karolinka251 21.04.08, 19:59 tiny.pl/nx4r przetestowana natychmiast w Powsinie :-) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wegielek Re: nasz nowy nabytek :-) 21.04.08, 20:28 sliczna chusta (czy to lilibulle), sliczne dziecko:) Odpowiedz Link
joa-woj Re: nasz nowy nabytek :-) 21.04.08, 20:32 Chusta to chyba Anna Storchenwiege? A zdjęcia super - muszę też się wybrać do Powsina ,bo mam blisko, a nie sądziłam, że tam tak ładnie teraz:-) Odpowiedz Link