Dodaj do ulubionych

I znowu zapanowala cisza

27.09.05, 12:23
gdzie sie wszyscy pochowali?
a moze jedza smaczny obiadek?
Obserwuj wątek
    • konrado80 czekaja na Twoje zdjecie ;) 27.09.05, 12:23
      • tini30 Re: czekaja na Twoje zdjecie ;) 27.09.05, 12:25
        ode mnie tez?
        Ja jestem tu przeciez nowa, ale u Was tempo!
        • konrado80 Re: czekaja na Twoje zdjecie ;) 27.09.05, 12:27
          przecie napisalem ze mozemy sie wymienic :)
          ech z Wami kobietami :))
          • tini30 Re: czekaja na Twoje zdjecie ;) 27.09.05, 12:29
            Dlaczego jest wazne jak kto wyglada?
            • irish76 Re: czekaja na Twoje zdjecie ;) 27.09.05, 12:30
              jesli chcesz sie przed chlopakami ukrywac to znaczy ze masz nieczyste intencje
              :)
              • tini30 Irish, 27.09.05, 12:35
                to jest tylko twoja interpretacja.
                Ja tu tutaj jestem, zeby porozmawiac, pozartowac, a nie zeby sie umawiac.
                W tym przypadku poszlabym sobie do innego pokoju...
                • irish76 Re: Irish, 27.09.05, 12:37
                  no to zartuj a nie filozuj :)
                • konrado80 Re: Irish, 27.09.05, 12:39
                  a kto mowil o umawianiu sie? :)
            • konrado80 Re: czekaja na Twoje zdjecie ;) 27.09.05, 12:37
              ja tylko zaproponowalem wymiane zdjec
              ale jak nie chcesz to nie musisz
              • irish76 Re: czekaja na Twoje zdjecie ;) 27.09.05, 12:38
                konrado... co latwo przychodzi nie smakuje tak dobrze ;)
                • konrado80 Re: czekaja na Twoje zdjecie ;) 27.09.05, 12:39
                  nie zawsze tak jest :)
                  • tini30 Konrado 27.09.05, 12:42
                    jestes fajnym kumplem:))
                    Nie bierz tego tak powaznie.
                    • irish76 Re: Konrado 27.09.05, 12:45
                      zle go oceniasz
                      on nie jest latwy
                      • tini30 Re: Konrado 27.09.05, 12:47
                        Co ty nie powiesz, hm...
                    • konrado80 ale o so chodzi :P 27.09.05, 12:51
                      • tini30 Re: ale o so chodzi :P 27.09.05, 12:52
                        Modern talking abut you, my darling:))
                        • konrado80 Re: ale o so chodzi :P 27.09.05, 12:56
                          no, bo sie zaczerwienilem :)))
                      • irish76 Re: ale o so chodzi :P 27.09.05, 12:56
                        konrado, pewien pan (Molier) powiedzial: kobiety rzadko wybaczaja temu kto
                        forsuje okazje, ale nigdy temu kto pomija sposobnosc :))
                        wiec na kon i do dziela ;) !!!
                        bo ktoras ci nie wybaczy :)
                        • konrado80 Re: ale o so chodzi :P 27.09.05, 13:00
                          ale do wszystkich nie bede jechal, bo w koncu nie dojade do zadnej :))
                          • tini30 Re: ale o so chodzi :P 27.09.05, 13:03
                            Zawsze prosto przed siebie, konrado!
                            • konrado80 Re: ale o so chodzi :P 27.09.05, 13:14
                              po bokach nic nie ma :)
                              • tini30 Re: ale o so chodzi :P 27.09.05, 13:17
                                nie, po bokach to tylko pokusy:))
                                • konrado80 Re: ale o so chodzi :P 27.09.05, 13:20
                                  dlatego caly czas prosto przed siebie :)
                                  • tini30 Re: ale o so chodzi :P 27.09.05, 13:20
                                    Tak, do wybranki, ktora na Ciebie czeka z niecierpliwoscia:))
                                    • konrado80 Re: ale o so chodzi :P 27.09.05, 13:21
                                      no ba :))
                                      zaraz do niej dotre ;)
    • paola80 Re: I znowu zapanowala cisza 27.09.05, 12:30
      masz racje nastała cisza , nic się nie dzieje ....
      • tini30 Re: I znowu zapanowala cisza 27.09.05, 12:36
        brakuje tematu i zartownisiow...
        • irish76 Re: I znowu zapanowala cisza 27.09.05, 12:38
          moim zdanie brakuje luzu paniom przedewszystkim :)
          tzn w sensie poczucia humoru :) co do innych luzow nie wnikam :)
          • tini30 Re: I znowu zapanowala cisza 27.09.05, 12:40
            Wnikaj sobie, chetnie poslucham Twoich mysli:))
            • irish76 Re: I znowu zapanowala cisza 27.09.05, 12:45
              he he he
              nie ma w co
              luz w jednym miejscu niekoniecznie powoduje luz innym
              za to luz w jednym miejsciu prowadzi czesto do luzu w innym
              wszystko sie zazebia i skleja mimo pozornego braku zwiazku
              :)))))))
              • tini30 Re: I znowu zapanowala cisza 27.09.05, 12:46
                Bardzo naukowo okreslone, jestem pelna podziwu!
                • jula09 Re: I znowu zapanowala cisza 27.09.05, 12:50
                  Cisza leczy, pozwala się skupić.
                  • noellin Re: I znowu zapanowala cisza 27.09.05, 12:51
                    ...hmmmmmmmmm, nad czym?:))
                  • tini30 Re: I znowu zapanowala cisza 27.09.05, 12:51
                    Tak, w ciszy jest sila...
    • iwonek11 Re: I znowu zapanowala cisza 27.09.05, 12:43
