Dodaj do ulubionych

Piję sobie czerwone wino

05.07.05, 19:56
i powolutku robi mi się fajnie :))))
Obserwuj wątek
    • she34 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 19:59
      to jest pomysł..:)))
      • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 20:01
        Dobre pomysły nigdy nie są złe :))
        • she34 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 20:02
          najlepsze są te proste:)))
          • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 20:05
            Dobrze jest wpaść na dobry pomysł :).
            (dużo mi nie zostało)
        • sweet_as_chocolate Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 20:03
          a dobre jest to wino na upicie sie na smutno..?:( pewnie czysta lepsza..
          • she34 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 20:07
            założenia wychodzą od Ciebie...
            ja tam wole na wesoło...
            ide otworzyć buteleczkę...
            powspominam...
            • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 20:08


            • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 20:09
              Powspominasz??
          • niedobry_duszek Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 20:08
            Mądre slowa..!
            Po winie życie staje się .....moczopędne
            • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 20:15

              i bardziej różowiaste. :)
          • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 20:08

            Ależ nie na smutno. (A czysta przegrywa zdecydowanie ;))
            • sweet_as_chocolate Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 20:11
              nawet gdybym chciała, to nie mam.. poza tym na smutki najlepsze dla mnie są
              słodycze.. np. tabliczka czekolady;)
              • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 20:16
                Ależ ochoty na smutek.
              • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 20:16
                "nie mam" zgubiłem :))
                • she34 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 20:24
                  mhhm..pyszności...
                  i do tego jakaś muzyka..
                  i czego więcej trzeba!!?:)))
                  • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 20:27

                    Chris Botti ?
    • trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 20:27
      Jak fajnie?
      • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 20:28
        A pewnie, że fajnie :))
        • trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 20:40
          trochę fajnie, fajnie, czy bardzo fajnie? ;)
          • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 20:45
            Tylko winko i ja. (Czytaj "trochę fajnie) :))
            • trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 20:58
              Brakuje...słonych paluszków?? ;))
              • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:09
                Mile widziane :). (Choć niekoniecznie słone)
                • trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:10
                  Uwielbiam takie z kminkiem, ale one też słone :))
                  • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:17
                    Same paluszki zbyt mdłe?? A co powiesz na udka??
                    • trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:19
                      Żabie? ;))
                      • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:24

                        Zabie kojarzą mi się z Francją.
                        • trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:26
                          Francja- elegancja i czerwone wina też niezłe mają ;)
                          • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:27
                            Czy elegancja?? Z językiem mi się kojarzy. ;)
                            • trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:28
                              Mmmm, język wielce wysublimowany mają i szalenie precyzyjny ;)
                              • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:30
                                Sztuka to nie lada biegle nim władać. :))) (Trza doświadczenia) ;))
                                • trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:37
                                  I dużo osłuchania, żeby te ich wszystkie rodzaje "e" potrafić rozróżnić a potem-
                                  wymówić :)
                                  • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:39
                                    Wyartykułować ;))
                                    • trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:40
                                      Niech Ci będzie. I nie połamać sobie przy tym języka :)
                                      • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:42
                                        Giętki jest to się nie połamie. Zresztą, to kwestia motywacji. :))
                                        • trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:44
                                          Jak w każdej innej kwestii, nawet tej nie dotyczącej języka :)
                                          • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:48

                                            Przewaga kwestii języka nad innymi kwestiami polega na tym, że język ( w przeciwieństwie do innych(za przeproszeniem :)) organów , stwarza więcej możliwości.
                                            • trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:50
                                              O przepraszam, nie jest tak wyspecjalizowany jak dłoń :P
                                              • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:58
                                                I tu muszę przyznać Ci rację :)) (choć z westchnieniem muszę stwierdzić, że brakuje jej tej subtelności - czyż nie?)
                                                • trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 22:01
                                                  Ani trochę, potrafi sięgnąć po co chce lub zmieść wszystko jednym ruchem :P
                                                  • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 22:11

                                                    Sięgnąć owszem...
                                                    Zmieść, owszem...
                                                    I co dalej?
                                                    A język? I sięgnąć potrafi (jednak subtelniej)
                                                    I zmieść potrafi (jednak boleśniej)
                                                    I jeszcze wiele, wiele innych rzeczy.
    • iberia29 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:10
      a ja eristoffa z pitahaya...;-))))
      • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 21:25

        Zadałaś mi klina tą"pitahayą". Przeleciałem google wzdłuż i wszerz.
        Rozumiem - czysta + Tymbark? :))
        • iberia29 bingo = tymbark ;-)))n/t 05.07.05, 21:28
          • emilka222 Re: bingo = tymbark ;-)))n/t 05.07.05, 21:39
            Co nas nie zabije, to nas wzmocni....na zdrowie!:) proponuję drink z dużą
            ilością lodu:0
            • agulka295 witam:) 05.07.05, 21:44
              Ja pije tyskie...topie smutki:( ale powoli robi mi sie juz lepiej:)
              • wietka Re: witam:) 05.07.05, 21:45
                a ja nie mam w czym utopić...
                • agulka295 porozmawiamy? 05.07.05, 21:46
                  mam głód porozmawiania...
                  • wietka Re: porozmawiamy? 05.07.05, 21:47
                    o powodach topienia?
                  • agent006 Re: porozmawiamy? 05.07.05, 21:50
                    Głod najlepiej zaspokoić. (My agenci to wiemy)
            • agent006 Re: bingo = tymbark ;-)))n/t 05.07.05, 21:45
              Nie wiem czy to ważne, ale z niepokojem stwierdzam, że nic juz z butelki wylać się nie chce :(
              • emilka222 Re: bingo = tymbark ;-)))n/t 05.07.05, 21:48
                Spróbuj wykręcić:)
                • agulka295 pogadanka 05.07.05, 21:49
                  o wszystkim i o niczym..
                  • emilka222 Re: pogadanka 05.07.05, 21:51
                    Żeby, to była pogadanka:)))))) To zwykłe Polaków rozmowy:)))
                    • wietka Re: pogadanka 05.07.05, 21:52
                      moze byc o muzyce - U2 w Chorzowie daje koncert:)
                    • agent006 Re: pogadanka 05.07.05, 21:54
                      Tak, tak. Butelka, dno, drugie dno...
                      Ale co tam. :)))) A gdy dna od butelek się zbierze, gdy się przez nie na deszcz spojrzy, to widać każdą kropelke z osobna. Widać jak rozbija się na listku brzozy, widać jak listek drży w oczekiwaniu na następna kroplę...
                  • agent006 Re: pogadanka 05.07.05, 21:55
                    Wolę o czymś..
              • iberia29 a u mnie jeszcze 3/4 eristoffa;-))) n/t 05.07.05, 21:55
                • emilka222 Re: a u mnie jeszcze 3/4 eristoffa;-))) n/t 05.07.05, 21:57
                  I, jak to bywa po paru głębszych "wzlatujemy na wyższe poziomy":)
                  • albercik7 Re: a u mnie jeszcze 3/4 eristoffa;-))) n/t 05.07.05, 21:59
                    ja laduje na glebie i rozmawiam z robaczkami o zyciu:-)))
                    • wietka Re: a u mnie jeszcze 3/4 eristoffa;-))) n/t 05.07.05, 22:00
                      znaczy, ty na niższy poziom zlatujesz ;)
                      • emilka222 Re: a u mnie jeszcze 3/4 eristoffa;-))) n/t 05.07.05, 22:03
                        Ciało zanurzone w wodzie zyskuje na urodzie:)
                        • wietka Re: a u mnie jeszcze 3/4 eristoffa;-))) n/t 05.07.05, 22:05
                          o to fajnie, bo włąśnie przez 2 godziny w wannie siedziałam:) piękna sie chyba
                          przez to zrobiłam:)
                      • albercik7 Re: a u mnie jeszcze 3/4 eristoffa;-))) n/t 05.07.05, 22:09
                        po prostu lubie uwielbiam rozmowy z robaczkami one nigdy nie klamia a moze
                        tylko tak mi sie wydaje :-))) ps piekna jestes ...
                        • wietka Re: a u mnie jeszcze 3/4 eristoffa;-))) n/t 05.07.05, 22:09
                          zaniemówiłam................................................................
                  • agent006 Re: a u mnie jeszcze 3/4 eristoffa;-))) n/t 05.07.05, 22:06
                    Staramy się:))
    • konrado80 a ja naleczowianke :P 05.07.05, 22:04

