galadriella
27.08.09, 23:29
Tamten wątek poszedł trochę w inną stronę, a tu chciałam Wam zacytować wiadomość z mojego regionalnego polskiego forum (pisownia oryginalna, żeby nie było na mnie :-) Tylko nazwę miasta wykreśliłam.
"Witam Troche czytałam o mieszkaniach z konsiulu Może ktoś wie jak się o nie starać Mam taką sytuację że mąż jest w [nazwa miasta] od tygodnia i niewiele pracuje Mamy troje dzieci dwoje w wieku szkolnym podstawowym i chcemy w połowie pażdziernika do niego dołczyć ale najgożej jest z domem bo dużo kosztuje Może jest jakaś możliwość załatwienia mieszkania z konsiulu albo tańszego Proszę o pomoc"
Wiem, nie powinnam, ale po prostu nie mogę się powstrzymać...