IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 11.06.03, 17:37
Czy to jest zgodne z prawem, że Dyrektor Reytana bez wpłaty 300 zeta na RR
nie pozwoli uczestniczyć w kołach zainteresowań, wyjechać na wycieczkę, albo
zdawać egzaminu poprawkowego???
Obserwuj wątek
    • unsatisfied6 Re: Szkoła 11.06.03, 19:03
      Gość portalu: gość12 napisał(a):

      > Czy to jest zgodne z prawem, że Dyrektor Reytana bez wpłaty 300 zeta na RR
      > nie pozwoli uczestniczyć w kołach zainteresowań, wyjechać na wycieczkę, albo
      > zdawać egzaminu poprawkowego???
      Wszystko możliwe .
      • mamosz Re: Szkoła 12.06.03, 01:27

        Nie,to nie jest zgodne z prawem, bo wpłaty na RR są DOBROWOLNE.Tylko pytam po
        raz któryś,dlaczego zamiast pisać w pustkę czyli na Forum nie robicie czegoś z
        tym.Można sie poskarżyc wejsc na droge prawną itd.I wy chcecie być obuywatelami
        Europy świadomymi swoich praw?Ludzie.Nawiasem mówiąc wycieczki chyba są płatne
        bo niby co ,szkoła ma je stawiać uczniom? Mozna takie opłaty za udział wkołach
        w sposób cywilizowany wynegocjować,ale znając Reytana i jego wieloletnią
        ttradycję z uczniami sie tam raczej nie dyskutuje.Więc proponuję,żeby uczniowie
        ten zwyczaj zapoczątkowali.Powodzenia
    • Gość: Zielicz Re: Szkoła IP: 213.241.34.* 12.06.03, 07:43
      To zalezy z jakich pieniędzy opłacane jest koło! Jesli podatników to nie ma
      prawa! Natomiast jeśli koło finansuje się ze środków rodziców, to skądś one się
      muszą brać!Nie może być tak,żeby jedni rodzice finnasowali zajęcia dodatkowe
      innych, wcale nie najbardziej potrzebujących!!! Nie ma przeciez mechanizmu
      zwolnień od składe uzależnionego od syttuacji materialnej!!! Ludzie ! Nie
      dajcie się zwariować!!!
    • Gość: reytannn Re: Szkoła IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.06.03, 20:59
      nie panikuj, w tym roku odchodzi, wiec nie ma sie co meczyc - moze nastepny
      dyrektor bedzie pod tym wzgledem normalny.
      poza tym duzo osob narzeka na "polityke pieniezna" kalinskiego, ale fakt, ze
      bez niej chyba w szkole nie daloby sie stworzyc sali multimedialnej
      ogolnodostepnej, kilku redakcji i paru innych rzeczy *(tak mi sie wydaje...).
      • Gość: reytannn Re: Szkoła IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 13.06.03, 21:01
        a tak swoja droga to nie wiedzialam, ze nie mozna zdawac poprawek bez tej
        wplaty. to jest faktycznie skandal...
      • Gość: gość12 Re: Szkoła IP: *.dhcp.adsl.tpnet.pl 18.06.03, 15:13
        Gość portalu: reytannn napisał(a):

        > nie panikuj, w tym roku odchodzi, wiec nie ma sie co meczyc - moze nastepny
        > dyrektor bedzie pod tym wzgledem normalny.
        > poza tym duzo osob narzeka na "polityke pieniezna" kalinskiego, ale fakt, ze
        > bez niej chyba w szkole nie daloby sie stworzyc sali multimedialnej
        > ogolnodostepnej, kilku redakcji i paru innych rzeczy *(tak mi sie wydaje...).

        SERIO???
        ODCHODZI???

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka