lukaszsw
16.01.03, 20:15
Chciałbym się dowiedzieć do czego służy to ustawienie. Kupiłem buty w
salomonie, a sprzedawca nic o tym nie mówił. Jeździłem w nich 3 dni i nie
czułem jakiegoś dyskomfortu, ale skąd mam wiedzieć czy ustawienie jest
optymalne? I jeszcze czy ustawienie jest inne dla nart np. funcarvingowych?
Pozdrawiam
Łukasz