romana_polka 09.05.05, 21:07 MjM nudny był dzisiaj to fakt,ale żeby zero dyskusji? Co się dzieje? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sikor_ka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 21:14 Alicja mnię wqurwiła.Zabiła,przejechała,staranowała pól Grabiny i niemniecka bdżwiągwa pojechała dalej.A Hania będzie miała grzech śmiertelny na swem sumieniu. Ręka tego człowieka była zimna jak ręka węża. Odpowiedz Link Zgłoś
romana_polka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 21:20 wątek Alice Bambi Kiler jest jednym z najbardziej dennych ostatnimi czasy.Ta muza,te miny,Got hilfe... Odpowiedz Link Zgłoś
yoanna307 Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 21:22 A ja podczas dzisiejszego odcinka doznałam dejavu....było prawie jak w amerykańskim - " I know what you did last summer"....no może tylko warunki atmosferyczne inne:) Odpowiedz Link Zgłoś
romana_polka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 21:24 Oby tylko dalszy ciąg był podobny.Do osatecznego wyeliminowania z gry na początek proponuję: Alcja, Peter, Hanka. Odpowiedz Link Zgłoś
sikor_ka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 21:41 Trzeba przyznać że Hanusia wyjątkowo bidnie wyglądała w tej czapusi co to jej Luckowa na szydełku uwiła z owczej wełny. Odpowiedz Link Zgłoś
bm_ka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 21:46 sikor_ka napisała: > Trzeba przyznać że Hanusia wyjątkowo bidnie > wyglądała w tej czapusi co to jej Luckowa > na szydełku uwiła z owczej wełny. ale włosy wypływające z czapusi na ramiona miała świetnie wyprasowane! Odpowiedz Link Zgłoś
around_the_sun Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 21:45 Hanki to się pewnie nie pozbędziemy jak nie Papuga to ona nadrabia skwaszoną miną. A Rydżu taki bezradny zamknięty w pokoju ? Jakoś mi to do niego nie pasowało, ale może zrzędliwa jestem bo zimno u mnie w domu jak diabli. Odpowiedz Link Zgłoś
lahliq Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 21:48 Do mnie z boku dotarło tylko: "Nie jestem dziewczyną na jedną noc". Ani śmiać się ani płakać. Pani Łepkowska chyba szykuje się do pisania scenariuszy "Star Treka". Odpowiedz Link Zgłoś
sokowirufka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 21:50 mnie od pierwszych scen dzisiejszego odcinka cisnelo sie na usta takie sobie zwiezle acz tresciwe hasełko - ŚMIERĆ NATALCE!!! :/ :/ i w ogole sie wynudzilam dzisiaj okrutnie - szkoda bo bylam na glodzie MjakMiłosciowym po nieogladaniu przez caly zeszly tydzien... a tu taki zonk :( Odpowiedz Link Zgłoś
romana_polka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 21:54 Wszystko prawda, odcinek był be, ale jeden tekst Owada wszystko mi wynagrodził: POCAŁUNKI TURYSTYCZNE, hihihi, najpierw koleżeński seks a teraz to. Odpowiedz Link Zgłoś
sikor_ka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 21:56 Jest nadzieja że Alicja ją zahaczy zderzakiem jak to 'żywe srebro' będzie ze szkoły wracało. Odpowiedz Link Zgłoś
laurra Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 21:54 no co Wy:lol2:, teraz serial zmierza w inną stronę, no wiecie, taka telenowelowa zwrotnica to będzie, taka nasz mała miłosna awangarda, nowa akcja, efekty specjalne, trudne problemy braci mniejszych rozumkiem, hahhahhahha swoja droga nieźle kamila załatwiły, ja go tam lubie..baaaaaaaardzo nawet:P chęni bym z nim w pokoju posiedziała:P aa no i oczywiście:smierc natalce, nie to zebym ja nei lubiła dzieci, nie no w najmniejszym nawet stopniu:P Odpowiedz Link Zgłoś
sikor_ka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 22:01 "nie jestem dziewczyną na jedną noc" toż i prawda bo nikt Owada by całą noc w łóżku nie trzymał. Szybkie bzykanko i kopniakami na chate. Odpowiedz Link Zgłoś
bm_ka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 22:07 sikor_ka napisała: > "nie jestem dziewczyną na jedną noc" > toż i prawda bo nikt Owada by całą noc w łóżku nie trzymał. > Szybkie bzykanko i kopniakami na chate. Eeech, jakżesz Wy nieuważnie słuchacie i oglądacie! Pocałunki turystyczne lub braterskie a dziewczyną nie jest "GORĄCĄ na jedną noc"! No ..! i żeby mi to było ostatni raz, takie 'per noga' oglądanie! Odpowiedz Link Zgłoś
sikor_ka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 22:11 Oh, sory Bm_ka niewybaczalne, ale po tym sarenkowym morderstwie dojść do siebie nie mogę.U Lucków będzie dziczyzna na obiad? Odpowiedz Link Zgłoś
around_the_sun Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 22:13 A skąd, ten napruty z red gębą nie dość, że dziczyznę sobie przywłaszczył to jeszcze dwie stówy od Petera, cfaniak jeden. Odpowiedz Link Zgłoś
winnix Re: Kuuuur....................de! 10.05.05, 09:06 > Eeech, jakżesz Wy nieuważnie słuchacie i oglądacie! > Pocałunki turystyczne lub braterskie a > dziewczyną nie jest "GORĄCĄ na jedną noc"! Khm... To ja tylko dodam, że tak konkretnie to tam było "Nie jestem gorącym towarem na jedną noc" :))))) Pozdrawiam, winnie Odpowiedz Link Zgłoś
romana_polka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 22:03 swietna była też Hanna Holmes ścierająca paluszkiem krew ze zderzaka. Odpowiedz Link Zgłoś
tween_peaks Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 22:04 Pocałunki turystyczne - to było całkiem ciekawe hasło. Jak Nasi mężowie np. na wyjazdach służbowych z kimś niechcący i całkowicie przypadkowo się pocałują to wtedy będziemy wiedziały, że to tylko nic nie znaczące pocałunki turystyczne:- ))) Odpowiedz Link Zgłoś
sikor_ka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 22:06 A turystyczny sex na ten przykład w Pradze??? Bo nie wiem czy chłopu coś mówić??? Odpowiedz Link Zgłoś
romana_polka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 22:08 no co ty? turystyczne sie nie liczą :) Odpowiedz Link Zgłoś
bm_ka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 22:09 sikor_ka napisała: > A turystyczny sex na ten przykład w Pradze??? > Bo nie wiem czy chłopu coś mówić??? A chcesz siem rozwieść, sikorka? To mów, oczywiście że mów! Nie oszczędzaj siebie ni chłopa, a co?!! :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
sikor_ka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 22:13 No to mi ulżyło,w końcu turystycznie a do tego po czesku to napewno się nie liczy. Odpowiedz Link Zgłoś
tween_peaks Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 22:14 Turystyczny seks powiadacie... muszę to przemyśleć, czy też można go podciągnąć pod przypadkowy i nic nie znaczący;-) Odpowiedz Link Zgłoś
romana_polka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 22:15 a to nie synonim? Odpowiedz Link Zgłoś
czesia-z-butiku Re: Kuuuur....................de! 10.05.05, 07:36 ...swietna była też Hanna Holmes ścierająca paluszkiem krew ze zderzaka... wlaśnie,w szczegoleności,ze byla niazla zima,krwe nie zamarzla ani chociaż nie zaschla mnie tam denerwują usta tej Alicji-ta szminka i te jej wygladzone na maxa klaki Odpowiedz Link Zgłoś
pomme Re: Kuuuur....................de! 10.05.05, 08:19 Dzieki Wam o wielcy,że oglądacie i relacjonujecie, ja juz spasowałam jakiś cxzas temu, po prostu nie daje rady. Wybaczcie i nie wyrzucajcie Odpowiedz Link Zgłoś
cwynarek Re: Kuuuur....................de! 10.05.05, 08:49 A mnie się podobały światełka wśród ściółki leśnej(chyba niebieskie i czerwone) w lesie. Owe lampeczki błyskały wesoło na leśnej drodze, w którą wjedzała Alicze, żeby zawrócić. Odpowiedz Link Zgłoś
nayk_xbat Re: Kuuuur....................de! 10.05.05, 09:01 ooooo właśnie, światełka. o co chodzi? skąd się wzięły? nawet jeśli to było niedopatrzenie scenografa to po cholerę im były te światełka na planie?? Odpowiedz Link Zgłoś
monia515 Re: Kuuuur....................de! 10.05.05, 09:06 Mi to się skojarzyło z miejscem gdzie zginęli rodzice Hani. Ale to chyba było gdzie indziej, co? Odpowiedz Link Zgłoś
lisa_simpson Re: Kuuuur....................de! 10.05.05, 09:19 Mnie się już odechciało oglądać po pierwszej scenie z Natalką...SKĄD ONI JĄ WYTRZASNĘLI? Z domu pogrzebowego Memento? I ten jej tekst: "Musisz dużo jeść, żebyś była zdrowa, miała ładną wełenkę i dobre mięsko, żebyśmy CIę mogli wszyscy ze smakiem schrupać..." Czy coś w ten deseń ;) Tradżedija :p Odpowiedz Link Zgłoś
mmk9 Re: Kuuuur....................de! 10.05.05, 09:33 Oj nie, naprawde coś takiego powiedziala ? Nie wierzę. Ja juz nie oglądam, serfuje w tym czasie, ale dzieci ogladają i czasem luknę jednym okiem. Ja nie moge patrzec na te ciasne warkocze. Przecież tę dziewczynę na pewno boli skora głowy, może od tego taka blada i smutna. A z budżetu serialu pewnie za caly etat bulą za to plecenie. I kiedy Hanka miałaby sie tym zajmować ? Wiem co mowię, mam 2 córki, na samą myśl o pleceniu ciasnych warkoczykow wpadam w panikę. Biedne dziecko, no. Odpowiedz Link Zgłoś
lisa_simpson Re: Kuuuur....................de! 10.05.05, 18:18 Heh...Tekst do wełenki się zgadza...Mięsko było już moim tworem, ale uwierz, że słyszałam to uszami wyobraźni (jeśli coś takiego istnieje) kiedy mówiła Natalka ;) Wybacz za wprowadzenie w błąd ;) Kto nazwał Natalke Trupiątkiem, czy Truposzkiem? Bosssskie ;] Odpowiedz Link Zgłoś
carrera2003 Re: Kuuuur....................de! 10.05.05, 09:22 Słuchajcie - a Wiejski Zaczes Was wczoraj nie wku.....rzył??? Bo na mnie podziałał wyjątkowo gdy zaczął robic te swoje wyrzuty Hance. Która to swoją drogą teraz chiba zacznie się biczować by odokutować to zachowanie Alicze... Odpowiedz Link Zgłoś
tween_peaks Re: Kuuuur....................de! 10.05.05, 17:27 A zauważyliście, że Hanka wyjeżdżała z Alicze rano niby do adwokata, obiecała Zaczesowi szybki powrót, a jak wracały to już nocka była?:-) Ja tam po adwokatach się nie bujam, ale całego dnia się u nich nie spędza. Wiec to też jakieś niedopatrzenie. A co do Natalki zgadzam się z Wami, mała niby Bogu ducha winna, ale ta jej wiecznie smutna twarz jest dość przygnębiająca w odbiorze. Dlatego mjm od jakiegoś czasu nazywam m jak mdłości:-) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr7777 Re: Kuuuur....................de! 10.05.05, 18:19 > A zauważyliście, że Hanka wyjeżdżała z Alicze rano niby do adwokata, obiecała > Zaczesowi szybki powrót, a jak wracały to już nocka była?:-) Ja tam po > adwokatach się nie bujam, ale całego dnia się u nich nie spędza. Wiec to też > jakieś niedopatrzenie. Zima w serialu to i wcześnie ciemno się robi - a po drodze był pewnie jeszcze supermarket i aerobik dla odreagowania. Odpowiedz Link Zgłoś
tween_peaks Re: Kuuuur....................de! 10.05.05, 21:57 Wiem, że zima i zgodzę się z tym, że ok.17 już robi sie ciemnawo, ale one wyjeżdżały wczesnym rankiem, więc jednak uważam to za niedopatrzenie. Zapewne musieli czekać z ich powrotem do zmroku, żeby Alicze mogła w zwierzaka walnąć. Odpowiedz Link Zgłoś
tween_peaks Re: Kuuuur....................de! 11.05.05, 16:23 I jeszcze jedna rzecz mi się wspomniała, a mianowicie, że jak Zaczesowa wyjeżdżała to jej dziecko do szkoły się zbierało, a jak wróciła to dziecko do snu się układało. Wiec to jednak nie o zimę w tym wszystkim chodziło. Odpowiedz Link Zgłoś