      narobimy hałasu
    • tini30 Irish czekam na Twoja 27.09.05, 12:49
      odpowiedz w watku mleslewskiej, spelnilam Twoja prosbe!
    • tini30 Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 13:16
      to pewnie juz popoludniowa dzemka w internecie:((
      • konrado80 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 13:17
        przeciez jestem i czekam caly czas :)
        • tini30 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 13:19
          To musisz dzialac....a nie czekac:))
          • konrado80 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 13:20
            no wiem wiem, ale kiepsko mi to idzie i licze caly czas na litosc :))
            • tini30 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 13:23
              W dzisiejszych czasach, nie ma litosci w ludziach:((
              • konrado80 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 13:26
                nie we wszystkich
                • tini30 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 13:27
                  Dzieku Bogu, ze to od Ciebie slysze:))
                  • konrado80 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 13:28
                    ale nie wiesz jaki ja jestem :P
                    • tini30 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 13:32
                      Dobrze Ci z oczu patrzy (w mojej wyobrazni),
                      ... chyba sie nie myli moja wypbraznia?
                      • konrado80 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 13:36
                        moja juz zglodniala, ale Twoja widze w pelni sil podjela sie zadania i godnie
                        reprezentujac swa wlascicielke uporala sie ze swoim zadaniem ;)
                        • tini30 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 13:40
                          Swoja musisz koniecznie nakarmic, zeby Ci nie padla:((
                          Moja to dziarska dziewucha, jak narazie kroczy z wlascicielka tylko prostymi
                          drogami:))
                          • konrado80 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 13:47
                            moja wlasnie wciagnela 4 kanapki i teraz zostaly jej jeszcze 2 ;)
                            co do kroczenia to moja tez tylko prostymi drogami :))
                            • tini30 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 13:49
                              Moja pije teraz juz drugi kubek kawy, ostatnio mam na nia niesamowity apetyt;-/
                              • konrado80 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 13:51
                                beeeeeee kawa jest beeeee
                                nie pijam kawy, bo nie lubie i nie mam potrzeby picia jej ;)
                                • tini30 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 13:54
                                  No pij herbatke, ale jaka?
                                  • konrado80 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 13:56
                                    liptona ;)
                                    • tini30 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 14:04
                                      czarna?
                                      • konrado80 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 14:08
                                        czarne to moze byc tylko piwo ;)
                                        pilem ostatnio w browarmi ich piwo, niepasteryzowane i czekoladowe ;)
                                        a herbata srednia z cytrynka ;)
                                        • tini30 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 14:13
                                          No to widze jak na dloni, ze z ciebie to taki smakosz...
                                          • konrado80 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 14:15
                                            nie musisz sie niczego bac, polubie i Twoja kuchnie ;))
                                            • tini30 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 14:18
                                              Ale ty jestes odwazny!
                                              Jutro opowiem Ci cos na ten temat, bo teraz juz musze konczyc nasza mila
                                              pogawedke:))
                                              Bye, bye!
                                              • konrado80 Re: Pousypiali wszyscy? 27.09.05, 14:24
                                                milego popoludnia i wieczorku
                                                do milego, papa
    • neita33 teraz to dopiero nastała głucha cisza ;-) 27.09.05, 15:14
      • khinga Witaj...Chociaż Ty,bo szukam,szukam,a tu CISZA ! 27.09.05, 15:40
        :-(((((((
        • noellin Re: Witaj...Chociaż Ty,bo szukam,szukam,a tu CISZ 27.09.05, 15:44
          no to opowiadajcie cos dziewczyny, przyszlam z pracy i nadal musze przy kompie
          pracowac, deszcz pada, a ja juz mam kwadratowe oczy:))
          • khinga Re: Witaj...Chociaż Ty,bo szukam,szukam,a tu CISZ 27.09.05, 15:51
            no,a ja za godzinkę idę do domku:-)
            My to chyba się nie znamy,bo jestem tu dopiero od lipca...

