marciasek 14.04.12, 12:22 Przy wspólnych zakupach zmniejszają się koszty wysyłki, zatem może warto spróbować? Zapraszam do wpisywania się osoby, które przymierzają się do zakupów w zagranicznych sklepach i są otwarte na wspólną transakcję. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
marciasek www.tallandall.com 14.04.12, 12:23 Przymierzam się powoli do zakupu spodni w www.tallandall.com Jeśli ktoś chciałby dołączyć, zapraszam serdecznie. Odpowiedz Link Zgłoś
phial Re: www.tallandall.com 17.04.12, 12:35 marciasek napisała: > Przymierzam się powoli do zakupu spodni w www.tallandall.com > Jeśli ktoś chciałby dołączyć, zapraszam serdecznie. Ja chyba jeszcze się nie zdecyduję na zakup u nich, ale mam pytanie. Bierzesz rozmiary takie jak w LTS? Zerknęłam na ich Sizes Guide i z tabelki mi wychodzi (patrzyłam tylko na talię/biodra), że powinnam brać rozmiar większy niż w LTS. Cóż, prózność jakoś to zniesie ;), zastanawiam się tylko na przyszłość, czy ich tabela jest wiarygodna. Odpowiedz Link Zgłoś
marciasek Re: www.tallandall.com 17.04.12, 16:47 No własnie zauważyłam, że rozmiarówka jest inna, ale to nie szkodzi, bo te panie (chyba panie) szyją też na wymiar i jak nie pasuje standardowa rozmiarówka, można korespondencyjnie załatwić wszelkie dopasowania. Tabela pewnie jest wiarygodna, tylko rozmiarówka własna, zupełnie jak w przypadku staników u różnych producentów... Odpowiedz Link Zgłoś
phial Re: www.tallandall.com 18.04.12, 09:10 Dzięki za informacje. Dasz znać, jak dopasowanie i jakość ubrań, jak już odbierzesz zamówienie? Jak dotąd zamiawiałam właściwie tylko w LTS, ale jestem ciekawa także tego sklepu - zwłaszcza spodni. Odpowiedz Link Zgłoś
marciasek Re: www.tallandall.com 18.04.12, 11:36 Pewnie, że dam! Tyle, że... jeszcze niczego nie zamówiłam :) Po trosze liczyłam na to, że znajdzie się ktoś do wspólnego zamówienia, po trosze zaś nie mogę się zdecydować, bo spodnie podobają mi się prawie wszystkie ;) Lniane beżowe z wysokim stanem wezmę na pewno, ale przy 10 funtach za wysyłkę szkoda by było brać tylko te jedne, no nie? ;P Odpowiedz Link Zgłoś
phial Re: www.tallandall.com 18.04.12, 11:50 No ba:) Ja z kolei zerkam przychylnie w kierunku dżinsów z wzorkiem, bo bam same gładkie i zastanawiam się nad odmianą. Poza tym długość 35'' mnie pociąga - rzadko widzę spodnie z taką długością. A konkretnie te mi wpadly w oko. Szkoda, że tylko jedno zdjęcie i nie bardzo da się powiększyć. Hm... Jak właściwie wygląda opcja wspólnych zakupów z bliżej nieznaną osobą z forum? :) Trzeba by pewnie być z tej samej miejscowości, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
marciasek Re: www.tallandall.com 18.04.12, 14:05 Kiedyś kupowałam na spółkę kostium kąpielowy na listkach. Odbywało się to tak, że jedna dziewczyna kupiła wszystko, a potem - kiedy już dostała przesyłkę - przelałam jej ile tam chciała i wysłała mi moje zakupy pocztą. Na terenie Polski to już drogo nie wypadło. Innym razem zaś potrzebowałam buty, które znalazła mi w Rzeszowie Zazulla (uśmiech wielki!). Przelałam jej pieniądze (buty były drogie, więc oczywiście zapłaciłam przed zakupem), zamówiłam kuriera, który poszedł do niej do domu, zabrał buty i następnego dnia miałam je już w domu. Obecnie przesyłki kurierskie można przez pośredników zamówić tak tanio, że przy bardziej wartościowych/pilnych rzeczach nie opłaca się korzystać z Poczty. Dogadać się można na tysiąc sposobów, przyznam szczerze, że nie mam żadnego planu na to jak to miałoby wyglądać - liczyłam raczej na propozycje bardziej doświadczonych forumek :) Odpowiedz Link Zgłoś
marciasek a tu o jeansach 18.04.12, 14:10 fajne te Twoje, choć dla mnie za krótki stan (kwestia upodobania, rzecz jasna). Ale upewnię się, czy zwróciłaś uwagę na kluczowe słowo flocked w opisie tkaniny? To nie jest zwykły drukowany jeans, wzorki będa miały taką welurową fakturę. Nie miałam do czynienia z taką tkaniną, ale bałabym się, czy te floki sie aby nie odkleja w praniu. Odpowiedz Link Zgłoś
phial Re: a tu o jeansach 19.04.12, 09:44 Nie zwróciłam na to uwagi. Dziękuję! To może być problem, a cena nie jest aż tak wyprzedażowa, żeby iść na spontan. Chyba się jednak wstrzymam z tymi zakupami do czasu, kiedy będę miała więcej... czasu :) na zastanowienie się, czego właściwie potrzebuję. Zwłaszcza, że ostatnio i tak chodzę głównie w długiej spódnicy z LTS. Odpowiedz Link Zgłoś
gossaa85 Re: wspólne zakupy internetowe 31.05.12, 09:56 Ja jestem bardzo za, jeśli chodzi o wspólne zakupy:) cały czas trzymam sobie odłożoną kaskę na taki właśnie cel:) Odpowiedz Link Zgłoś
gossaa85 Re: wspólne zakupy internetowe 05.06.12, 10:19 Z Lublina:) Chwilowo jestem spompowana jeśli chodzi o finanse, ale myślę, że gdzieś za miesiąc chętnie bym coś zamówiła np. z LTS:) Odpowiedz Link Zgłoś
marciasek Re: wspólne zakupy internetowe 05.06.12, 10:23 ja tam czekam na wyprzedaż, pewnie będzie w lipcu Odpowiedz Link Zgłoś
gossaa85 Re: wspólne zakupy internetowe 05.06.12, 15:11 no to jak będziecie chętne to możemy się jakoś zgadać i zmniejszyć koszty przesyłki:) ja jestem za:) Odpowiedz Link Zgłoś
marooschka Long Tally Sally again:) 29.07.12, 16:53 Przymierzam się do zakupów w LTS. Jeżeli ktoś chętny to proszę o kontakt na: clemmatis@wp.pl Odpowiedz Link Zgłoś