Dodaj do ulubionych

nasz nowy nabytek :-)

21.04.08, 19:59
tiny.pl/nx4r przetestowana natychmiast w Powsinie :-)
Obserwuj wątek
    • wegielek Re: nasz nowy nabytek :-) 21.04.08, 20:28
      sliczna chusta (czy to lilibulle), sliczne dziecko:)
      • karolinka251 amazonas lolipap 21.04.08, 20:29

        • joa-woj Re: amazonas lolipap 21.04.08, 20:33
          O, widzę, że ja też nie trafiłam:-)
      • joa-woj Re: nasz nowy nabytek :-) 21.04.08, 20:32
        Chusta to chyba Anna Storchenwiege? A zdjęcia super - muszę też się wybrać do
        Powsina ,bo mam blisko, a nie sądziłam, że tam tak ładnie teraz:-)
    • mamy-przytulamy Re: nasz nowy nabytek :-) 21.04.08, 20:35
      Kolorki zniewalające...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka