Dodaj do ulubionych

ja pokojowo

08.12.05, 14:32
chce wam coś napisac i prosic o ocene tego wiersza ,piszcie jak i co chcecie
to nie moj.........zaczynam
"deszcz"
od rana deszcz pada,
a ludzie samotni,
przez okno znów patrzą,
na mokre ulice,
łza z oka im płynie ,
bo deszcz w samotności,
jest gorszy od ŚMIERCI.
W.A.K.S.
Obserwuj wątek
    • ja7030 Re: ja pokojowo 08.12.05, 14:36
      o rany czemu tak smutno?
      • girl32 Re: ja pokojowo 08.12.05, 14:38
        BO POKOJOWO
        • zosia500 Re: ja pokojowo 08.12.05, 14:42
          to taki pokój dla gości:)))
    • wampirek64 Re: ja pokojowo 08.12.05, 14:42
      bo to nie ja go pisałem tylko ktos z dusza romantyka a ogolnie to jak wam sie
      podoba czy nie
      • zosia500 Re: ja pokojowo 08.12.05, 14:44
        oj wampirku naważyłeś sobie piwa ;)
        • wampirek64 Re: ja pokojowo 08.12.05, 14:46
          ja dlaczego,??
          • zydmason Re: ja pokojowo 08.12.05, 15:05
            ludzie, ludzie, ludzie...
    • onlyania Re: ja pokojowo 08.12.05, 17:57
      no to ja sprobuje:
      nic sie nie rymuje
      ze smiercia tez przesada
      jak to tylko deszcz pada.....
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka