Dodaj do ulubionych

baza nr gg

IP: *.spinet.pl 13.06.04, 13:03
wpisujcie swoje numerki gg jak chcecie to sobie na gadulcu poklikamy kiedyś
hjak bedzie nudno troszq na forum :)
Pzdr.
Obserwuj wątek
    • leon1975 Re: baza nr gg 13.06.04, 13:05
      4051489 leon
    • peterli Re: baza nr gg 13.06.04, 13:29
      wpisz sie takze....möj gg 1581285

      ciao
      • mcemrek Re: baza nr gg 13.06.04, 16:42
        napiszcie czasem do mnie, nawet cos z tzw. broda 9183858 (JANOS KADAR)
    • Gość: madlenn Re: baza nr gg IP: *.sn1.eutelia.it 13.06.04, 18:39
      9225873 magda :)
    • Gość: ewcia Re: baza nr gg IP: *.unicity.pl / *.unicity.pl 13.06.04, 19:12
      do mnie też mozna pisać gg 4814763
      • amelia1701 Re: baza nr gg 29.06.04, 19:10
        Moj numer GG:7326045
    • peterli Re: baza nr gg 13.06.04, 19:30
      a nazbieralo sie troche tych numerköw.....niezle.....
    • boska23 Re: baza nr gg 13.06.04, 19:31
      Monika 4590856
      • Gość: leziox Re: baza nr gg IP: *.ipt.aol.com 13.06.04, 20:15
        A Vivienne to kto i czemu nie wpisała własnego numerka niby?
        • Gość: piecyk gazowy Re: baza nr gg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.04, 20:19
          ViVienne22 to ja! Czekam tylko na jeden numer! ;-)))
          • Gość: leziox Re: baza nr gg IP: *.arcor-ip.net 13.06.04, 22:33
            No to czekaj,hehe,czas ma czas.
      • Gość: russian Re: baza nr gg IP: 1.5.* / *.aaanet.ru 22.06.04, 21:08
        9344784
    • Gość: ViVienne22 Re: baza nr gg IP: *.spinet.pl 14.06.04, 07:14
      no fakt ....zapomniałam dodać swojego :).
      Jak kolega leziox zgadnie dwie pierwsze cyferki to dam mu buzi ;)
      • jutro.bedzie.lepiej Re: baza nr gg 14.06.04, 10:18
        Witam ViVienne22 z Łęczycy,
        Jaką nagrodę przeznaczyłaś za pełny Nr gg?
        Chętnie wezmę udział:-)
        • Gość: leziox Re: baza nr gg IP: *.arcor-ip.net 14.06.04, 11:26
          Nie będę zgadywać tych piierwszych numerków,bo i tak nie możesz dać mi buzi,a
          na witrualnym buzi to mi nie zależy,sorry.
    • Gość: ViVienne22 Re: baza nr gg IP: *.spinet.pl 15.06.04, 07:29
      do -jutro.bedzie.lepiej-

      a co podejmujesz wyzwanie????Nagrodą jest sama słodycz.

      • jutro.bedzie.lepiej Re: baza nr gg 15.06.04, 09:08
        Łał, lubię słodycz:-), więc zaczynam od 87.....
        P.
    • Gość: ViVienne22 Re: baza nr gg IP: *.spinet.pl 15.06.04, 20:27
      ...uffff niedawno co wrociłam z pracy...
      ....troszke padnięta jestem......

      a numerek nie tak sie zaczyna, dodam dla ułatwienia ze są to liczby parzyste.
      • leziox Re: baza nr gg 15.06.04, 21:11
        Sama slodycz to juz brzmi dla mnie wystarczajaco podejrzanie.Czy masz moze na
        mysli ta ciezka robote,znana rowniez pod nazwa seks?
      • jutro.bedzie.lepiej Re: baza nr gg 16.06.04, 07:15
        Gość portalu: ViVienne22 napisał(a):

        > ...uffff niedawno co wrociłam z pracy...
        > ....troszke padnięta jestem......
        >
        > a numerek nie tak sie zaczyna, dodam dla ułatwienia ze są to liczby parzyste.

        czyżby:-O, nie mów mi że 64:-)
        "....troszke padnięta jestem......" ja też, idę dopiero spać, ale sam:-(
        P.
    • Gość: ViVienne22 Re: baza nr gg IP: *.spinet.pl 16.06.04, 07:32
      Leziox nie mow ze nie lubisz sie kochac????
      ....a numerek wciąż nie ten....
      ....daję ci ostatnią szansę.... zgdanij ,bo w koncu bede musiała go sama podac
      ale wtedy nici z nagrody :)))
      • Gość: porannyNieszpor wiem ... to 69 !!!;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.04, 22:39
        i niech nikt nie mówi, że to nie to !!!
    • josie17 Re: baza nr gg 16.06.04, 12:16
      mój nr gg
      5074314
      Pozdrowionka
      • Gość: leziox Re: baza nr gg IP: *.dip0.t-ipconnect.de 16.06.04, 20:53
        Ja tam nie ganiam jak piesek za seksem,nie mam z tym akurat klopotow.Jak sie
        zdarzy to i owszem,ale nie zawracam tym sobie glowy az tak bardzo,w koncu po
        jakims nawet bardzo udanym seksie trzeba jeszcze caly dzionek jakos przezyc.
        Co do numerka-nie bede zgadywac,nagroda moze przejsc na kogos innego,jak
        tak.Wyliczajac silnié matematyczna,prawdopodobienstwo trafienia rowna sie
        zeru,zamiast wiec sie meczyc,otwieram sobie browarek.Pozdruffka Viv...
    • Gość: ViVienne22 Re: baza nr gg IP: *.spinet.pl 16.06.04, 21:00
      a ja wcale nie powiedziałam ze mam problem z sexem, a browarek tez lubię :)
      Pzdr.
      • Gość: only Re: baza nr gg IP: *.kabel.telenet.be 16.06.04, 21:04
        hmm, widocznie stary jest akurat pomiedzy tymi pietnastoma minutami kiedy to
        ponoc kazdy facet mysli o seksie, no i dlatego nie w glowie mu takie zabawy w
        chwili obecnej....a potem sobie pojdzie z neta, napadnie go wlasie to
        pietnastominutowe myslenie o seksie, no i znowu bedzie po parku w nocy za
        staruszkami sie uganial.....
        • Gość: leziox Re: baza nr gg IP: *.dip0.t-ipconnect.de 16.06.04, 21:17
          Staruszek nie ruszam bo one ostatnio to wysportowane jakies sa i ile sie trzeba
          nabiegac za taka babcia.Ale np.owieczki u znajomego rolnika to nie uciekaja
          tylko patrza nawet z pewnym zainteresowaniem w oczach wiec czasami zajrze tam
          sobie.Czysto,swieze powietrze i nawet za duzo gadac nie trzeba,byle kwach w
          kieszeni byl...Viv,a ty to moze jaka pokrewna dusza,w zwiazku z tym
          browarkiem,a ja nic o tym nie wiem...Ale nie bede zgadywac,chociaz browarek
          moge ci kiedys postawic.
    • Gość: ViVienne22 Re: baza nr gg IP: *.spinet.pl 17.06.04, 07:25
      super, ale ja ci nie będę nic stawiać ;)
      a najbardziej lubie okocimka mocnego hhmmm mniam mniam :)
      A teraz spadam do robotki.PApatki
      • kolega13 Re: baza nr gg 17.06.04, 22:31
        Gość portalu: ViVienne22 napisał(a):

        > super, ale ja ci nie będę nic stawiać ;)
        > a najbardziej lubie okocimka mocnego hhmmm mniam mniam :)
        > A teraz spadam do robotki.PApatki

        Okocimia też bym się napił i słodko by mi smakował w odpowiednim towarzystwie;-
        ),
        To proponuję, skoro wątek rozpoczęty podać gg:-)

        • Gość: leziox Re: baza nr gg IP: *.dip0.t-ipconnect.de 19.06.04, 21:29
          Po 10-ciu flaszkach Okocimia,droga Viv,to nawet jakbys chciala cos
          postawic,naturalnie co innego niz kolejna butelke to i tak nic z tego by nie
          wyszlo,hehehe.
          • Gość: badylek Re: baza nr gg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.04, 21:31
            najwyżej gg ;)))
            • Gość: leziox Re: baza nr gg IP: *.ipt.aol.com 20.06.04, 22:56
              Na zakończenie tego jakże sympatycznego wątku ślę mój numerek,w końcu to żadna
              tajemnica:2497904
        • Gość: porannyNieszpor Re: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.04, 22:41
          OKOCIM siem ŻYWCEM !!!;)
    • Gość: ViVienne22 Re: baza nr gg IP: *.spinet.pl 22.06.04, 07:22
      ...no fakt po 10 pifffkach poszedłbyś spac ;P
      • Gość: leziox Re: baza nr gg IP: *.dip0.t-ipconnect.de 22.06.04, 21:37
        Spac bym nie poszedl,bo trzeba by bylo nowa skrzynke isc kupic,zeby nie isc
        spac o suchym pysku,hehehe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka