skeler
30.08.07, 00:17
wstawiłem na stronę formularze do nowego systemu list mailowych - poprzedni
umieszczony w bezplatnym serwisie niedlugo mogl miec wiecej zapisanych osob
niz mozna wyslac pojedynczych maili miesiecznie, wiec zmiana byla konieczna -
obecny system nie ma wiekszych ograniczen, bo jest na naszym serwerze ;-)
Zachęcam do zapisania się do nowego systemu przez strone Masy a następnie
wypisania się ze starego na
www.sub.4free.pl/info.php?sub_id=28286&uid=114350