            Witam!!!
            • noellin khinga:)) 27.09.05, 15:55
              chyba nie, bo ja to wogole od miesiaca moze tu jestem:))
              to sie poznamy: witaj:)) bardzo mi milo:))
              • khinga Re: khinga:)) 27.09.05, 15:58
                ostatnio rzadko tu bywam,bo mam mnóstwo pracy:-)))
                • noellin Re: khinga:)) 27.09.05, 16:01
                  a tak, jeszcze Cie nie widzialam, ja tez, tylko ze w domu tez czasami musze
                  dalej pracowac:(
                  no ale mysle, lepiej duuuuuzo pracy niz zadnej:))
                  zycze milego dnia & napewno sie jeszcze spotkamy:))
                  • khinga Re: khinga:)) 27.09.05, 16:13
                    ja niestety w domu nie mam kompa(może i dobrze) hehehe!

                    Miłego popołudnia:-))
    • konrado80 I znowu zapanowala cisza 28.09.05, 13:06
      wszyscy poszli chyba jesc :)
      • tini30 Re: I znowu zapanowala cisza 28.09.05, 13:07
        Nie, ja jeszcze jestem...
        A Ty jadles juz obiad?
        • konrado80 Re: I znowu zapanowala cisza 28.09.05, 13:11
          ;)
          jeszcze nie, a Ty?
          i czy sprawdzasz @?
          • tini30 Re: I znowu zapanowala cisza 28.09.05, 13:12
            Tez jeszcze nie, dotyczy obu:(
            • konrado80 Re: I znowu zapanowala cisza 28.09.05, 13:15
              a czemu taka smutna minka?
              po prostu trzeba powiedziec koniec i isc cos zjesc ;)
              i nie zapomniec o usmiechu na twarzy :)
              • tini30 Re: I znowu zapanowala cisza 28.09.05, 13:22
                Teraz mi przeszla ochota na jedzenie:(
                • konrado80 Re: I znowu zapanowala cisza 28.09.05, 13:24
                  rozumiem zebys nie miala czasu na jedzenie
                  ale z powodu ze sie odechcialo od razu sie zmutkac ;)
                  • tini30 Re: I znowu zapanowala cisza 28.09.05, 13:25
                    No wiesz, jakos mi tak nie tak...
                    • konrado80 Re: I znowu zapanowala cisza 28.09.05, 13:29
                      zauwazylem ze cos dzisiaj nie tak
                      ale przejdzie i znowu bedzie tak ;)
                      • tini30 Re: I znowu zapanowala cisza 28.09.05, 13:33
                        Konrad, widze, ze na Ciebie moge zawsze liczyc:)
                        zgadzasz sie?
                        • konrado80 Re: I znowu zapanowala cisza 28.09.05, 13:44
                          hehe, a mam inne wyjscie? :))
                          ale zawsze mozemy sie siakos dogadac ;)
                          • tini30 Re: I znowu zapanowala cisza 28.09.05, 13:49
                            Teraz jestem o pare kilo lzejsza, uff

                            Powoli musze opuscic forum, ale napewno powroce:)
                            Pa!!
                            • konrado80 Re: I znowu zapanowala cisza 28.09.05, 13:51
                              milego popoludnia i wieczora ;)
                              do milego, pa
                              @
    • irish76 cisza... 28.09.05, 13:16
      ... pojecie abstrakcyjne
      mialas kiedys wrazenie totalnej ciszy?
      • tini30 Re: cisza... 28.09.05, 13:23
        Ja nie mialam wrazenia, ja przzylam juz totalna cisze:)
        • irish76 Re: cisza... 28.09.05, 13:46
          jak to? :) napisz cos wiecej
          • tini30 Re: cisza... 28.09.05, 13:51
            Ciekawy ty jestes, hmm?
            • irish76 Re: cisza... 28.09.05, 15:49
              ciekawym jestem raczej

              mistrz yoda

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka