Dodaj do ulubionych

Barrots buty

25.03.09, 18:29
dziewczyny w szoku jestem ,kocham ten sklep, kupuje tam
buty,ostatnio kupilam kozaki i takie polkozaki do kostek tylko
smigalam w nich zadowolona, az zaczelo padac i poczulam ze mam mokre
stopy -obie-pekla mi podeszwa, dokladnie w tym samym mijscu na lewym
i prawym bucie,,,dziwne,,,tyle kasy, taka marka,,, w szoku jestem,
kupilam w grudniu-przed swietami, jest marzec,,,ale sie
nachodzilam :)))

na mnie jest ciezko kupic bo musza byc na plaskimm,rozmiar 41/42 i
skorzane, na wysokim odpiciu,,,cieszylam sie ze na kolejna zime je
zostawia,,,,szkoda :(
Obserwuj wątek
    • martolina77 Re: Barrots buty 25.03.09, 18:54
      u mnie barrotsa na high street zamknęli. ale i tak jakos nie mogłam
      sie do nich przekonac.
    • kingaolsz Re: Barrots buty 25.03.09, 19:53
      Chodzi Ci o Barrats?
      Dziwi mnie okreslenie "taka marka...", bo dla mnie tam nic porzadnego nie ma a
      jedynie jednosezonowe buty sredniej jakosci. Wiec ja bym sie nie dziwila takiej
      rozsypce.
      • migotka_bober Re: Barrots buty 25.03.09, 23:22
        a mi sie zawsze wydawalo ze ta marka jest fajna i nie maja byl
        czego,.,,
        dlatego w szoku jestem,
        • karolkowa1 Re: Barrots buty 25.03.09, 23:32
          Moj maz kupil sobie u nich buty do pracy.Po niecalym miesiacu odpadl
          mu obcas.Poszlismy zareklamowac a sklepu juz nie bylo.he,he
          • migotka_bober Re: Barrots buty 25.03.09, 23:38
            karolkowa-to bylo dobre :-) hihi
            • jaleo Re: Barrots buty 26.03.09, 11:00
              Zanies do sklepu i zazadaj zwrotu pieniedzy. Nie musisz miec
              paragonu. Towar, bez wzgledu na to, gdzie i za ile kupiony, musi
              byc "fit for its purpose". Buty, w ktorych peka podeszwa po trzech
              miesiacach uzywania nie sa "fit for purpose".
          • promyk260 Re: Barrots buty 26.03.09, 12:34
            To takie buty hehe:) Ja tez nie mam szczęścia do butów i jak jest
            chlapa to przeciekają
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka