Forum Sport Narty
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    DYNASTAR 63-sprzedam

    10.12.05, 20:39
    z ubiegłego sezonu-narty zawodnicze
    Obserwuj wątek
      • emka55 Re: DYNASTAR 63-sprzedam-c.d. 10.12.05, 20:43
        Sprzedam narty instruktorskie, zawodnicze Dynastar Omeglass 63 z poprzedniego
        sezonu, stan db/bdb. Wartość nowych 3200PLN, moja cena to 1500PLN

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka