catalina1
14.06.04, 08:14
Po raz pierwszy zdarzyło się mi dziś wykorzystać swój własny brzuch w kolejce
do pobrania krwi :-)) Jak weszłam do przychodni i spojrzałam na tłumek to się
załamałam, godzina czekania najmarniej a to i tak było 15 minut przed
początkiem pracy. Na szczęście jest na drzwiach info o kobietach w ciąży i
cukryzkach :-) Bez pardonu weszłam jako pierwsza dumnie niosąc brzuch przed
sobą ;-))
Pozdrawiam poniedziałkowo ;-)