Gość: Ewu$ka
IP: *.osiedle.net.pl
28.04.05, 17:30
Oby nie!!Ale chamskie to jest że inni wiedzieli wcześniej...A tak na
marginesie to poziom trudności tych zadań otwartych był zje..y..:/ jestem
dosyć słabym uczniem a z zadań zamkniętych mam 23pkt/na 25..ale te otwarte to
już nie poszły tak dobrze.. :/! ! ! !