Gość: gość12 IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 11.06.03, 17:37 Czy to jest zgodne z prawem, że Dyrektor Reytana bez wpłaty 300 zeta na RR nie pozwoli uczestniczyć w kołach zainteresowań, wyjechać na wycieczkę, albo zdawać egzaminu poprawkowego??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
unsatisfied6 Re: Szkoła 11.06.03, 19:03 Gość portalu: gość12 napisał(a): > Czy to jest zgodne z prawem, że Dyrektor Reytana bez wpłaty 300 zeta na RR > nie pozwoli uczestniczyć w kołach zainteresowań, wyjechać na wycieczkę, albo > zdawać egzaminu poprawkowego??? Wszystko możliwe . Odpowiedz Link Zgłoś
mamosz Re: Szkoła 12.06.03, 01:27 Nie,to nie jest zgodne z prawem, bo wpłaty na RR są DOBROWOLNE.Tylko pytam po raz któryś,dlaczego zamiast pisać w pustkę czyli na Forum nie robicie czegoś z tym.Można sie poskarżyc wejsc na droge prawną itd.I wy chcecie być obuywatelami Europy świadomymi swoich praw?Ludzie.Nawiasem mówiąc wycieczki chyba są płatne bo niby co ,szkoła ma je stawiać uczniom? Mozna takie opłaty za udział wkołach w sposób cywilizowany wynegocjować,ale znając Reytana i jego wieloletnią ttradycję z uczniami sie tam raczej nie dyskutuje.Więc proponuję,żeby uczniowie ten zwyczaj zapoczątkowali.Powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zielicz Re: Szkoła IP: 213.241.34.* 12.06.03, 07:43 To zalezy z jakich pieniędzy opłacane jest koło! Jesli podatników to nie ma prawa! Natomiast jeśli koło finansuje się ze środków rodziców, to skądś one się muszą brać!Nie może być tak,żeby jedni rodzice finnasowali zajęcia dodatkowe innych, wcale nie najbardziej potrzebujących!!! Nie ma przeciez mechanizmu zwolnień od składe uzależnionego od syttuacji materialnej!!! Ludzie ! Nie dajcie się zwariować!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: reytannn Re: Szkoła IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.06.03, 20:59 nie panikuj, w tym roku odchodzi, wiec nie ma sie co meczyc - moze nastepny dyrektor bedzie pod tym wzgledem normalny. poza tym duzo osob narzeka na "polityke pieniezna" kalinskiego, ale fakt, ze bez niej chyba w szkole nie daloby sie stworzyc sali multimedialnej ogolnodostepnej, kilku redakcji i paru innych rzeczy *(tak mi sie wydaje...). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: reytannn Re: Szkoła IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.06.03, 21:01 a tak swoja droga to nie wiedzialam, ze nie mozna zdawac poprawek bez tej wplaty. to jest faktycznie skandal... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość12 Re: Szkoła IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 18.06.03, 15:13 Gość portalu: reytannn napisał(a): > nie panikuj, w tym roku odchodzi, wiec nie ma sie co meczyc - moze nastepny > dyrektor bedzie pod tym wzgledem normalny. > poza tym duzo osob narzeka na "polityke pieniezna" kalinskiego, ale fakt, ze > bez niej chyba w szkole nie daloby sie stworzyc sali multimedialnej > ogolnodostepnej, kilku redakcji i paru innych rzeczy *(tak mi sie wydaje...). SERIO??? ODCHODZI??? Odpowiedz Link Zgłoś