randia 13.08.02, 17:15 .......wysłałam @ na coralium. :))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: samanta Re: Samcia!!!!!!! IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 13.08.02, 17:32 corka a ty musisz tak qwa publicznie moj adres zapodawac,co?:))) Odpowiedz Link Zgłoś
randia Re: Samcia!!!!!!! 13.08.02, 17:40 Ale przecież specjalnie przekręciłam (teraz stoję i grzebię nóżką w ziemi ze skruchą w oczach) Masz mamuś kochana zwrocik :)) Odpowiedz Link Zgłoś