wampirek64
08.12.05, 14:32
chce wam coś napisac i prosic o ocene tego wiersza ,piszcie jak i co chcecie
to nie moj.........zaczynam
"deszcz"
od rana deszcz pada,
a ludzie samotni,
przez okno znów patrzą,
na mokre ulice,
łza z oka im płynie ,
bo deszcz w samotności,
jest gorszy od ŚMIERCI.
W.A.K.S.