Gość: tarnogórzanin
IP: *.kopernet.org
06.07.03, 12:56
Zastanawiam się do kogo czuja większą sympatie członkowie narodu śląskiego
do Niemców czy do Polaków. Gdyby na przykład był mecz piłkarski pomiędzy
Polska a Niemcami o awans do mistrzostw świata to za kim byście kibicowali.
Ja oczywiście za Polską no ale ja jestem Ślązakiem-Polakiem. Interesują mnie
natomiast odpowiedzi tych, którzy się czuja wyłącznie Ślązakami.