emka55 10.12.05, 20:39 z ubiegłego sezonu-narty zawodnicze Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
emka55 Re: DYNASTAR 63-sprzedam-c.d. 10.12.05, 20:43 Sprzedam narty instruktorskie, zawodnicze Dynastar Omeglass 63 z poprzedniego sezonu, stan db/bdb. Wartość nowych 3200PLN, moja cena to 1500PLN Odpowiedz Link Zgłoś