migotka_bober
25.03.09, 18:29
dziewczyny w szoku jestem ,kocham ten sklep, kupuje tam
buty,ostatnio kupilam kozaki i takie polkozaki do kostek tylko
smigalam w nich zadowolona, az zaczelo padac i poczulam ze mam mokre
stopy -obie-pekla mi podeszwa, dokladnie w tym samym mijscu na lewym
i prawym bucie,,,dziwne,,,tyle kasy, taka marka,,, w szoku jestem,
kupilam w grudniu-przed swietami, jest marzec,,,ale sie
nachodzilam :)))
na mnie jest ciezko kupic bo musza byc na plaskimm,rozmiar 41/42 i
skorzane, na wysokim odpiciu,,,cieszylam sie ze na kolejna zime je
zostawia,,,,szkoda :(