agent006 05.07.05, 19:56 i powolutku robi mi się fajnie :)))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 20:01 Dobre pomysły nigdy nie są złe :)) Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 20:05 Dobrze jest wpaść na dobry pomysł :). (dużo mi nie zostało) Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_as_chocolate Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 20:03 a dobre jest to wino na upicie sie na smutno..?:( pewnie czysta lepsza.. Odpowiedz Link Zgłoś
she34 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 20:07 założenia wychodzą od Ciebie... ja tam wole na wesoło... ide otworzyć buteleczkę... powspominam... Odpowiedz Link Zgłoś
niedobry_duszek Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 20:08 Mądre slowa..! Po winie życie staje się .....moczopędne Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 20:08 Ależ nie na smutno. (A czysta przegrywa zdecydowanie ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
sweet_as_chocolate Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 20:11 nawet gdybym chciała, to nie mam.. poza tym na smutki najlepsze dla mnie są słodycze.. np. tabliczka czekolady;) Odpowiedz Link Zgłoś
she34 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 20:24 mhhm..pyszności... i do tego jakaś muzyka.. i czego więcej trzeba!!?:))) Odpowiedz Link Zgłoś
trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 20:40 trochę fajnie, fajnie, czy bardzo fajnie? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 20:45 Tylko winko i ja. (Czytaj "trochę fajnie) :)) Odpowiedz Link Zgłoś
trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 20:58 Brakuje...słonych paluszków?? ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:09 Mile widziane :). (Choć niekoniecznie słone) Odpowiedz Link Zgłoś
trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:10 Uwielbiam takie z kminkiem, ale one też słone :)) Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:17 Same paluszki zbyt mdłe?? A co powiesz na udka?? Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:24 Zabie kojarzą mi się z Francją. Odpowiedz Link Zgłoś
trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:26 Francja- elegancja i czerwone wina też niezłe mają ;) Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:27 Czy elegancja?? Z językiem mi się kojarzy. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:28 Mmmm, język wielce wysublimowany mają i szalenie precyzyjny ;) Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:30 Sztuka to nie lada biegle nim władać. :))) (Trza doświadczenia) ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:37 I dużo osłuchania, żeby te ich wszystkie rodzaje "e" potrafić rozróżnić a potem- wymówić :) Odpowiedz Link Zgłoś
trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:40 Niech Ci będzie. I nie połamać sobie przy tym języka :) Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:42 Giętki jest to się nie połamie. Zresztą, to kwestia motywacji. :)) Odpowiedz Link Zgłoś
trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:44 Jak w każdej innej kwestii, nawet tej nie dotyczącej języka :) Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:48 Przewaga kwestii języka nad innymi kwestiami polega na tym, że język ( w przeciwieństwie do innych(za przeproszeniem :)) organów , stwarza więcej możliwości. Odpowiedz Link Zgłoś
trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:50 O przepraszam, nie jest tak wyspecjalizowany jak dłoń :P Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:58 I tu muszę przyznać Ci rację :)) (choć z westchnieniem muszę stwierdzić, że brakuje jej tej subtelności - czyż nie?) Odpowiedz Link Zgłoś
trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 22:01 Ani trochę, potrafi sięgnąć po co chce lub zmieść wszystko jednym ruchem :P Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 22:11 Sięgnąć owszem... Zmieść, owszem... I co dalej? A język? I sięgnąć potrafi (jednak subtelniej) I zmieść potrafi (jednak boleśniej) I jeszcze wiele, wiele innych rzeczy. Odpowiedz Link Zgłoś
iberia29 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:10 a ja eristoffa z pitahaya...;-)))) Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:25 Zadałaś mi klina tą"pitahayą". Przeleciałem google wzdłuż i wszerz. Rozumiem - czysta + Tymbark? :)) Odpowiedz Link Zgłoś
emilka222 Re: bingo = tymbark ;-)))n/t 05.07.05, 21:39 Co nas nie zabije, to nas wzmocni....na zdrowie!:) proponuję drink z dużą ilością lodu:0 Odpowiedz Link Zgłoś
agulka295 witam:) 05.07.05, 21:44 Ja pije tyskie...topie smutki:( ale powoli robi mi sie juz lepiej:) Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: porozmawiamy? 05.07.05, 21:50 Głod najlepiej zaspokoić. (My agenci to wiemy) Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: bingo = tymbark ;-)))n/t 05.07.05, 21:45 Nie wiem czy to ważne, ale z niepokojem stwierdzam, że nic juz z butelki wylać się nie chce :( Odpowiedz Link Zgłoś
emilka222 Re: pogadanka 05.07.05, 21:51 Żeby, to była pogadanka:)))))) To zwykłe Polaków rozmowy:))) Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: pogadanka 05.07.05, 21:52 moze byc o muzyce - U2 w Chorzowie daje koncert:) Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: pogadanka 05.07.05, 21:54 Tak, tak. Butelka, dno, drugie dno... Ale co tam. :)))) A gdy dna od butelek się zbierze, gdy się przez nie na deszcz spojrzy, to widać każdą kropelke z osobna. Widać jak rozbija się na listku brzozy, widać jak listek drży w oczekiwaniu na następna kroplę... Odpowiedz Link Zgłoś
emilka222 Re: a u mnie jeszcze 3/4 eristoffa;-))) n/t 05.07.05, 21:57 I, jak to bywa po paru głębszych "wzlatujemy na wyższe poziomy":) Odpowiedz Link Zgłoś
albercik7 Re: a u mnie jeszcze 3/4 eristoffa;-))) n/t 05.07.05, 21:59 ja laduje na glebie i rozmawiam z robaczkami o zyciu:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: a u mnie jeszcze 3/4 eristoffa;-))) n/t 05.07.05, 22:00 znaczy, ty na niższy poziom zlatujesz ;) Odpowiedz Link Zgłoś
emilka222 Re: a u mnie jeszcze 3/4 eristoffa;-))) n/t 05.07.05, 22:03 Ciało zanurzone w wodzie zyskuje na urodzie:) Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: a u mnie jeszcze 3/4 eristoffa;-))) n/t 05.07.05, 22:05 o to fajnie, bo włąśnie przez 2 godziny w wannie siedziałam:) piękna sie chyba przez to zrobiłam:) Odpowiedz Link Zgłoś
albercik7 Re: a u mnie jeszcze 3/4 eristoffa;-))) n/t 05.07.05, 22:09 po prostu lubie uwielbiam rozmowy z robaczkami one nigdy nie klamia a moze tylko tak mi sie wydaje :-))) ps piekna jestes ... Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: a u mnie jeszcze 3/4 eristoffa;-))) n/t 05.07.05, 22:09 zaniemówiłam................................................................ Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: a u mnie jeszcze 3/4 eristoffa;-))) n/t 05.07.05, 22:06 Staramy się:)) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: a ja naleczowianke :P 05.07.05, 22:12 ale o co chodzi :P browarek ostal sie w robocie, ale na szczescie w lodowce ;)) a pod czas cwiczenia, nie jest wskazane picie alkoholu Odpowiedz Link Zgłoś
trzpiot_1 Re: a ja naleczowianke :P 05.07.05, 22:09 Konrado, nie poprawiaj się!! :) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: a ja naleczowianke :P 05.07.05, 22:14 kaca (ale malego) leczylem w niedziele :)) Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: a ja naleczowianke :P 05.07.05, 22:12 Nie słuchaj kobiet ;). One tylko na manowce... :)) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: a ja naleczowianke :P 05.07.05, 22:13 podstawa, sluchac sie tylko i wylacznie siebie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: a ja naleczowianke :P 05.07.05, 22:14 Otóz to. Widzę , że lubisz Nałęczowiankę :) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: a ja naleczowianke :P 05.07.05, 22:18 nie ma lepszej wody gazowanej :) Odpowiedz Link Zgłoś
albercik7 Re: a ja naleczowianke :P 05.07.05, 22:14 ja slucham ale nie slysze... Odpowiedz Link Zgłoś
emilka222 Re: a ja naleczowianke :P 05.07.05, 22:15 Biedne owieczki...Takie niewinne:))) Odpowiedz Link Zgłoś
albercik7 Re: a ja naleczowianke :P 05.07.05, 22:17 biedne biedne a moze chcesz pocieszyc :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: a ja naleczowianke :P 05.07.05, 22:19 przeciez Ty masz juz swoje pocieszacze :P Odpowiedz Link Zgłoś
emilka222 Re: a ja naleczowianke :P 05.07.05, 22:19 A Ty wszystek wleziesz pod figowy listek? Alberciku? Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 22:21 Zmykam. Miło było, dobranoc. Odpowiedz Link Zgłoś
emilka222 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 22:24 No i koniec imprezki...pozamiatane! Też uciekam. Miłej zabawy:) Odpowiedz Link Zgłoś
albercik7 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 22:27 kurde a ja mam akcje pali sie nareszcie spadam gasic haha :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
agulka295 Zapraszam dzis wieczorkiem na pogaduchy... 06.07.05, 15:27 Witam ,zapraszam na pogadanke dzis wieczorkiem,i na pyszne jedzonko:) nie zabraknie też piwka, winka i kawusi:)mam nadzieje że dane będzie mi spotkać , was dzisiaj :)pozdrowionka dla wszystkich :)dzisiaj znacznie mam lepszy chumorek....ale do wieczora jeszcze daleko... Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Zapraszam dzis wieczorkiem na pogaduchy... 06.07.05, 15:30 jest tylko jeden problem - nie napisałas, gdzie...:) Odpowiedz Link Zgłoś
agulka295 Re: Zapraszam dzis wieczorkiem na pogaduchy... 06.07.05, 15:52 wieciu kochana:).... tutaj wieczorkiem..tak jak wczoraj:)pa Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Zapraszam dzis wieczorkiem na pogaduchy... 06.07.05, 15:54 jasne:) to pędzę po zapasy :) Odpowiedz Link Zgłoś
agulka295 Re: Zapraszam dzis wieczorkiem na pogaduchy... 06.07.05, 15:58 Choć raz pobaluje pożądnie...:) lód już do drineczków gotowy:)zakąśki też, Wieteczko ty przynieś coś na deser:) i bedzie oki, mężczyżni hm.... niech rozpalą w kominku, i robią miłą atmosfere, to narazie tyle:)pa Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Zapraszam dzis wieczorkiem na pogaduchy... 06.07.05, 16:00 niech ktoś dobrą muzyke zorganizuje:) pa:) Odpowiedz Link Zgłoś
agulka295 Re: Zapraszam dzis wieczorkiem na pogaduchy... 06.07.05, 16:03 ależ ja jestem roztrzepana.....masz racje o muzie zapomniałam! ale byłaby impreza:(ciekawe przyczym byśmy tańczyli...dobrze że przypomniałaś...ale to dlatego że ja na imprezie byłam wieeeeki temu:(pozdrawiam i zmykam pa. Odpowiedz Link Zgłoś
xsenia71 Re: Rąbnijmy sobie setkę! 06.07.05, 20:19 Przepraszam, czy można? czy goście powoli się schodzą? Nie przychodzę z pustymi rękami... Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: Rąbnijmy sobie setkę! 06.07.05, 20:22 Zapraszam, zapraszam. A co w siateczce?? Odpowiedz Link Zgłoś
xsenia71 Re: Rąbnijmy sobie setkę! 06.07.05, 20:24 winko, czerwone, pychotka. Nalać kieliszek? Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: Rąbnijmy sobie setkę! 06.07.05, 20:28 Ty wiesz co to będzie gdy zmieszam (zmieszany będę ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
ingrrid Re: Rąbnijmy sobie setkę! 08.07.05, 11:50 a może nawet dwie. choć sączenie piwka patrząc na zgiełk dookoła też nie jest do pogardzenia! JA TEŻ CHCĘ! Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:14 A dziś dla odmiany (co by smutaśno nie było) zapraszam na Gin+tonic+cytrynka. :)) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:16 dzieki ale nie pijam takich trunkow wole pifo ;) Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:16 nie lubię ginu...dostanę cos innego? Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:18 mam beczke piwa jak chcesz ;) Odpowiedz Link Zgłoś
trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:19 Chcesz, zeby Wietka wyglądała jak beczka? ;) Dobry wieczór wszystkim! Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:22 ALE JA NIE KCEM JAK BECZKA!!! :) Odpowiedz Link Zgłoś
trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:23 Własciwie, jak tak pomyślę..mogłabyś sie potem turlać... Co? :) Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:25 NIE KCEM TURLAC!!! KCEM BYĆ WIOTKA I SZCZYPŁA I ETERYCZNA!!! Odpowiedz Link Zgłoś
trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:27 Przyznaj sie, chcesz być afrodyzjakiem!? :))) Odpowiedz Link Zgłoś
agulka295 drineczka:) 06.07.05, 20:28 poprosze drineczka z lodem...:)ależ mam chumorek:) i fajna muzyczkę nastrojową wląnczcie:) Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:29 ja nie chce, ja juz jestem!! :)) Odpowiedz Link Zgłoś
trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:34 Jaka nieskromna Wietka!! Już padają trupem obok Ciebie, czy dalej idą za Tobą na manowce? ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:37 Ty wiesz, co z tą skromnością ;) a poza tym, jak sie sama nie pochwalę, to juz nikt mnie nie pochwali... Odpowiedz Link Zgłoś
agulka295 chura!!! 06.07.05, 20:24 WITAM serdecznie i bardzo sie ciesze że zdążyłam na imprezke, u mnie bardzo gorąco jesst więc poprosze drinka z lodem:) Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: chura!!! 06.07.05, 20:27 Witam Agulkę. Czego sobie życzysz? Zaraz podam. :) Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:21 na piwko za zimno, ale wczorajsze czerwone mogłoby byc:) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:22 ze co???????????? jest goraco, no chyba ze nadajesz z arktyki :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:24 jakie goraco!!?? u mnie 13 stopni, deszcz, brrr... Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:25 to skad Ty mieszkasz?? :)) u mnie brak jakiego kolwiek opadu a tem. nie spada po nizej 20 :)) Odpowiedz Link Zgłoś
agulka295 Re: :) 06.07.05, 20:31 no słuchajcie...wypijmy za nasz wątek który się pięknie rozrasta:) Odpowiedz Link Zgłoś
trzpiot_1 Re: :) 06.07.05, 20:33 Niczym jakaś ośmiornica, jeszcze trochę i dorobimy się niezłego owocu morza na przystawkę ;) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: :) 06.07.05, 20:30 :)) to i ktoras Warszawska dzielnice tez powitam :))) Odpowiedz Link Zgłoś
xsenia71 Re: :) 06.07.05, 20:35 moja matinka pohazi ze Śląska... :-)\ Warszawka serdecznie pozdrawia Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: :) 06.07.05, 20:43 daleko na tym wozku nie zajedziemy ale wzne sa tylko chwile ;) Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:27 w Polsce mieszkam, ale dzisiaj u mnie jakos jesiennie Odpowiedz Link Zgłoś
xsenia71 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:27 Heyka, uprzejmie podsuwam kieliszek pełen ukojenia ... Dobry wieczór ... Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:28 witaj ;) rozgosc sie i czuj sie jak u siebie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
xsenia71 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:32 Dzięki, wygląda na miłą imprezkę. Prócz wina, zapraszam na serki i gruszkę. ... rozsiądę się nieco wygodniej ... Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:34 tylko nie za wygodnie :P bo bede tance ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:42 a jaka sobie tylko zazyczysz ;) Odpowiedz Link Zgłoś
agulka295 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:44 o konrado...a może chcecie zupki? córeczka właśnie gotuje z grzybkami:) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:44 bardzo chetnie, ale nie lubie grzybow Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:57 a ja wolę grzybki od hamburgerów:) pozdrowienie dla coreczki:) ile wiosen sobie liczy? Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:43 a kiedy te tańce? bo ja juz gotowa:) Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:47 oczywiscie Konrado:)) a co tańczymy? Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:48 a co tylko sobie Panienka zyczy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
agulka295 to milutko:) 06.07.05, 20:48 a juz myslałam, że dzis nie potupam sobie... Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:50 a do jakiego tańca mnie poprosiłeś? :) Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:51 mam nadzieje, ze cos zywego, bo troszkę zmarzłam:) Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:58 dzieki:) mięciutki i cieplutki:) Odpowiedz Link Zgłoś
agulka295 Re:wieciu:) 06.07.05, 20:59 wieciu moja kochana...4 latka skończył ten aniołeczek z różkami:) Odpowiedz Link Zgłoś
agulka295 Re: eeeh 06.07.05, 21:06 wieciu ..ona tak gotuje że będe ciastoline skrobać nożem z dywanu:(, ale niech tam jej...niech sie bawi:) Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re:wieciu:) 06.07.05, 21:04 i zupkę gotuje?! zdolne dziecko i niezwykle samodzielne:) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:00 jak cos to krzycz ;) a teraz pokazemy wszystkim jak sie tanczy ;) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:53 do przytulanego ;) a jakiego chcialas? :) Odpowiedz Link Zgłoś
agulka295 Re: agencie 06.07.05, 20:54 agencie chodz pokażemy im jak sie tańczy przytulańca... Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:55 przytulane na końcu:) jak się lepiej poznamy;) Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:34 Mogę obok? Czy aby nie chłodno?? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
xsenia71 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:38 niedaleko cieplutki kocyk, chłód mi nie straszny. Ale zapraszam, miejsca dostatek. Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:48 I bądź tu chłopie gentleman,em. Chciałem sweterek oddać... Odpowiedz Link Zgłoś
agulka295 chat 06.07.05, 20:49 chodzcie na jakis czat, to normalnie pogadamy co proponujecie? Odpowiedz Link Zgłoś
xsenia71 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:52 Sweterków ci u nas dostatek, ale i ten weźmiem to znak ciepełka wszechogarniającego (straszniaście długie słowo wyszło) Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:30 Kieliszek pełen ukojenia... Hmm. Chętnie, chętnie... Odpowiedz Link Zgłoś
xsenia71 Re: hm... 06.07.05, 20:40 już winko podsuwam, ale nie mieszaj kochana ... Odpowiedz Link Zgłoś
trzpiot_1 Re: hm... 06.07.05, 20:41 Agulka, bo kurczę, ja się pogubiłam w odnóżach ;) Odpowiedz Link Zgłoś
agulka295 ok 06.07.05, 20:38 ok to juz mi lepiej ...ależ ten drink jest pysznie zimny....mniammm Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: ok 06.07.05, 20:41 Nie dorzucę lodu bo atmosfera zziębnie ;). Miło Cię poznać. :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:30 Witaj :) Gospodarz serwuje dziś wszystkim to samo, no i co tu zrobić, co zrobić? Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:31 Trzpiocie, na co masz ohotę?? Odpowiedz Link Zgłoś
trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:40 Na to, co mogę dostać od gospodarza, czyli dżin :) Odpowiedz Link Zgłoś
albercik7 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:20 witam czy jest imprezka i piwko sie leje czy moge tak na chwilke wleciec na male co nieco a co to za okazja ? Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:25 Wpadaj bracie. Imprezka otwarta. :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:20 Jest wszystko :)))) Zapraszam. (Gin pijam na żywca.Mniodzio :) Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:31 nikt mnie nie częstuje, sama sobie otworze...i wypije, o! Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:35 winki wytrane czerwone, albo kieliszeczek Metaxy, poprosze :) Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:39 Wiesz co dobre. Orginalna grecka 7-gwiazdkowa. Mam . A co. Proszę uprzjmie. "To kobieta wybiera mężczyznę, który ją wybierze." - Paul Geraldy Odpowiedz Link Zgłoś
agulka295 Re: :) 06.07.05, 20:41 powiedzcie mi co zrobic aby nie cofac stronki i widzieć jak post sie ukazuje tu..ale zakręciłam Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: :) 06.07.05, 20:46 i to strasznie :) napisz jeszcze raz, tylko spokojnie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
xsenia71 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:42 a ja proponuję winko. pychotka, i jest go trochę Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:42 języki coś się juz nam plączą :)) ale pyszna Metaxa :) dziękuję:) Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:54 Język ( jak wspominałem) jest bardzo ważnym (za przeproszeniem) organem. Nie powinien się plątać . ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:01 czasami się zaplątuje nie tam , gdzie trzeba ;) Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:06 raz tu, raz tam...różnie sie plącze ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
agulka295 Re::(((( 06.07.05, 21:08 z przyczyn nie zależnych ode mnie musze was pożegnać....bawcie sie dobrze kochani Odpowiedz Link Zgłoś
agulka295 Re::(((( 06.07.05, 21:11 przewaznie nie jest miły, ale dzis bedzie troszke lepszy...musze zając się małą, bo mi chatke rozniesie:) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:08 tam to wszystkim sie zaplatuje ale zauwazylem ze Tobie chodzi o siakies konkretne miejsce :)) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:24 eee tam, to tylko stwierdzenie :P Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:24 Co Ty, nie wiesz?? No Konrado... Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:26 mnie tam się w ustach poplatał troszeczkę i tyle...;)) Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:47 Wietko, ale tak szczerze :)). Co Ci się w ustach plącze?? :)) Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:51 moje usta, moje plątanie! :) dobranoc:) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:36 wiem, ale chcialem sprawdzic czy wiecia wie :PPP Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:38 prawie zawsze mam pełną kontrole nad moim językiem:) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:53 nie udzielasz siakichs korepetycji? :)) Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:54 z "języczkowania"? :)) prawie zgadłeś :))) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:56 to kiedy masz wolne terminy? ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:26 I w tym cała przyjemność... Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:29 w moich własnych, Agencie :) Odpowiedz Link Zgłoś
emilka222 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:46 Sorry! Za dużo czytania:) Więc spytam: znowu pijaństwo uskuteczniacie? Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:46 a w ogóle to dobrej nocy Panom życze, sama sie troszke zaplatałam w to, co napisałam :) Odpowiedz Link Zgłoś
emilka222 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:50 Wietka! Nie pij już:))))I zostań! Odpowiedz Link Zgłoś
wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:52 nie mogę Emilko! do jutra:) pa:) Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 22:54 Jesteeeem. Je tu jeszcze ktoś?? Odpowiedz Link Zgłoś
trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 22:55 Wybyłam, ale przybyłam. Patrzę: koniec imprezy! Odpowiedz Link Zgłoś
agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 22:57 No coś Ty, zostań choć przez chwilkę. Odpowiedz Link Zgłoś
trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 22:58 Nie wiem, czy to wypada?? Odpowiedz Link Zgłoś
trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 23:00 Własnie myślałam, że jest dokładnie na odwrót :) Odpowiedz Link Zgłoś
trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 23:06 czyli odwrót na odwrót to lewa, czy prawa strona medalu? Odpowiedz Link Zgłoś
albercik7 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 22:58 jaki koniec ja jeszcze z robaczkami nie rozmawialem :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 22:59 czyli z kim mianowicie? :P Odpowiedz Link Zgłoś