Dodaj do ulubionych

Czy chusta ma pasować do mamy czy do dziecia..?

26.04.07, 10:41
Może to i błahy problem, ale....
Od tygodnia wybieram i nie mogę się zdecydować co kupić sobie jako drugą chustę letnią. Ponieważ często jeżdżę samochodem (a nie potrafię wiązać chusty nie zamiatając chodnika) wybór padł na kółkową ewentualnie MT (choc na niego muszę jeszcze pooszczędzać). Oglądałam wczoraj materiały Marty i najbardziej podobają mi się oczywiście czerwone kwiatki. Jak pokazałam je mężowi to skomentował: coś ty chłopaka chcesz w chuście w kwiatki nosić? Obciach.
I stąd właśnie pytanie jak w tytule - czy chustę powinno się kupować dla mamy czy dla dziecia??? Komu powinna pasować?
I pomyśleć, że ja do wczoraj problemu nie widziałam:)))
Obserwuj wątek
    • mysia125 Re: Czy chusta ma pasować do mamy czy do dziecia. 26.04.07, 10:46
      do Twoich ciuchow ma pasowac, bo inaczej wrzucisz do szafy i koniec piesni Apacza.

      --
      Kasia & Felix 23/01/2005
      Felix for beginners
      • agamamaani Re: Czy chusta ma pasować do mamy czy do dziecia. 26.04.07, 10:48
        no do ciuchów, ale różowej dla chłopaka bym nie wybrała :)
    • marta_nie_martka Re: Czy chusta ma pasować do mamy czy do dziecia. 26.04.07, 11:42
      Kaste, zobacz kto ustrzelił 10000 :->
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=44603&w=61403117&v=2&s=0
      czekam na wybór
    • visenna2 kaste11 - wygrałaś chustę Oppamamy:) 26.04.07, 12:08
      Jako szczęśliwa autorka postu nr 1000
      :))))
      Moję wybierz dla siebie, a mąż niech Ci kupi drugą, pod swój gust:PPP
      • kaste11 ŻARTUJESZ?? 26.04.07, 18:20
        eee tam... serio?
        notabene w ogóle nie wiedziałam, że biorę udział w jakimś konkursie. Niestety nie starcza mi czasu na aktywne forumowanie, podczytuję tylko wybiórczo. A mój ranny post był wynikiem flustracji na poczte polską, że chyba połaszczyli się na moja piekną torbę:(
        Wróciliśmy dopiero ze spaceru a tu taka wiadomość na otarcie łez :)))
        Jejku w życiu jeszcze nic nie wygrałam, chyba nie będę w nocy spać :DDD
        Dzięki Marta, priva napiszę późnym wieczorem kiedy już trochę ochłonę..
        A na forum też zacznę pisać duuuuuuużo częściej:)
        • monjan Re: ŻARTUJESZ?? 26.04.07, 18:57
          ale ci fajnie!!!!!!!!!!!zazdraszczam
        • visenna2 Re: ŻARTUJESZ?? 26.04.07, 19:17
          Może jeszcze dojdzie, wiesz, poczta polska działa dość powoli. Nie martw się na
          zapas.
          :)))
          I gratulacje. Chusty Marty sa DOSKONAŁE:))) Wiem, bo mam 3:)))
    • mamalina Re: Czy chusta ma pasować do mamy czy do dziecia. 26.04.07, 20:51
      Kaste, fajny problem :D Gratki wygranej, przyłączam się do zazdraszczania.
      Z TBW wynika niezbicie, że Problem jest wałkowany na wszystkie strony: kobity
      szyją np. miętaja dla małżonka w moro, albo z emblematem uniwersytetu...
      a na 4 lipca z flagą onbuhimo...
      a sobie do wieczorowej sukni kółkową ze złotego jedwabiu...

      czyli tyle nosideł ile (na)strojów
      i jaką filozofię przyjmiesz, taka będzie git

      ( btw mojemu synowi bardzo ładnie w różowym!)
      • agamamaani Re: Czy chusta ma pasować do mamy czy do dziecia. 26.04.07, 21:09
        mamalina napisała:
        >
        > ( btw mojemu synowi bardzo ładnie w różowym!)

        mojemu też.. po domu ma piękneśpiochy z wróżką.. aa i jeden srój rózowego
        króliczka ( po ani of cors) no ale jednak na "Dwór" to go nie ubiora.. mam
        piękny płaszczyk w kwiatki po Ani wiosenny i mam obiekcje. ale i tak mówią, że
        on dziewczynka więc moze porobić za dziewczynkę.. sam się nie przyzna :D
        • mysia125 Felix tez chadza w Lille... 26.04.07, 21:39
          ...i nie narzeka ;)

          gdy natomiast dwumiesiecznego Felixa przebralam za zajaca wielkanocnego,
          tesciowej sie z blogoscia przypomnialo, jaki to moj malzonek w dziecinstwie mial
          piekny ROZOWY sweterek ;) Marcin mial mord w oczach ;)

          --
          Kasia & Felix 23/01/2005
          Felix for beginners
      • kaste11 Re: Czy chusta ma pasować do mamy czy do dziecia. 26.04.07, 22:41
        mamalina napisała:

        >
        > czyli tyle nosideł ile (na)strojów

        No, to by było moje marzenie:))

        Ale cóż zrobić kiedy człowiek narazie mocno ograniczony finansowo.

        pozostaje wzdychać i.... brać udział w konkursach:DDD
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka