skeler
30.05.06, 14:18
www.rowery.gdansk.pl
Pobawiłem się przed chwilą rozkładem PKP i ponieważ od czerwca jeżdżą już
pociągi wakacyjne, planuje wybrać się na tamtejszą imprezę, po zakończeniu
imprezy w M25 - 2 pociągi do wyboru ruszają z wschodniej kilka minut po
północy i o świcie są w Gdańsku. Powrót jest możliwy w ciągu dnia (jeździ
już "Słoneczny") lub o północy po zakończeniu wszystkich koncertów.
Ktoś jeszcze jest chętny na wyjazd?