      • agent006 Re: a ja naleczowianke :P 05.07.05, 22:08
        Konrado, popraw się. ;))
        • konrado80 Re: a ja naleczowianke :P 05.07.05, 22:12
          ale o co chodzi :P
          browarek ostal sie w robocie, ale na szczescie w lodowce ;))
          a pod czas cwiczenia, nie jest wskazane picie alkoholu
          • agent006 Re: a ja naleczowianke :P 05.07.05, 22:13
            Nie ćwicz :)))
            • konrado80 Re: a ja naleczowianke :P 05.07.05, 22:14
              trzeba jakos wygladac ;)
              • agent006 Re: a ja naleczowianke :P 05.07.05, 22:15
                I słusznie. ;)
      • trzpiot_1 Re: a ja naleczowianke :P 05.07.05, 22:09
        Konrado, nie poprawiaj się!! :)
        • konrado80 Re: a ja naleczowianke :P 05.07.05, 22:12
          hehe ;)
        • emilka222 Re: a ja naleczowianke :P 05.07.05, 22:13
          Kaca leczysz Konrado?
          • konrado80 Re: a ja naleczowianke :P 05.07.05, 22:14
            kaca (ale malego) leczylem w niedziele :))
      • agent006 Re: a ja naleczowianke :P 05.07.05, 22:12
        Nie słuchaj kobiet ;). One tylko na manowce... :))
        • konrado80 Re: a ja naleczowianke :P 05.07.05, 22:13
          podstawa, sluchac sie tylko i wylacznie siebie ;)
          • agent006 Re: a ja naleczowianke :P 05.07.05, 22:14

            Otóz to. Widzę , że lubisz Nałęczowiankę :)
            • konrado80 Re: a ja naleczowianke :P 05.07.05, 22:18
              nie ma lepszej wody gazowanej :)
          • albercik7 Re: a ja naleczowianke :P 05.07.05, 22:14
            ja slucham ale nie slysze...
        • emilka222 Re: a ja naleczowianke :P 05.07.05, 22:15
          Biedne owieczki...Takie niewinne:)))
          • albercik7 Re: a ja naleczowianke :P 05.07.05, 22:17
            biedne biedne a moze chcesz pocieszyc :-)))
            • konrado80 Re: a ja naleczowianke :P 05.07.05, 22:19
              przeciez Ty masz juz swoje pocieszacze :P
            • emilka222 Re: a ja naleczowianke :P 05.07.05, 22:19
              A Ty wszystek wleziesz pod figowy listek? Alberciku?
          • konrado80 Re: a ja naleczowianke :P 05.07.05, 22:18
            rzekla pasterka :P
            • agulka295 spaciu.... 05.07.05, 22:21
              musze spaciu...jutro trzeba wstac :( rano.
              • konrado80 nie tylko Ty 05.07.05, 22:24
                ja musze o 6 wstac
    • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 22:21
      Zmykam. Miło było, dobranoc.
      • emilka222 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 22:24
        No i koniec imprezki...pozamiatane! Też uciekam. Miłej zabawy:)
        • albercik7 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 22:27
          kurde a ja mam akcje pali sie nareszcie spadam gasic haha :-)))
          • konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 05.07.05, 22:29
            bawcie sie dobrze ;)
            • agulka295 Zapraszam dzis wieczorkiem na pogaduchy... 06.07.05, 15:27
              Witam ,zapraszam na pogadanke dzis wieczorkiem,i na pyszne jedzonko:) nie
              zabraknie też piwka, winka i kawusi:)mam nadzieje że dane będzie mi spotkać ,
              was dzisiaj :)pozdrowionka dla wszystkich :)dzisiaj znacznie mam lepszy
              chumorek....ale do wieczora jeszcze daleko...
              • wietka Re: Zapraszam dzis wieczorkiem na pogaduchy... 06.07.05, 15:30
                jest tylko jeden problem - nie napisałas, gdzie...:)
                • agulka295 Re: Zapraszam dzis wieczorkiem na pogaduchy... 06.07.05, 15:52
                  wieciu kochana:).... tutaj wieczorkiem..tak jak wczoraj:)pa
                  • wietka Re: Zapraszam dzis wieczorkiem na pogaduchy... 06.07.05, 15:54
                    jasne:) to pędzę po zapasy :)
                    • agulka295 Re: Zapraszam dzis wieczorkiem na pogaduchy... 06.07.05, 15:58
                      Choć raz pobaluje pożądnie...:) lód już do drineczków gotowy:)zakąśki też,
                      Wieteczko ty przynieś coś na deser:) i bedzie oki, mężczyżni hm.... niech
                      rozpalą w kominku, i robią miłą atmosfere, to narazie tyle:)pa
                      • wietka Re: Zapraszam dzis wieczorkiem na pogaduchy... 06.07.05, 16:00
                        niech ktoś dobrą muzyke zorganizuje:) pa:)
                        • agulka295 Re: Zapraszam dzis wieczorkiem na pogaduchy... 06.07.05, 16:03
                          ależ ja jestem roztrzepana.....masz racje o muzie zapomniałam! ale byłaby
                          impreza:(ciekawe przyczym byśmy tańczyli...dobrze że przypomniałaś...ale to
                          dlatego że ja na imprezie byłam wieeeeki temu:(pozdrawiam i zmykam pa.
    • trzpiot_1 Rąbnijmy sobie setkę! 06.07.05, 17:32
      Chlup w ten dziób ;)
      • xsenia71 Re: Rąbnijmy sobie setkę! 06.07.05, 20:19
        Przepraszam, czy można? czy goście powoli się schodzą?
        Nie przychodzę z pustymi rękami...
        • agent006 Re: Rąbnijmy sobie setkę! 06.07.05, 20:22

          Zapraszam, zapraszam. A co w siateczce??
          • xsenia71 Re: Rąbnijmy sobie setkę! 06.07.05, 20:24
            winko, czerwone, pychotka. Nalać kieliszek?
            • agent006 Re: Rąbnijmy sobie setkę! 06.07.05, 20:28
              Ty wiesz co to będzie gdy zmieszam (zmieszany będę ;))
      • ingrrid Re: Rąbnijmy sobie setkę! 08.07.05, 11:50
        a może nawet dwie.
        choć sączenie piwka patrząc na zgiełk dookoła też nie jest do pogardzenia!
        JA TEŻ CHCĘ!
    • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:14
      A dziś dla odmiany (co by smutaśno nie było) zapraszam na Gin+tonic+cytrynka.
      :))
      • konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:16
        dzieki ale nie pijam takich trunkow
        wole pifo ;)
      • wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:16
        nie lubię ginu...dostanę cos innego?
        • konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:18
          mam beczke piwa jak chcesz ;)
          • trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:19
            Chcesz, zeby Wietka wyglądała jak beczka? ;)
            Dobry wieczór wszystkim!
            • konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:21
              chcem :P
              dobry ;)
              • wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:22
                ALE JA NIE KCEM JAK BECZKA!!! :)
                • trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:23
                  Własciwie, jak tak pomyślę..mogłabyś sie potem turlać... Co? :)
                  • wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:25
                    NIE KCEM TURLAC!!! KCEM BYĆ WIOTKA I SZCZYPŁA I ETERYCZNA!!!
                    • trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:27
                      Przyznaj sie, chcesz być afrodyzjakiem!? :)))
                      • agulka295 drineczka:) 06.07.05, 20:28
                        poprosze drineczka z lodem...:)ależ mam chumorek:) i fajna muzyczkę nastrojową
                        wląnczcie:)
                      • wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:29
                        ja nie chce, ja juz jestem!! :))
                        • trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:34
                          Jaka nieskromna Wietka!!
                          Już padają trupem obok Ciebie, czy dalej idą za Tobą na manowce? ;))
                          • wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:37
                            Ty wiesz, co z tą skromnością ;)
                            a poza tym, jak sie sama nie pochwalę, to juz nikt mnie nie pochwali...
                • konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:23
                  siakos sie dogadamy :))
                • agulka295 chura!!! 06.07.05, 20:24
                  WITAM serdecznie i bardzo sie ciesze że zdążyłam na imprezke, u mnie bardzo
                  gorąco jesst więc poprosze drinka z lodem:)
                  • agent006 Re: chura!!! 06.07.05, 20:27
                    Witam Agulkę. Czego sobie życzysz? Zaraz podam. :)
            • wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:21
              na piwko za zimno, ale wczorajsze czerwone mogłoby byc:)
              • konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:22
                ze co????????????
                jest goraco, no chyba ze nadajesz z arktyki :)))))
                • wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:24
                  jakie goraco!!?? u mnie 13 stopni, deszcz, brrr...
                  • konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:25
                    to skad Ty mieszkasz?? :))
                    u mnie brak jakiego kolwiek opadu
                    a tem. nie spada po nizej 20 :))
                    • agulka295 :) 06.07.05, 20:26
                      ja jestem z podlasia ...a wy?
                      • konrado80 Re: :) 06.07.05, 20:27
                        Warszawa pozdrawia Podlasie ;)
                        • trzpiot_1 Re: :) 06.07.05, 20:29
                          Oraz resztę Świata ;))
                          • agulka295 Re: :) 06.07.05, 20:29
                            nie nadązam za wami...:(
                            • konrado80 Re: :) 06.07.05, 20:30
                              widac za malo wypilas :P
                              • agulka295 Re: :) 06.07.05, 20:31
                                no słuchajcie...wypijmy za nasz wątek który się pięknie rozrasta:)
                                • trzpiot_1 Re: :) 06.07.05, 20:33
                                  Niczym jakaś ośmiornica, jeszcze trochę i dorobimy się niezłego owocu morza na
                                  przystawkę ;)
                                • konrado80 Re: :) 06.07.05, 20:37
                                  sto laz ;))
                          • konrado80 Re: :) 06.07.05, 20:30
                            :))
                            to i ktoras Warszawska dzielnice tez powitam :)))
                            • trzpiot_1 Re: :) 06.07.05, 20:32
                              Mogę Ci powiedzieć, którą, chcesz? ;)
                              • wietka Re: :) 06.07.05, 20:33
                                a Śląsk? mogę się czuć pozdrowiona?
                                • konrado80 Re: :) 06.07.05, 20:34
                                  no ba ;)
                                  slask tez pozdrawiam ;)
                                • xsenia71 Re: :) 06.07.05, 20:35
                                  moja matinka pohazi ze Śląska... :-)\
                                  Warszawka serdecznie pozdrawia
                                  • konrado80 Re: :) 06.07.05, 20:37
                                    coraz wiecej nas W... ;)
                              • konrado80 Re: :) 06.07.05, 20:35
                                ta prawdziwa ;))
                                • wietka Re: :) 06.07.05, 20:38
                                  dziękuję:))
                                  jesteście milutcy:))
                                  • konrado80 Re: :) 06.07.05, 20:39
                                    to tylko zludzenie :P
                                    • wietka Re: :) 06.07.05, 20:40
                                      w takim razie żyjmy nadal złudzeniami:)
                                      • konrado80 Re: :) 06.07.05, 20:43
                                        daleko na tym wozku nie zajedziemy
                                        ale wzne sa tylko chwile ;)
                    • wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:27
                      w Polsce mieszkam, ale dzisiaj u mnie jakos jesiennie
              • xsenia71 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:27
                Heyka,
                uprzejmie podsuwam kieliszek pełen ukojenia ...
                Dobry wieczór ...
                • konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:28
                  witaj ;)
                  rozgosc sie i czuj sie jak u siebie ;)
                  • xsenia71 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:32
                    Dzięki,
                    wygląda na miłą imprezkę. Prócz wina, zapraszam na serki i gruszkę.
                    ... rozsiądę się nieco wygodniej ...
                    • konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:34
                      tylko nie za wygodnie :P
                      bo bede tance ;))
                      • xsenia71 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:40
                        a jaka muza?
                        • konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:42
                          a jaka sobie tylko zazyczysz ;)
                          • agulka295 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:44
                            o konrado...a może chcecie zupki? córeczka właśnie gotuje z grzybkami:)
                            • konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:44
                              bardzo chetnie, ale nie lubie grzybow
                              • wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:57
                                a ja wolę grzybki od hamburgerów:) pozdrowienie dla coreczki:) ile wiosen sobie
                                liczy?
                        • wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:43
                          a kiedy te tańce? bo ja juz gotowa:)
                          • konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:45
                            moge prosic do tanca? ;)
                            • agulka295 a kogo? 06.07.05, 20:46
                              kogo prosisz...?
                              • konrado80 Re: a kogo? 06.07.05, 20:47
                                kazda po kolei ;)
                            • wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:47
                              oczywiscie Konrado:)) a co tańczymy?
                              • konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:48
                                a co tylko sobie Panienka zyczy ;)
                                • agulka295 to milutko:) 06.07.05, 20:48
                                  a juz myslałam, że dzis nie potupam sobie...
                                  • konrado80 Re: to milutko:) 06.07.05, 20:49
                                    a tu taka niespodzianka ;)
                                • wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:50
                                  a do jakiego tańca mnie poprosiłeś? :)
                                  • agulka295 Re: :) 06.07.05, 20:51
                                    ma ktos ochote teraz na chamburgery?
                                  • wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:51
                                    mam nadzieje, ze cos zywego, bo troszkę zmarzłam:)
                                    • konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:54
                                      to trzymaj moj sweter ;)
                                      • wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:58
                                        dzieki:) mięciutki i cieplutki:)
                                        • agulka295 Re:wieciu:) 06.07.05, 20:59
                                          wieciu moja kochana...4 latka skończył ten aniołeczek z różkami:)
                                          • agulka295 Re:wieciu:) 06.07.05, 21:00
                                            gdzie ci mężczyżni...?
                                            • konrado80 Re:wieciu:) 06.07.05, 21:01
                                              a ja to niby kto??
                                              • agulka295 eeeh 06.07.05, 21:04
                                                zgubiłam sie w myslach..
                                                • agulka295 Re: eeeh 06.07.05, 21:06
                                                  wieciu ..ona tak gotuje że będe ciastoline skrobać nożem z dywanu:(, ale niech
                                                  tam jej...niech sie bawi:)
                                                  • wietka Re: eeeh 06.07.05, 21:10
                                                    jasne:) skoro mamusia na imprezie forumowej :))
                                          • wietka Re:wieciu:) 06.07.05, 21:04
                                            i zupkę gotuje?! zdolne dziecko i niezwykle samodzielne:)
                                        • konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:00
                                          jak cos to krzycz ;)
                                          a teraz pokazemy wszystkim jak sie tanczy ;)
                                  • konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:53
                                    do przytulanego ;)
                                    a jakiego chcialas? :)
                                    • agulka295 Re: agencie 06.07.05, 20:54
                                      agencie chodz pokażemy im jak sie tańczy przytulańca...
                                    • wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:55
                                      przytulane na końcu:)
                                      jak się lepiej poznamy;)
                                      • agulka295 Re:zaraz wracam.... 06.07.05, 20:57
                                        piććććć!!!!ide
                    • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:34
                      Mogę obok? Czy aby nie chłodno?? ;)
                      • xsenia71 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:38
                        niedaleko cieplutki kocyk, chłód mi nie straszny. Ale zapraszam, miejsca
                        dostatek.
                        • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:48
                          I bądź tu chłopie gentleman,em. Chciałem sweterek oddać...
                          • agulka295 chat 06.07.05, 20:49
                            chodzcie na jakis czat, to normalnie pogadamy co proponujecie?
                          • xsenia71 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:52
                            Sweterków ci u nas dostatek, ale i ten weźmiem to znak ciepełka
                            wszechogarniającego (straszniaście długie słowo wyszło)
                          • wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:54
                            komu?
                • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:30
                  Kieliszek pełen ukojenia... Hmm. Chętnie, chętnie...
                  • xsenia71 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:33
                    dolewkę ?
                    • agulka295 hm... 06.07.05, 20:34
                      ja tu jestem buuuu, nikt ze mna nie pogada?
                      • agulka295 Re: hm... 06.07.05, 20:35
                        dolejcie....rozklejam sie...
                        • xsenia71 Re: hm... 06.07.05, 20:40
                          już winko podsuwam, ale nie mieszaj kochana ...
                        • trzpiot_1 Re: hm... 06.07.05, 20:41
                          Agulka, bo kurczę, ja się pogubiłam w odnóżach ;)
                          • agulka295 Re: hm... 06.07.05, 20:42
                            hahahaha
                      • konrado80 Re: hm... 06.07.05, 20:36
                        przecie wszyscy ze wszystkimi gadaja ;))
                      • agent006 Re: hm... 06.07.05, 20:36
                        Agulko, jestem obok. Nie widzisz??
                        • agulka295 ok 06.07.05, 20:38
                          ok to juz mi lepiej ...ależ ten drink jest pysznie zimny....mniammm
                          • agent006 Re: ok 06.07.05, 20:41
                            Nie dorzucę lodu bo atmosfera zziębnie ;). Miło Cię poznać. :))))
                • trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:30
                  Witaj :)
                  Gospodarz serwuje dziś wszystkim to samo, no i co tu zrobić, co zrobić?
                  • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:31
                    Trzpiocie, na co masz ohotę??
                    • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:32
                      OCHOTĘ!!!!
                      • trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:40
                        Na to, co mogę dostać od gospodarza, czyli dżin :)
            • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:21
              Miło się zrobiło.
          • albercik7 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:20
            witam czy jest imprezka i piwko sie leje czy moge tak na chwilke wleciec na
            male co nieco a co to za okazja ?
            • konrado80 to jest brak okazji ;)) 06.07.05, 20:21

            • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:25

              Wpadaj bracie. Imprezka otwarta. :))))
      • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:20
        Jest wszystko :)))) Zapraszam. (Gin pijam na żywca.Mniodzio :)
        • wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:31
          nikt mnie nie częstuje, sama sobie otworze...i wypije, o!
          • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:33
            Powiedz życzenie....
            • wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:35
              winki wytrane czerwone, albo kieliszeczek Metaxy, poprosze :)
              • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:39
                Wiesz co dobre. Orginalna grecka 7-gwiazdkowa. Mam . A co. Proszę uprzjmie.


                "To kobieta wybiera mężczyznę, który ją wybierze."

                - Paul Geraldy
                • agulka295 Re: :) 06.07.05, 20:41
                  powiedzcie mi co zrobic aby nie cofac stronki i widzieć jak post sie ukazuje
                  tu..ale zakręciłam
                  • konrado80 Re: :) 06.07.05, 20:46
                    i to strasznie :)
                    napisz jeszcze raz, tylko spokojnie ;)
                • xsenia71 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:42
                  a ja proponuję winko. pychotka, i jest go trochę
                • wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:42
                  języki coś się juz nam plączą :))
                  ale pyszna Metaxa :) dziękuję:)
                  • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 20:54
                    Język ( jak wspominałem) jest bardzo ważnym (za przeproszeniem) organem. Nie powinien się plątać . ;))
                    • wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:01
                      czasami się zaplątuje nie tam , gdzie trzeba ;)
                      • konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:05
                        a gdzie? :))
                        • wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:06
                          raz tu, raz tam...różnie sie plącze ;)))
                          • agulka295 Re::) 06.07.05, 21:07
                            masz racje
                            • agulka295 Re::(((( 06.07.05, 21:08
                              z przyczyn nie zależnych ode mnie musze was pożegnać....bawcie sie dobrze
                              kochani
                              • konrado80 Re::(((( 06.07.05, 21:10
                                milego wieczoru
                                • agulka295 Re::(((( 06.07.05, 21:11
                                  przewaznie nie jest miły, ale dzis bedzie troszke lepszy...musze zając się
                                  małą, bo mi chatke rozniesie:)
                          • konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:08
                            tam to wszystkim sie zaplatuje
                            ale zauwazylem ze Tobie chodzi o siakies konkretne miejsce :))
                            • wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:11
                              to nadinterpretacja;))))
                              • konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:24
                                eee tam, to tylko stwierdzenie :P
                        • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:24
                          Co Ty, nie wiesz?? No Konrado...
                          • wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:26
                            mnie tam się w ustach poplatał troszeczkę i tyle...;))
                            • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:47
                              Wietko, ale tak szczerze :)). Co Ci się w ustach plącze?? :))
                              • wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:51
                                moje usta, moje plątanie! :)
                                dobranoc:)
                          • konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:36
                            wiem, ale chcialem sprawdzic czy wiecia wie :PPP
                            • wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:38
                              prawie zawsze mam pełną kontrole nad moim językiem:)
                              • konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:53
                                nie udzielasz siakichs korepetycji? :))
                                • wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:54
                                  z "języczkowania"? :))
                                  prawie zgadłeś :)))
                                  • konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:56
                                    to kiedy masz wolne terminy? ;))
                      • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:26
                        I w tym cała przyjemność...
                        • wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:29
                          w moich własnych, Agencie :)
                          • emilka222 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:46
                            Sorry! Za dużo czytania:) Więc spytam: znowu pijaństwo uskuteczniacie?
                          • wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:46
                            a w ogóle to dobrej nocy Panom życze, sama sie troszke zaplatałam w to, co
                            napisałam :)
                            • emilka222 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:50
                              Wietka! Nie pij już:))))I zostań!
                              • wietka Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:52
                                nie mogę Emilko!
                                do jutra:) pa:)
                            • konrado80 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 21:54
                              kororowych ;)
    • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 22:54
      Jesteeeem. Je tu jeszcze ktoś??
      • trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 22:55
        Wybyłam, ale przybyłam. Patrzę: koniec imprezy!
        • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 22:57
          No coś Ty, zostań choć przez chwilkę.
          • trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 22:58
            Nie wiem, czy to wypada??
            • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 22:59
              Kobiecie zawsze wypada. @
              • trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 23:00
                Własnie myślałam, że jest dokładnie na odwrót :)
                • agent006 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 23:02
                  Jest dokładnie na odwrót.
                  • trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 23:06
                    czyli odwrót na odwrót to lewa, czy prawa strona medalu?
        • albercik7 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 22:58
          jaki koniec ja jeszcze z robaczkami nie rozmawialem :-)))
          • trzpiot_1 Re: Piję sobie czerwone wino 06.07.05, 22:59
            czyli z kim mianowicie? :P
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka