05.11.09, 17:20
Witam:)Jestem tu po raz pierwszy-oczywiscie wiec wypada nie tak inkoguto tylko
kulturalnie:)przedstawic sie-mam na imię Aga,mieszkam pod Wrocławiem, jestem
lekarzem weterynarii i miłośniczka flamenco,posiadam 10psowy zaprzeg syberian
husky na ktorym jezdze, no i najwazniejsze-od miesiaca posiadam swoje
absolutnie pierwsze i absolutnie niepowtarzalne :P moto-Hondę Transalp XL
600V(czyli Trampka:)na którym wprawdzie jeszcze ledwo sie trzymam i walcze na
zakretach (prawko mam od 3 miesiecy i wczesniej nie jezdzilam nawet jako
plecak:)ale tym bardziej ciesze sie ze tu trafiłam(zreszta za sprawa kolezanki
BlackGodivy-wielkie dzieki:) wiec temat dla mnie zupelnie nowy i napewno w zw.
z tym-zajmujacy 99% uwagi:). wiec-to by była "Aga w pigułce" totalnie zielona
w temacie bedacym tematyka forum ale licze na wasza wyrozumialosc:):)
pozdrawiam serdecznie burja-n
Obserwuj wątek
    • 1_leo Re: witam:)) 05.11.09, 17:49
      Witaj team Wrocek rośnie w siłę :)
      Za psy to mnie kupiłaś:>:>:>
      Za "motoktóresięniepsuje" masz przyjaciela w ......... (zagadka):)
    • gosiasv Re: witam:)) 05.11.09, 17:50
      witamy ze ściany wschodniej :)
    • 1_leo Re: witam:)) 05.11.09, 17:53
      burja-n napisała:

      ,posiadam 10psowy zaprzeg syberian
      > husky na ktorym jezdze,

      Możesz być pierwszą osobą, która na zimówkę przyjedzie psim
      zaprzęgiem :)
    • yacey Re: witam:)) 05.11.09, 18:16
      Witam z miasteczka nad rzeczka :)
      Rany, 10 psow, u mnie sa dwa, a i tak to jak by o jednego za duzo :)
    • grazkaml Re: witam:)) 05.11.09, 19:15
      hej Wrocek wita Wrocek:)posiadaczka dwóch psów o reszcie tatałajstwa nie wspomnę;)
    • goha66 Re: witam:)) 05.11.09, 19:35
      serdecznie witam z tego drugiego ("wyższego") Śląska ;)
    • blackgodiva Re: witam:)) 05.11.09, 21:20
      Witaj!!!

      Cieszę się, że zdecydowałaś się przyłączyć do naszego grona. Na pewno nie
      pożałujesz tej decyzji :):):)
      Jak sama widzisz, już niektórych "kupiłaś" swoim zaprzęgiem :):):)

      Acha, w kwestii wyjaśnienia: forum niby babskie, ale mamy kilka tzw. rodzynków.
      Bez obaw - typy udomowione i przyjazne kobietom (czasami nawet pomocne) ;)
    • efjot1200 Re: witam:)) 05.11.09, 21:26
      Witamy z Zagłębia :)
      Coś mi się wydaje,że zostaliśmy złapani przez tego samego łowcę zbłąkanych
      motocyklistów :D
    • alut-ka71 Re: witam:)) 05.11.09, 21:57
      Witamy z G. Śląska :)
      Już dawno nikt tak wyczerpująco ;) nie witał się z forum. Ujęłaś
      mnie tym ogromnie :)
    • pszczola35 Re: witam:)) 05.11.09, 22:32
      Witaj, witaj serdecznie Trampkowa Kobietko :-D Na wyrozumiałość
      możesz liczyć w każdej chwili i konfiguracji :-P :-D Niech Ci się
      dobrze śmiga....Szerokości, Kochana :-D
    • riders123 Re: witam:)) 05.11.09, 22:44
      Witam z okolic Stolicy. Kurczę, ja mam tylko dwa psy i syna, a
      jakobym cały zaprzęg miała:-P.

