Dodaj do ulubionych

WAŁCZER 8-D

04.10.05, 10:15
o bożżżżżżżż
jaka szmira!!!
ja juz wołałem wielokrotnie ale zawołam jeszcze raz
RAAAAAAAAAAAAAAAAATUUUUUUUUUUUNKUUUUUUUUUUUU!!!!!!!

ta janosikowa z wAŁczerem, powaliła na łopatki...
przy niej, CHOCHOŁY, to prawdziwi artyści....

Obserwuj wątek
    • mozambique Re: WAŁCZER 8-D 04.10.05, 10:25
      ależ wałczery dalej istnieją !!!!!!

      no moze nei kazdy ze Sztefenem w ofercie ale są !!!!!!
      • invicta1 Re: WAŁCZER 8-D 04.10.05, 10:31
        istnieją owszem, ale wOłczery
        • drzejms-buond Re: WAŁCZER 8-D 04.10.05, 10:34
          no własnie...ta dykcja..ta gestykulacja....
          to mizdrzenie się do kamery..
          bożżżżżżżżżżzz
          no wszystko mnie wnerwia w tej babie...
          a taka była fajna... janosikowa...
          • mozambique Re: WAŁCZER 8-D 04.10.05, 10:37
            lepsza jko modelka niz jako aktorka
            • drzejms-buond PSYCHOANALITYK HELMUT 8-D 04.10.05, 10:49
              "faceci już tacy są..trzeba ich zaskakiwać metodą faktów dokonanych"
              pulizzera trzeba dac jak nic za takie teksty...

              no i jeszcze..skoro MJM ma być opiniotwórczym serialem, tyo już widzę jak
              zacznie się w polskich rodzinach pięknie układać...
              • mozambique Re: PSYCHOANALITYK HELMUT 8-D 04.10.05, 10:50
                syscy bedom do Austryyji jeddzic , na koszt tesciów.

                ale ja obstawiam ze pojawi sie Helmut, . Kto ? no jasne ze Karewicz , Bruner
                mial na imie Helmut przecie ....
    • figurka_z_porcelany Re: WAŁCZER 8-D 04.10.05, 12:45
      drzejms-buond napisał:

      > przy niej, CHOCHOŁY, to prawdziwi artyści....
      >
      No nie wiem, ekspresja w grze chochoła z Kieleckiejj z kolei mnie powalila.
      • figurka_z_porcelany Re: WAŁCZER 8-D 04.10.05, 12:51
        Za szybko mi sie enter wcisnął. W uzupełnieniu: nadal jestem pod wrazeniem gry
        mięśni twarzy, zaciśnietych ust, pionowej zmarszki na czole. A te procesy
        myślowe!!! Wczoraj chochoł kielecki słuchając Kamila powiedział wstając i
        chodząc dramatycznym krokiem: "niech ja uporzadkuję myśli". Po czym usiadł i
        stwierdził coś, tylko qrna nie pamietam co, w każdym razie coś tak oczywistego,
        że dojście do takiego wniosku jaki wyciągnął chochoł nie wymagałoby nawet
        porządkowania myśli u trzyletniego dziecka. Brawo scenarzystka ;)))
        Poza tym nudno bylo aż ziewałam...
      • scoutek Re: WAŁCZER 8-D 04.10.05, 12:51
        wiecie co???? a ja bylego meza Goszy, tego co to jezdzil do Hameryki porniole
        krecic gra gline w Klanie!!!! wczoraj bez przypadek katem oka zoczylam
        dziada!!!!
        • drzejms-buond Re: WAŁCZER 8-D 04.10.05, 13:07
          no widzicie ? w polszcze aktorów brakuje..muszą bidoki grywać po kilku
          serialach na raz...a jak już nikt nie ma czasu to chochołow sie bierze..
          a potem sie dziwi sie jedna z dugo...
          troszku kultury wemorde...
          ;-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka