tini30 27.09.05, 12:23 gdzie sie wszyscy pochowali? a moze jedza smaczny obiadek? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tini30 Re: czekaja na Twoje zdjecie ;) 27.09.05, 12:25 ode mnie tez? Ja jestem tu przeciez nowa, ale u Was tempo! Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: czekaja na Twoje zdjecie ;) 27.09.05, 12:27 przecie napisalem ze mozemy sie wymienic :) ech z Wami kobietami :)) Odpowiedz Link Zgłoś
tini30 Re: czekaja na Twoje zdjecie ;) 27.09.05, 12:29 Dlaczego jest wazne jak kto wyglada? Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: czekaja na Twoje zdjecie ;) 27.09.05, 12:30 jesli chcesz sie przed chlopakami ukrywac to znaczy ze masz nieczyste intencje :) Odpowiedz Link Zgłoś
tini30 Irish, 27.09.05, 12:35 to jest tylko twoja interpretacja. Ja tu tutaj jestem, zeby porozmawiac, pozartowac, a nie zeby sie umawiac. W tym przypadku poszlabym sobie do innego pokoju... Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: czekaja na Twoje zdjecie ;) 27.09.05, 12:37 ja tylko zaproponowalem wymiane zdjec ale jak nie chcesz to nie musisz Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: czekaja na Twoje zdjecie ;) 27.09.05, 12:38 konrado... co latwo przychodzi nie smakuje tak dobrze ;) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: czekaja na Twoje zdjecie ;) 27.09.05, 12:39 nie zawsze tak jest :) Odpowiedz Link Zgłoś
tini30 Konrado 27.09.05, 12:42 jestes fajnym kumplem:)) Nie bierz tego tak powaznie. Odpowiedz Link Zgłoś
tini30 Re: ale o so chodzi :P 27.09.05, 12:52 Modern talking abut you, my darling:)) Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: ale o so chodzi :P 27.09.05, 12:56 konrado, pewien pan (Molier) powiedzial: kobiety rzadko wybaczaja temu kto forsuje okazje, ale nigdy temu kto pomija sposobnosc :)) wiec na kon i do dziela ;) !!! bo ktoras ci nie wybaczy :) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: ale o so chodzi :P 27.09.05, 13:00 ale do wszystkich nie bede jechal, bo w koncu nie dojade do zadnej :)) Odpowiedz Link Zgłoś
tini30 Re: ale o so chodzi :P 27.09.05, 13:03 Zawsze prosto przed siebie, konrado! Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: ale o so chodzi :P 27.09.05, 13:20 dlatego caly czas prosto przed siebie :) Odpowiedz Link Zgłoś
tini30 Re: ale o so chodzi :P 27.09.05, 13:20 Tak, do wybranki, ktora na Ciebie czeka z niecierpliwoscia:)) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: ale o so chodzi :P 27.09.05, 13:21 no ba :)) zaraz do niej dotre ;) Odpowiedz Link Zgłoś
paola80 Re: I znowu zapanowala cisza 27.09.05, 12:30 masz racje nastała cisza , nic się nie dzieje .... Odpowiedz Link Zgłoś
tini30 Re: I znowu zapanowala cisza 27.09.05, 12:36 brakuje tematu i zartownisiow... Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: I znowu zapanowala cisza 27.09.05, 12:38 moim zdanie brakuje luzu paniom przedewszystkim :) tzn w sensie poczucia humoru :) co do innych luzow nie wnikam :) Odpowiedz Link Zgłoś
tini30 Re: I znowu zapanowala cisza 27.09.05, 12:40 Wnikaj sobie, chetnie poslucham Twoich mysli:)) Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 Re: I znowu zapanowala cisza 27.09.05, 12:45 he he he nie ma w co luz w jednym miejscu niekoniecznie powoduje luz innym za to luz w jednym miejsciu prowadzi czesto do luzu w innym wszystko sie zazebia i skleja mimo pozornego braku zwiazku :))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
tini30 Re: I znowu zapanowala cisza 27.09.05, 12:46 Bardzo naukowo okreslone, jestem pelna podziwu! Odpowiedz Link Zgłoś
jula09 Re: I znowu zapanowala cisza 27.09.05, 12:50 Cisza leczy, pozwala się skupić. Odpowiedz Link Zgłoś
noellin Re: I znowu zapanowala cisza 27.09.05, 12:51 ...hmmmmmmmmm, nad czym?:)) Odpowiedz Link Zgłoś
tini30 Irish czekam na Twoja 27.09.05, 12:49 odpowiedz w watku mleslewskiej, spelnilam Twoja prosbe! Odpowiedz Link Zgłoś
tini30 Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 13:16 to pewnie juz popoludniowa dzemka w internecie:(( Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 13:17 przeciez jestem i czekam caly czas :) Odpowiedz Link Zgłoś
tini30 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 13:19 To musisz dzialac....a nie czekac:)) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 13:20 no wiem wiem, ale kiepsko mi to idzie i licze caly czas na litosc :)) Odpowiedz Link Zgłoś
tini30 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 13:23 W dzisiejszych czasach, nie ma litosci w ludziach:(( Odpowiedz Link Zgłoś
tini30 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 13:27 Dzieku Bogu, ze to od Ciebie slysze:)) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 13:28 ale nie wiesz jaki ja jestem :P Odpowiedz Link Zgłoś
tini30 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 13:32 Dobrze Ci z oczu patrzy (w mojej wyobrazni), ... chyba sie nie myli moja wypbraznia? Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 13:36 moja juz zglodniala, ale Twoja widze w pelni sil podjela sie zadania i godnie reprezentujac swa wlascicielke uporala sie ze swoim zadaniem ;) Odpowiedz Link Zgłoś
tini30 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 13:40 Swoja musisz koniecznie nakarmic, zeby Ci nie padla:(( Moja to dziarska dziewucha, jak narazie kroczy z wlascicielka tylko prostymi drogami:)) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 13:47 moja wlasnie wciagnela 4 kanapki i teraz zostaly jej jeszcze 2 ;) co do kroczenia to moja tez tylko prostymi drogami :)) Odpowiedz Link Zgłoś
tini30 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 13:49 Moja pije teraz juz drugi kubek kawy, ostatnio mam na nia niesamowity apetyt;-/ Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 13:51 beeeeeee kawa jest beeeee nie pijam kawy, bo nie lubie i nie mam potrzeby picia jej ;) Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 14:08 czarne to moze byc tylko piwo ;) pilem ostatnio w browarmi ich piwo, niepasteryzowane i czekoladowe ;) a herbata srednia z cytrynka ;) Odpowiedz Link Zgłoś
tini30 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 14:13 No to widze jak na dloni, ze z ciebie to taki smakosz... Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 14:15 nie musisz sie niczego bac, polubie i Twoja kuchnie ;)) Odpowiedz Link Zgłoś
tini30 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 14:18 Ale ty jestes odwazny! Jutro opowiem Ci cos na ten temat, bo teraz juz musze konczyc nasza mila pogawedke:)) Bye, bye! Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 14:24 milego popoludnia i wieczorku do milego, papa Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Witaj...Chociaż Ty,bo szukam,szukam,a tu CISZA ! 27.09.05, 15:40 :-((((((( Odpowiedz Link Zgłoś
noellin Re: Witaj...Chociaż Ty,bo szukam,szukam,a tu CISZ 27.09.05, 15:44 no to opowiadajcie cos dziewczyny, przyszlam z pracy i nadal musze przy kompie pracowac, deszcz pada, a ja juz mam kwadratowe oczy:)) Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: Witaj...Chociaż Ty,bo szukam,szukam,a tu CISZ 27.09.05, 15:51 no,a ja za godzinkę idę do domku:-) My to chyba się nie znamy,bo jestem tu dopiero od lipca... Witam!!! Odpowiedz Link Zgłoś
noellin khinga:)) 27.09.05, 15:55 chyba nie, bo ja to wogole od miesiaca moze tu jestem:)) to sie poznamy: witaj:)) bardzo mi milo:)) Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: khinga:)) 27.09.05, 15:58 ostatnio rzadko tu bywam,bo mam mnóstwo pracy:-))) Odpowiedz Link Zgłoś
noellin Re: khinga:)) 27.09.05, 16:01 a tak, jeszcze Cie nie widzialam, ja tez, tylko ze w domu tez czasami musze dalej pracowac:( no ale mysle, lepiej duuuuuzo pracy niz zadnej:)) zycze milego dnia & napewno sie jeszcze spotkamy:)) Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: khinga:)) 27.09.05, 16:13 ja niestety w domu nie mam kompa(może i dobrze) hehehe! Miłego popołudnia:-)) Odpowiedz Link Zgłoś
tini30 Re: I znowu zapanowala cisza 28.09.05, 13:07 Nie, ja jeszcze jestem... A Ty jadles juz obiad? Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: I znowu zapanowala cisza 28.09.05, 13:11 ;) jeszcze nie, a Ty? i czy sprawdzasz @? Odpowiedz Link Zgłoś
tini30 Re: I znowu zapanowala cisza 28.09.05, 13:12 Tez jeszcze nie, dotyczy obu:( Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: I znowu zapanowala cisza 28.09.05, 13:15 a czemu taka smutna minka? po prostu trzeba powiedziec koniec i isc cos zjesc ;) i nie zapomniec o usmiechu na twarzy :) Odpowiedz Link Zgłoś
tini30 Re: I znowu zapanowala cisza 28.09.05, 13:22 Teraz mi przeszla ochota na jedzenie:( Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: I znowu zapanowala cisza 28.09.05, 13:24 rozumiem zebys nie miala czasu na jedzenie ale z powodu ze sie odechcialo od razu sie zmutkac ;) Odpowiedz Link Zgłoś
tini30 Re: I znowu zapanowala cisza 28.09.05, 13:25 No wiesz, jakos mi tak nie tak... Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: I znowu zapanowala cisza 28.09.05, 13:29 zauwazylem ze cos dzisiaj nie tak ale przejdzie i znowu bedzie tak ;) Odpowiedz Link Zgłoś
tini30 Re: I znowu zapanowala cisza 28.09.05, 13:33 Konrad, widze, ze na Ciebie moge zawsze liczyc:) zgadzasz sie? Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: I znowu zapanowala cisza 28.09.05, 13:44 hehe, a mam inne wyjscie? :)) ale zawsze mozemy sie siakos dogadac ;) Odpowiedz Link Zgłoś
tini30 Re: I znowu zapanowala cisza 28.09.05, 13:49 Teraz jestem o pare kilo lzejsza, uff Powoli musze opuscic forum, ale napewno powroce:) Pa!! Odpowiedz Link Zgłoś
konrado80 Re: I znowu zapanowala cisza 28.09.05, 13:51 milego popoludnia i wieczora ;) do milego, pa @ Odpowiedz Link Zgłoś
irish76 cisza... 28.09.05, 13:16 ... pojecie abstrakcyjne mialas kiedys wrazenie totalnej ciszy? Odpowiedz Link Zgłoś
tini30 Re: cisza... 28.09.05, 13:23 Ja nie mialam wrazenia, ja przzylam juz totalna cisze:) Odpowiedz Link Zgłoś