Gość: ja
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
26.05.03, 17:52
Muszę przygotować prezentację tzn. powiedzieć o korzyściach płynących z
naszego wejścia do Unii, ale chciałabym zrobic ją w oryginalny sposób
(robienie prezentacji w Power Poincie robi się juz nudne i irtujące) Błaga,
może macie jakieś pomysły?