      A właśnie sie niedawno zastanawiałam, jak trafiłam na Forum i w
      ogóle nie pamiętam.....
    • niuniulaa Re: witam:)) 06.11.09, 08:44
      Kolejna szalona Wrocławianka :)
      Witaj w Team Wrocław
      W którym kierunku pod Wrocławiem mieszkasz?
    • siostrakama Re: witam:)) 06.11.09, 09:35
      stolica wita :) Wroclaw
      gratulacje nowego cuda ;)

      na marginesie
      "posiadam 10psowy zaprzeg syberian husky na ktorym jezdze"

      czy możemy prosić jakies foty ;))) bardzo mnie to zaciekawilo
    • paulina80s Re: witam:)) 06.11.09, 09:40
      witamy na forum i do zobaczonka :)
    • joanna515 Re: witam:)) 06.11.09, 09:41
      Druga z okolicy stolicy się wita! :D z opisu niezłe z Ciebie Zioło ;) :P też
      czekam na fotki psiego zaprzęgu co na zlot zimowy przybędą ;)
    • burja-n Re: witam:)) 06.11.09, 09:44
      miło mi Was wszystkich/wszystkie?:P poznac:) mam nadzieje tez kiedys na
      zywo(moze w styczniu?ps nawet jak bedzie pol metra sniegu to wybieracie sie do
      Łodzi na motorach? ok, pytam tylko pro forma ale ciekawi mnie to, pewnie
      niedlugo sie przyzwyczaje i nie bede zadawala glupich pytan:)a moze kiedys
      jakies spotkanie lokalne typu "wypad na rybke" w okolicy Wrocka??tak tylko
      niesmialo sugeruje..hehe ale w razie czego-chetnie sie wybiore:)
      mieszkam pod Sobótka-wiec pod sama ślęża dokladniej wiocha nazywa sie Garncarsko
      (emigracja byla konieczna-nie mialam pomyslu jak trzymac 10
      huskich,ratlerka,tchorzofretke i konia w bloku we Wrocku:)
      jeszcze cos...BlackGodiva wprawdzie mnie uprzedzała... wiec nie jestem az tak
      zaskoczona-wspomniala ze spotkam tu naprawde niezłe towarzystwo i to
      motobabek(jakos przezyje te rodzynki,moze nawet nie bedzie tak źle:P i moge
      liczyc na sympatyczne przyjecie.. dobrze ze mnie uprzedzila bo skutki szoku
      bywaja oplakane, a wiem co mowie-jestem lekarzem:))
      • burja-n Re: witam:)) 06.11.09, 09:47
        jak dostane juz zielona karte na fotoblog to pewnie ze sie pochwale-i motorem i
        psami:P
      • monique76 Re: witam:)) 06.11.09, 09:57
        Hehe.. wyobrazilam sobie to Twoje Towarzystwo w bloku:) ratlerek i
        tchorzofretka jakos przeszly:) ale kon i 10 huskich przerosło moje
        możliwości w kwestii wyobrazania sobie zjawisk dziwnych:)

        No i witam - na szalonym forum szalonych motocyklistek;)
      • yacey Re: witam:)) 06.11.09, 10:35
        Burja, nie chce Cie zniechecac, ale po sniegu to slabo sie jezdzi
        motocyklem :)
        • burja-n Re: witam:)) 06.11.09, 12:26
          ee tam...:) na rowerze w terenie,i to z psami czesto jezdze po sniegu, bo w
          lecie i ja i moje psy lezymy do gory brzuchami i czekamy az temp spadnie ponizej
          granicy przezywalnosci czyli +10 max 15 stopni C, wiec na motorze nie mozna?
          łancuchy na koła ew zimowki(ps chłopcy z hondy we wrocku sie smieja ale
          dowiedzialam sie wlasnie Skandynawia ma cos takiego jak zimowe opony do
          motocykli i wcale nie jest to nic nadzwyczajnego:P
          • gosiasv Re: witam:)) 06.11.09, 12:56
            a ja tam miałam kiedyś zimówki w skuterku powaga
          • yacey Re: witam:)) 06.11.09, 13:44
            Niech Ci bedzie :D, pogadamy jak juz na ten snieg wyjedziesz :D
      • 1_leo Re: witam:)) 06.11.09, 13:32
        burja-n napisała:
        jakos przezyje te rodzynki,moze nawet nie bedzie tak źle

        Jak się kiedyś spotkamy to opowiem Ci bajkę jak to psy zaprzęgowe
        poganiacza zjadły bo nie lubił rodzynków :>:>:)
        • burja-n Re: witam:)) 07.11.09, 10:21
          ok, Leo, to kiedy sie spotkamy?-umieram sie ciekawości(domyslam sie ze mogłam
          popełnic pewna gafe.. czyzby Leo zamówił a nie zamowił-a snieg na zlot?:P jak
          tak-sorki(ps połowicznie czuje sie usprawiedliwiona-na poczatku przeczytałam
          nazwę forum i jakos mnie tak naszło..:) mniejsza o to-czekam na bajke przy
          najbliższej okazji:)
    • ishka Re: witam:)) 06.11.09, 19:12
      no cóż - w naszych pokrętnych umysłach wymyśliliśmy z moim Lubym, że ratlerek
      jest zawieszony na kiju przed huskami niczym marchewka przed osiołkiem. zgadliśmy?
      a teraz na poważnie - witaj i do zobaczenia na dolnośląskich trasach! (a do
      Sobótki zrobiłam moją najpierwsiejszą trasę na moto po uzyskaniu prawka!)
      • burja-n Re: witam:)) 07.11.09, 10:29

        > no cóż - w naszych pokrętnych umysłach wymyśliliśmy z moim Lubym, że ratlerek
        > jest zawieszony na kiju przed huskami niczym marchewka przed osiołkiem. zgadliśmy?


        :) prawie, one nie chca polowac na mojego ratlerka bo jest pełnoprawnym członkiem stada-tzn jest im potrzebny, wyobrazcie sobie-podchodzi do płotu mojej posesji jakis nieswiadomy-siedzi jeden pies-oczywiscie reakcja-o jaki sliczny... i wklada reke w siatke zeby go pogłaskac. w tym momencie zza rogu domu wypada pedem stado 10 huskich-tylko biegna, robia efekt wizualny, a miedzy nimi(powaznie-musze to kiedys udokumentowac bo ja za kazdym razem tez ledwo w to wierze) biegnie ratlerek i jazgocze po swojemu-odwala za nie kosztujacy wiecej energii efekt dzwiekowy(a jak powszechnie wiadomo-huskie nie szczekaja... bo maja ratlerka). na zawodach czy w lesie to juz zupelnie inna sprawa, zdarzylo mi sie raz czy dwa ze szła sobie Pani na szpileczkach z yorkiem na smyczy a my pedzimy 25-30km/godz 6 czy 8-mio psowym zaprzegiem... krzycze z daleka-niech Pani wezmie psa!!!a Pani-one nic mu nie zrobia-to huskie..taak... własnie... zazwyczaj konczy sie to tym ze w ostatniej chwili Pani na szpileczkach na spacerze po lesie na ślęzy nie ma juz wyboru-albo natychmaist usuwa sie z drogi-zazyczaj do rowu obok albo poswieca psa:) wiec-to ratlerek ze szczegolnymi przywilejami, poza tym tez juz o tym myslalam-lepszy bylby kot na tej wedce:)
    • draka00 Re: witam:)) 06.11.09, 19:57
      Lublin pozdrawia Ciebie i całą sforę, głownie ratlerka!
      • burja-n Re: witam:)) 07.11.09, 10:31
        draka00 napisała:

        > Lublin pozdrawia Ciebie i całą sforę, głownie ratlerka!

        ok, dzieki, ps ratlerce(to dziewczynka:) )przekaze:)
    • roomyanek Re: witam:)) 06.11.09, 23:06
      Witaj we Wrocku i na forum, bardzo mnie cieszy, że team z-dolnych
      Ślązaczek rośnie w siłę:))))
      napisałaś
      "miło mi Was wszystkich/wszystkie? poznac mam nadzieje tez kiedys na
      zywo(moze w styczniu?" - no więc nie łudź się :D:D:D czy będziesz
      chciała czy nie, my z Wrocka, (a ja na pewno) chcemy Cię poznać
      szybciej niż w styczniu :D
      gg1027571 (chyba wiesz po co to gg? :D )
      • burja-n Re: witam:)) 07.11.09, 10:34

        > gg1027571 (chyba wiesz po co to gg? :D )
        z gg bedzie problem-mam net tylko w pracy, do mnie na wies telefon przywoza wiadrami a netu jeszcze wogole:) za to podam Wam swoj tel-501 230 949, jakbyscie miały(sorki Leo-mieli tez:P ) czas i ochote gdzie sie spotkac, wybrac itp to dajcie sygnal, smsa czy cokolwiek:)
        • blackgodiva Re: witam:)) 07.11.09, 23:09
          Roomyanek napisała:
          <<Witaj we Wrocku i na forum, bardzo mnie cieszy, że team z-dolnych
          Ślązaczek rośnie w siłęsmile)))
          napisałaś
          "miło mi Was wszystkich/wszystkie? poznac mam nadzieje tez kiedys na
          zywo(moze w styczniu?" - no więc nie łudź się big_grinbig_grinbig_grin czy będziesz
          chciała czy nie, my z Wrocka, (a ja na pewno) chcemy Cię poznać
          szybciej niż w styczniu big_grin
          gg1027571 (chyba wiesz po co to gg? big_grin ) >>

          Renata, Ty wiesz co!!!!
          Jeszcze nie zapomniałam jak mi "podkradłaś" MARGERYTĘ, a ty już robisz podchody
          do mojej nowej koleżanki.
          Niech no tylko Cię dorwę na zimówce ;) Nawet korsykańskim winem się nie wykpisz
          tym razem :):):)
          • roomyanek Re: witam:)) 08.11.09, 19:52
            hmmm.....Ty ich tylko znajdujesz ...(samotnych i zagubionych
            motocyklistów)
            a ja się potem muszę nimi opiekować :D:D:D
            taki lajf Godiva hihihi
            • ciotkabw Re: witam:)) 10.11.09, 10:21
              Witamy, witamy z całym psim zaprzęgiem i moto:) pozdrawia stolica
              tzn.Beata
            • burja-n Re: witam:)) 10.11.09, 12:26
              dziewczyny nie kłoccie sie-wypijemy to wino wszystkie razem przy najblizszej okazji i wszyscy beda zadowoleni:P
              ps a przy okazji-instytucja "Godiva" jest bardzo potrzebna na tym forum, zawsze przyda sie mlody narybek odłowiony "gdzies w Polsce przypadkiem", albo gdzies na jakims innym forum..:)
              • roomyanek Re: witam:)) 10.11.09, 13:52
                Buria nie martw się , my z Godivą się kochamy :D:D:D
                a co do reszty to jak najbardziej jestem za :)
    • luk-kasia Re: witam:)) 10.11.09, 21:19
      Serdeczne witki z Bydzi :D
    • umek150 Re: witam:)) 16.11.09, 10:11
      Witam koleżankę. Nie przejmuj się praktyka czyni mistrza. Ja też na 2oo dopiero
      zaczynam. Trafiłaś bardzo dobrze bo atmosfera w tym babińcu jest wspaniała i
      zawsze znajdzie się ktoś kto Ci pomoże. Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam i witam.
    • helen_b Re: witam:)) 19.11.09, 15:48
      burja-n napisała:

      > absolutnie pierwsze i absolutnie niepowtarzalne :P moto-Hondę Transalp XL
      > 600V(czyli Trampka:)

      Zgadzam sie z Toba w 100% ;) baaardzo mily motocik ;-)
      Witam Cie serdecznie! Gumowych drzew i do milego ;-)
      helen

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka