lucasa 26.09.16, 12:24 Ktore polecacie na swieta w Londynie w tym roku? Juz macie zamowione bilety? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aniaheasley Re: Pantomime - London 26.09.16, 14:09 My w tym roku idziemy na Cinderella w Palladium, Paul O'Grady jako wicked stepmother, Julian Clary jako Dandini. Tylko jestem zdziwiona ze obie wicked stepsister graja kobiety, to sie raczej nie zdarza na panto. Polecam panto w New Wimledon Theatre, tam zwykle co roku jako guest star jest Linda Gray czyli Sue Ellen z Dallas, ona juz jest zdecywoanie worse for wear, ale interesujace jest zobaczyc ja na zywo. Natomiast pare razy bylam w Bromley Churchill theatre, no i nie wiem, oba razy bez zachwytu. Odpowiedz Link
lucasa Re: Pantomime - London 26.09.16, 15:04 Dzieki, Ania, spojrze po pracy Zapomnialam dodac ze interesuja nas teatry z opcja 'family ticket' I wszelkimi znizkami... W tym roku mamy exchange student u nas wiec jak mi przyjdzie kupic 7 pojedynczych biletow to chyba bedziemy jesc barszcz z uszkami przez 3 dni swiat :) Juz sobie obiecalam, ze w przyszlym roku kupuje bilety na panto w lipcu :) Odpowiedz Link
aniaheasley Re: Pantomime - London 26.09.16, 17:32 Ja wlasnie kupilam w lipcu. Ceny byly takie same, tylko wybor miejsc wiekszy ;) Odpowiedz Link