Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    sora czy tiagra ???

    IP: *.zeork.com.pl 19.07.06, 12:23
    ktora grupa osprzetu jest wyższa sora czy tiagra ? dzieki
    Obserwuj wątek
      • misiomis Re: sora czy tiagra ??? 19.07.06, 12:52
        Gość portalu: Pierro napisał(a):

        > ktora grupa osprzetu jest wyższa sora czy tiagra ? dzieki

        tiagra. Prosz

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka