Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    nowy system list mailowych WMK

    30.08.07, 00:17
    wstawiłem na stronę formularze do nowego systemu list mailowych - poprzedni
    umieszczony w bezplatnym serwisie niedlugo mogl miec wiecej zapisanych osob
    niz mozna wyslac pojedynczych maili miesiecznie, wiec zmiana byla konieczna -
    obecny system nie ma wiekszych ograniczen, bo jest na naszym serwerze ;-)

    Zachęcam do zapisania się do nowego systemu przez strone Masy a następnie
    wypisania się ze starego na
    www.sub.4free.pl/info.php?sub_id=28286&uid=114350
    Obserwuj wątek
      • skeler Re: nowy system list mailowych WMK 30.08.07, 00:24
        w nowym systemie jest teraz kilka list do wyboru, a niedlugo bedzie jeszcze
        wiecej - formularz na stronie Masy pozwala zapisac sie na glowna liste
        informacyjna, a po potwierdzeniu adresu mailowego, mozna zapisac sie na kolejne
        listy - dzielnicowe, tematyczne, itp.
        Mozna tez podac swoje dokladniejsze dane, dzieki czemu bedziemy wiedzieli wiecej
        o uczestnikach Masy czy dzieki nr telefonow komorkowych bedziemy mogli
        poinformowac o pilnych akacjach za pomoca sms'a.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka