Dodaj do ulubionych

Kuuuur....................de!

09.05.05, 21:07
MjM nudny był dzisiaj to fakt,ale żeby zero dyskusji? Co się dzieje?
Obserwuj wątek
    • sikor_ka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 21:14
      Alicja mnię wqurwiła.Zabiła,przejechała,staranowała pól Grabiny
      i niemniecka bdżwiągwa pojechała dalej.A Hania będzie miała grzech
      śmiertelny na swem sumieniu.

      Ręka tego człowieka była zimna jak ręka węża.
      • romana_polka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 21:20
        wątek Alice Bambi Kiler jest jednym z najbardziej dennych ostatnimi czasy.Ta muza,te miny,Got hilfe...
    • yoanna307 Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 21:22
      A ja podczas dzisiejszego odcinka doznałam dejavu....było prawie jak w
      amerykańskim - " I know what you did last summer"....no może tylko warunki
      atmosferyczne inne:)
      • romana_polka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 21:24
        Oby tylko dalszy ciąg był podobny.Do osatecznego wyeliminowania z gry na początek proponuję: Alcja, Peter, Hanka.
        • sikor_ka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 21:41
          Trzeba przyznać że Hanusia wyjątkowo bidnie
          wyglądała w tej czapusi co to jej Luckowa
          na szydełku uwiła z owczej wełny.
          • bm_ka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 21:46
            sikor_ka napisała:

            > Trzeba przyznać że Hanusia wyjątkowo bidnie
            > wyglądała w tej czapusi co to jej Luckowa
            > na szydełku uwiła z owczej wełny.

            ale włosy wypływające z czapusi na ramiona miała świetnie wyprasowane!
        • around_the_sun Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 21:45
          Hanki to się pewnie nie pozbędziemy jak nie Papuga to ona nadrabia skwaszoną
          miną. A Rydżu taki bezradny zamknięty w pokoju ? Jakoś mi to do niego nie
          pasowało, ale może zrzędliwa jestem bo zimno u mnie w domu jak diabli.
    • lahliq Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 21:48
      Do mnie z boku dotarło tylko: "Nie jestem dziewczyną na jedną noc". Ani śmiać
      się ani płakać.
      Pani Łepkowska chyba szykuje się do pisania scenariuszy "Star Treka".
    • sokowirufka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 21:50
      mnie od pierwszych scen dzisiejszego odcinka cisnelo sie na usta takie sobie
      zwiezle acz tresciwe hasełko - ŚMIERĆ NATALCE!!! :/ :/
      i w ogole sie wynudzilam dzisiaj okrutnie - szkoda bo bylam na glodzie
      MjakMiłosciowym po nieogladaniu przez caly zeszly tydzien... a tu taki zonk :(
      • romana_polka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 21:54
        Wszystko prawda, odcinek był be, ale jeden tekst Owada wszystko mi wynagrodził: POCAŁUNKI TURYSTYCZNE, hihihi, najpierw koleżeński seks a teraz to.
      • sikor_ka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 21:56
        Jest nadzieja że Alicja ją zahaczy zderzakiem jak
        to 'żywe srebro' będzie ze szkoły wracało.
    • laurra Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 21:54
      no co Wy:lol2:, teraz serial zmierza w inną stronę, no wiecie, taka telenowelowa
      zwrotnica to będzie, taka nasz mała miłosna awangarda, nowa akcja, efekty
      specjalne, trudne problemy braci mniejszych rozumkiem, hahhahhahha swoja droga
      nieźle kamila załatwiły, ja go tam lubie..baaaaaaaardzo nawet:P chęni bym z nim
      w pokoju posiedziała:P aa no i oczywiście:smierc natalce, nie to zebym ja nei
      lubiła dzieci, nie no w najmniejszym nawet stopniu:P
      • sikor_ka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 22:01
        "nie jestem dziewczyną na jedną noc"
        toż i prawda bo nikt Owada by całą noc w łóżku nie trzymał.
        Szybkie bzykanko i kopniakami na chate.
        • bm_ka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 22:07
          sikor_ka napisała:

          > "nie jestem dziewczyną na jedną noc"
          > toż i prawda bo nikt Owada by całą noc w łóżku nie trzymał.
          > Szybkie bzykanko i kopniakami na chate.

          Eeech, jakżesz Wy nieuważnie słuchacie i oglądacie!
          Pocałunki turystyczne lub braterskie a
          dziewczyną nie jest "GORĄCĄ na jedną noc"!
          No ..! i żeby mi to było ostatni raz, takie 'per noga' oglądanie!
          • sikor_ka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 22:11
            Oh, sory Bm_ka niewybaczalne, ale po tym sarenkowym morderstwie
            dojść do siebie nie mogę.U Lucków będzie dziczyzna na obiad?
            • around_the_sun Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 22:13
              A skąd, ten napruty z red gębą nie dość, że dziczyznę sobie przywłaszczył to
              jeszcze dwie stówy od Petera, cfaniak jeden.
          • winnix Re: Kuuuur....................de! 10.05.05, 09:06
            > Eeech, jakżesz Wy nieuważnie słuchacie i oglądacie!
            > Pocałunki turystyczne lub braterskie a
            > dziewczyną nie jest "GORĄCĄ na jedną noc"!

            Khm... To ja tylko dodam, że tak konkretnie to tam było "Nie jestem gorącym
            towarem na jedną noc" :)))))

            Pozdrawiam,
            winnie
    • romana_polka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 22:03
      swietna była też Hanna Holmes ścierająca paluszkiem krew ze zderzaka.
    • tween_peaks Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 22:04
      Pocałunki turystyczne - to było całkiem ciekawe hasło. Jak Nasi mężowie np. na
      wyjazdach służbowych z kimś niechcący i całkowicie przypadkowo się pocałują to
      wtedy będziemy wiedziały, że to tylko nic nie znaczące pocałunki turystyczne:-
      )))
      • sikor_ka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 22:06
        A turystyczny sex na ten przykład w Pradze???
        Bo nie wiem czy chłopu coś mówić???
        • romana_polka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 22:08
          no co ty? turystyczne sie nie liczą :)
        • bm_ka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 22:09
          sikor_ka napisała:

          > A turystyczny sex na ten przykład w Pradze???
          > Bo nie wiem czy chłopu coś mówić???

          A chcesz siem rozwieść, sikorka? To mów, oczywiście że mów! Nie oszczędzaj
          siebie ni chłopa, a co?!! :-)))
          • sikor_ka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 22:13
            No to mi ulżyło,w końcu turystycznie a do tego po czesku
            to napewno się nie liczy.
          • tween_peaks Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 22:14
            Turystyczny seks powiadacie... muszę to przemyśleć, czy też można go podciągnąć
            pod przypadkowy i nic nie znaczący;-)
            • romana_polka Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 22:15
              a to nie synonim?
              • tween_peaks Re: Kuuuur....................de! 09.05.05, 22:41
                w reczy samej:-)
                • czesia-z-butiku Re: Kuuuur....................de! 10.05.05, 07:36
                  ...swietna była też Hanna Holmes ścierająca paluszkiem krew ze zderzaka...

                  wlaśnie,w szczegoleności,ze byla niazla zima,krwe nie zamarzla ani chociaż nie
                  zaschla

                  mnie tam denerwują usta tej Alicji-ta szminka i te jej wygladzone na maxa klaki
                  • pomme Re: Kuuuur....................de! 10.05.05, 08:19
                    Dzieki Wam o wielcy,że oglądacie i relacjonujecie, ja juz spasowałam jakiś
                    cxzas temu, po prostu nie daje rady. Wybaczcie i nie wyrzucajcie
                    • cwynarek Re: Kuuuur....................de! 10.05.05, 08:49
                      A mnie się podobały światełka wśród ściółki leśnej(chyba niebieskie i czerwone)
                      w lesie. Owe lampeczki błyskały wesoło na leśnej drodze, w którą wjedzała
                      Alicze, żeby zawrócić.
                      • nayk_xbat Re: Kuuuur....................de! 10.05.05, 09:01
                        ooooo właśnie, światełka. o co chodzi? skąd się wzięły? nawet jeśli to było
                        niedopatrzenie scenografa to po cholerę im były te światełka na planie??
                        • monia515 Re: Kuuuur....................de! 10.05.05, 09:06
                          Mi to się skojarzyło z miejscem gdzie zginęli rodzice Hani. Ale to chyba było
                          gdzie indziej, co?
                          • lisa_simpson Re: Kuuuur....................de! 10.05.05, 09:19
                            Mnie się już odechciało oglądać po pierwszej scenie z Natalką...SKĄD ONI JĄ
                            WYTRZASNĘLI? Z domu pogrzebowego Memento?

                            I ten jej tekst: "Musisz dużo jeść, żebyś była zdrowa, miała ładną wełenkę i
                            dobre mięsko, żebyśmy CIę mogli wszyscy ze smakiem schrupać..." Czy coś w ten
                            deseń ;) Tradżedija :p
                            • mmk9 Re: Kuuuur....................de! 10.05.05, 09:33
                              Oj nie, naprawde coś takiego powiedziala ? Nie wierzę. Ja juz nie oglądam,
                              serfuje w tym czasie, ale dzieci ogladają i czasem luknę jednym okiem. Ja nie
                              moge patrzec na te ciasne warkocze. Przecież tę dziewczynę na pewno boli skora
                              głowy, może od tego taka blada i smutna. A z budżetu serialu pewnie za caly
                              etat bulą za to plecenie. I kiedy Hanka miałaby sie tym zajmować ? Wiem co
                              mowię, mam 2 córki, na samą myśl o pleceniu ciasnych warkoczykow wpadam w
                              panikę. Biedne dziecko, no.
                              • lisa_simpson Re: Kuuuur....................de! 10.05.05, 18:18
                                Heh...Tekst do wełenki się zgadza...Mięsko było już moim tworem, ale uwierz, że
                                słyszałam to uszami wyobraźni (jeśli coś takiego istnieje) kiedy mówiła
                                Natalka ;) Wybacz za wprowadzenie w błąd ;)

                                Kto nazwał Natalke Trupiątkiem, czy Truposzkiem? Bosssskie ;]

    • carrera2003 Re: Kuuuur....................de! 10.05.05, 09:22
      Słuchajcie - a Wiejski Zaczes Was wczoraj nie wku.....rzył??? Bo na mnie
      podziałał wyjątkowo gdy zaczął robic te swoje wyrzuty Hance.
      Która to swoją drogą teraz chiba zacznie się biczować by odokutować to
      zachowanie Alicze...
      • tween_peaks Re: Kuuuur....................de! 10.05.05, 17:27
        A zauważyliście, że Hanka wyjeżdżała z Alicze rano niby do adwokata, obiecała
        Zaczesowi szybki powrót, a jak wracały to już nocka była?:-) Ja tam po
        adwokatach się nie bujam, ale całego dnia się u nich nie spędza. Wiec to też
        jakieś niedopatrzenie.
        A co do Natalki zgadzam się z Wami, mała niby Bogu ducha winna, ale ta jej
        wiecznie smutna twarz jest dość przygnębiająca w odbiorze. Dlatego mjm od
        jakiegoś czasu nazywam m jak mdłości:-)
        • piotr7777 Re: Kuuuur....................de! 10.05.05, 18:19
          > A zauważyliście, że Hanka wyjeżdżała z Alicze rano niby do adwokata, obiecała
          > Zaczesowi szybki powrót, a jak wracały to już nocka była?:-) Ja tam po
          > adwokatach się nie bujam, ale całego dnia się u nich nie spędza. Wiec to też
          > jakieś niedopatrzenie.
          Zima w serialu to i wcześnie ciemno się robi - a po drodze był pewnie jeszcze
          supermarket i aerobik dla odreagowania.
          • tween_peaks Re: Kuuuur....................de! 10.05.05, 21:57
            Wiem, że zima i zgodzę się z tym, że ok.17 już robi sie ciemnawo, ale one
            wyjeżdżały wczesnym rankiem, więc jednak uważam to za niedopatrzenie. Zapewne
            musieli czekać z ich powrotem do zmroku, żeby Alicze mogła w zwierzaka walnąć.
            • tween_peaks Re: Kuuuur....................de! 11.05.05, 16:23
              I jeszcze jedna rzecz mi się wspomniała, a mianowicie, że jak Zaczesowa
              wyjeżdżała to jej dziecko do szkoły się zbierało, a jak wróciła to dziecko do
              snu się układało. Wiec to jednak nie o zimę w tym wszystkim chodziło.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka