Gość: Pierro IP: *.zeork.com.pl 19.07.06, 12:23 ktora grupa osprzetu jest wyższa sora czy tiagra ? dzieki Link Zgłoś Obserwuj wątek
misiomis Re: sora czy tiagra ??? 19.07.06, 12:52 Gość portalu: Pierro napisał(a): > ktora grupa osprzetu jest wyższa sora czy tiagra ? dzieki tiagra. Prosz Link Zgłoś