parade 02.06.06, 22:41
        Poniewaz pociag TLK miedzy warszawa a gdanskiem nigdzie sie nie zatrzymuje,
        postanowilem jechac tym polaczeniem - dla osob ze znizka cena jest zblizona do
        poc. pospiesznego (bez znizki lepszy jest bilet turystyczny, ktory tam nie
        obowiazuje) - w podobnych godzinach jedzie tez pociag pospieszny.
        wyjazd ze wschodniej o 0:57, powrot po zakonczeniu wszystkich koncertow, na
        wschodnia o 4:50 w poniedzialek.
        Ulozylem juz tam ciekawy plan pobytu, wiec jak ktos chce sie jeszcze dolaczyc,
        to albo sie dostosuje do mojego trybu zwiedzania (rano przed przejazdem), albo
        sobie zaplanuje cos lepszego ;-)
      • beatboxer [relacja]Gdańsk - 4 czerwca - Bike Parade 05.06.06, 17:19
        RELACJA : zjazd.cba.pl
        FOTO : wkrótce ...
      • beatboxer [foto]Gdańsk - 4 czerwca - Bike Parade 08.06.06, 22:07
        FOTO : bikeparade.fajnafotka.pl
        • skeler Re: [film]Gdańsk - 4 czerwca - Bike Parade 09.06.06, 05:32
          195.205.3.33/~wmk/wpr-gdansk06-1-skeler.wmv
          polecam filmik z Gdanska - jest gotowy tak szybko, bo nie chcialo mi sie go
          montowac i jest prawie tak jak na tasmie ;-)
          • travers_b Re: [film]Gdańsk - 4 czerwca - Bike Parade 09.06.06, 09:33
            Czy nasi Specjalni Wysłannicy do Gdańska mogliby poinformować jaka była
            frekwencja na gdańskiej Bike Paradzie? Zarówno ze zdjęć Baeta jak i tych
            zamieszczonych na oficjalnej stronie organizatora nie wynika, żeby były tam
            jakieś tłumy...?
            • skeler Re: [film]Gdańsk - 4 czerwca - Bike Parade 09.06.06, 14:32
              sporo ludzi bylo... jak ktos chce, moze na filmie policzyc - moge tez wersje
              bez przyspieszen udostepnic...
              na oko pare tysiecy moglo byc ;-)

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka