burja-n
05.11.09, 17:20
Witam:)Jestem tu po raz pierwszy-oczywiscie wiec wypada nie tak inkoguto tylko
kulturalnie:)przedstawic sie-mam na imię Aga,mieszkam pod Wrocławiem, jestem
lekarzem weterynarii i miłośniczka flamenco,posiadam 10psowy zaprzeg syberian
husky na ktorym jezdze, no i najwazniejsze-od miesiaca posiadam swoje
absolutnie pierwsze i absolutnie niepowtarzalne :P moto-Hondę Transalp XL
600V(czyli Trampka:)na którym wprawdzie jeszcze ledwo sie trzymam i walcze na
zakretach (prawko mam od 3 miesiecy i wczesniej nie jezdzilam nawet jako
plecak:)ale tym bardziej ciesze sie ze tu trafiłam(zreszta za sprawa kolezanki
BlackGodivy-wielkie dzieki:) wiec temat dla mnie zupelnie nowy i napewno w zw.
z tym-zajmujacy 99% uwagi:). wiec-to by była "Aga w pigułce" totalnie zielona
w temacie bedacym tematyka forum ale licze na wasza wyrozumialosc:):)
pozdrawiam serdecznie burja-n