Gość: ViVienne22 IP: *.spinet.pl 13.06.04, 13:03 wpisujcie swoje numerki gg jak chcecie to sobie na gadulcu poklikamy kiedyś hjak bedzie nudno troszq na forum :) Pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mcemrek Re: baza nr gg 13.06.04, 16:42 napiszcie czasem do mnie, nawet cos z tzw. broda 9183858 (JANOS KADAR) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: madlenn Re: baza nr gg IP: *.sn1.eutelia.it 13.06.04, 18:39 9225873 magda :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewcia Re: baza nr gg IP: *.unicity.pl / *.unicity.pl 13.06.04, 19:12 do mnie też mozna pisać gg 4814763 Odpowiedz Link Zgłoś
peterli Re: baza nr gg 13.06.04, 19:30 a nazbieralo sie troche tych numerköw.....niezle..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leziox Re: baza nr gg IP: *.ipt.aol.com 13.06.04, 20:15 A Vivienne to kto i czemu nie wpisała własnego numerka niby? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piecyk gazowy Re: baza nr gg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.04, 20:19 ViVienne22 to ja! Czekam tylko na jeden numer! ;-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leziox Re: baza nr gg IP: *.arcor-ip.net 13.06.04, 22:33 No to czekaj,hehe,czas ma czas. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ViVienne22 Re: baza nr gg IP: *.spinet.pl 14.06.04, 07:14 no fakt ....zapomniałam dodać swojego :). Jak kolega leziox zgadnie dwie pierwsze cyferki to dam mu buzi ;) Odpowiedz Link Zgłoś
jutro.bedzie.lepiej Re: baza nr gg 14.06.04, 10:18 Witam ViVienne22 z Łęczycy, Jaką nagrodę przeznaczyłaś za pełny Nr gg? Chętnie wezmę udział:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leziox Re: baza nr gg IP: *.arcor-ip.net 14.06.04, 11:26 Nie będę zgadywać tych piierwszych numerków,bo i tak nie możesz dać mi buzi,a na witrualnym buzi to mi nie zależy,sorry. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ViVienne22 Re: baza nr gg IP: *.spinet.pl 15.06.04, 07:29 do -jutro.bedzie.lepiej- a co podejmujesz wyzwanie????Nagrodą jest sama słodycz. Odpowiedz Link Zgłoś
jutro.bedzie.lepiej Re: baza nr gg 15.06.04, 09:08 Łał, lubię słodycz:-), więc zaczynam od 87..... P. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ViVienne22 Re: baza nr gg IP: *.spinet.pl 15.06.04, 20:27 ...uffff niedawno co wrociłam z pracy... ....troszke padnięta jestem...... a numerek nie tak sie zaczyna, dodam dla ułatwienia ze są to liczby parzyste. Odpowiedz Link Zgłoś
leziox Re: baza nr gg 15.06.04, 21:11 Sama slodycz to juz brzmi dla mnie wystarczajaco podejrzanie.Czy masz moze na mysli ta ciezka robote,znana rowniez pod nazwa seks? Odpowiedz Link Zgłoś
jutro.bedzie.lepiej Re: baza nr gg 16.06.04, 07:15 Gość portalu: ViVienne22 napisał(a): > ...uffff niedawno co wrociłam z pracy... > ....troszke padnięta jestem...... > > a numerek nie tak sie zaczyna, dodam dla ułatwienia ze są to liczby parzyste. czyżby:-O, nie mów mi że 64:-) "....troszke padnięta jestem......" ja też, idę dopiero spać, ale sam:-( P. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ViVienne22 Re: baza nr gg IP: *.spinet.pl 16.06.04, 07:32 Leziox nie mow ze nie lubisz sie kochac???? ....a numerek wciąż nie ten.... ....daję ci ostatnią szansę.... zgdanij ,bo w koncu bede musiała go sama podac ale wtedy nici z nagrody :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: porannyNieszpor wiem ... to 69 !!!;) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.04, 22:39 i niech nikt nie mówi, że to nie to !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leziox Re: baza nr gg IP: *.dip0.t-ipconnect.de 16.06.04, 20:53 Ja tam nie ganiam jak piesek za seksem,nie mam z tym akurat klopotow.Jak sie zdarzy to i owszem,ale nie zawracam tym sobie glowy az tak bardzo,w koncu po jakims nawet bardzo udanym seksie trzeba jeszcze caly dzionek jakos przezyc. Co do numerka-nie bede zgadywac,nagroda moze przejsc na kogos innego,jak tak.Wyliczajac silnié matematyczna,prawdopodobienstwo trafienia rowna sie zeru,zamiast wiec sie meczyc,otwieram sobie browarek.Pozdruffka Viv... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ViVienne22 Re: baza nr gg IP: *.spinet.pl 16.06.04, 21:00 a ja wcale nie powiedziałam ze mam problem z sexem, a browarek tez lubię :) Pzdr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: only Re: baza nr gg IP: *.kabel.telenet.be 16.06.04, 21:04 hmm, widocznie stary jest akurat pomiedzy tymi pietnastoma minutami kiedy to ponoc kazdy facet mysli o seksie, no i dlatego nie w glowie mu takie zabawy w chwili obecnej....a potem sobie pojdzie z neta, napadnie go wlasie to pietnastominutowe myslenie o seksie, no i znowu bedzie po parku w nocy za staruszkami sie uganial..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leziox Re: baza nr gg IP: *.dip0.t-ipconnect.de 16.06.04, 21:17 Staruszek nie ruszam bo one ostatnio to wysportowane jakies sa i ile sie trzeba nabiegac za taka babcia.Ale np.owieczki u znajomego rolnika to nie uciekaja tylko patrza nawet z pewnym zainteresowaniem w oczach wiec czasami zajrze tam sobie.Czysto,swieze powietrze i nawet za duzo gadac nie trzeba,byle kwach w kieszeni byl...Viv,a ty to moze jaka pokrewna dusza,w zwiazku z tym browarkiem,a ja nic o tym nie wiem...Ale nie bede zgadywac,chociaz browarek moge ci kiedys postawic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ViVienne22 Re: baza nr gg IP: *.spinet.pl 17.06.04, 07:25 super, ale ja ci nie będę nic stawiać ;) a najbardziej lubie okocimka mocnego hhmmm mniam mniam :) A teraz spadam do robotki.PApatki Odpowiedz Link Zgłoś
kolega13 Re: baza nr gg 17.06.04, 22:31 Gość portalu: ViVienne22 napisał(a): > super, ale ja ci nie będę nic stawiać ;) > a najbardziej lubie okocimka mocnego hhmmm mniam mniam :) > A teraz spadam do robotki.PApatki Okocimia też bym się napił i słodko by mi smakował w odpowiednim towarzystwie;- ), To proponuję, skoro wątek rozpoczęty podać gg:-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leziox Re: baza nr gg IP: *.dip0.t-ipconnect.de 19.06.04, 21:29 Po 10-ciu flaszkach Okocimia,droga Viv,to nawet jakbys chciala cos postawic,naturalnie co innego niz kolejna butelke to i tak nic z tego by nie wyszlo,hehehe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: badylek Re: baza nr gg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.06.04, 21:31 najwyżej gg ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leziox Re: baza nr gg IP: *.ipt.aol.com 20.06.04, 22:56 Na zakończenie tego jakże sympatycznego wątku ślę mój numerek,w końcu to żadna tajemnica:2497904 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: porannyNieszpor Re: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.04, 22:41 OKOCIM siem ŻYWCEM !!!;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ViVienne22 Re: baza nr gg IP: *.spinet.pl 22.06.04, 07:22 ...no fakt po 10 pifffkach poszedłbyś spac ;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leziox Re: baza nr gg IP: *.dip0.t-ipconnect.de 22.06.04, 21:37 Spac bym nie poszedl,bo trzeba by bylo nowa skrzynke isc kupic,zeby nie isc spac o suchym pysku,hehehe Odpowiedz Link Zgłoś