Gość: mona
IP: *.swietochlowice.org / *.swietochlowice.org
29.05.05, 21:43
Witam po powrocie z Teneryfy!!!
Jestem zauroczona wyspą. Eccoholiday sprostało moim oczekiwaniom, hotel Santa
Maria bardzo przyzwoity i całkiem mi się podobał (jedyne co mi troszke
przeszkadzało, to że basen "zamykali" o 18.00 a my głównie wtedy wracaliśmy z
wycieczek i miło byłoby się popluskać)Wyspę zwiedzaliśmy samochodem (polecam
orcar rent a car, tanio i przyzwoicie)Było przepięknie i che tam wrócić!! Jak
macie jakieś pytania to z przyjemnością odpowiem