fajna1234567890 04.03.06, 15:49 No znowu mnie rzucił!! Palant jeden Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
leziox Re: Mam dość!! 04.03.06, 15:50 A co,nic od ciebie nie dostal?Moze mialo byc dopiero po slubie?Jak tak to tez bym rzucil. Odpowiedz Link Zgłoś
fajna1234567890 Re: Mam dość!! 04.03.06, 15:52 leziox napisał: > A co,nic od ciebie nie dostal?Moze mialo byc dopiero po slubie?Jak tak to tez > bym rzucil. NIEKAPUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
frostinio Re: Mam dość!! 05.03.06, 19:20 To po polsku: nie dawalas mu, co chcial to i rzucil. A co mial robic? Odpowiedz Link Zgłoś
leziox Re: Mam dość!! 05.03.06, 22:35 Ja tam moge zostac szara eminencja a wy zakladajcie habity i inne drogie ciuchy,w razie czego to was wygonia na Madagaskar,hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
sunday16 Re: Mam dość!! 04.03.06, 15:51 Znowu? To musisz miec juz pare siniakow? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sunday16 Re: Mam dość!! 04.03.06, 15:54 Rozumiem, ze sie w takim wypadku zabezpieczasz? ;) Odpowiedz Link Zgłoś
leziox Re: Mam dość!! 04.03.06, 15:55 no jak nie kapujesz to albo nie donosisz albo nie rozumiesz,a co tu takiego trudnego niby bylo ? Odpowiedz Link Zgłoś
nieswietymikolaj Re: Mam dość!! 04.03.06, 15:54 Może to wędkarz oni rzucają potem podrywają Odpowiedz Link Zgłoś
sunday16 Re: Mam dość!! 04.03.06, 15:56 Ze tez nie pomyslalam, masz chyba racje ;) Odpowiedz Link Zgłoś
leziox Re: Mam dość!! 04.03.06, 16:01 Powodem moze byc nie spanie razem,albo brak kasy na wspólne spanie albo brak miejsca na spanie itp. Odpowiedz Link Zgłoś
nieswietymikolaj Re: Mam dość!! 04.03.06, 16:40 To może nie jesteś wcale taka fajna Odpowiedz Link Zgłoś
wesola_kicia Re: Mam dość!! 04.03.06, 16:43 jak Ona jest fajna to ja będe zakonnicą Odpowiedz Link Zgłoś
khinga Re: Mam dość!! 04.03.06, 17:10 Ja też sie przymierzam by pójść na zakonnicę:)) Kiciu, to może razem? Odpowiedz Link Zgłoś
leziox Re: Mam dość!! 04.03.06, 22:16 No to jak wy idziecie na zakonnice,to ja pojde na ksiedza a potem zrobimy wspolna msze,koloru dowolnego,heheheh!! Odpowiedz Link Zgłoś
leziox Re: Mam dość!! 04.03.06, 22:40 hiehiehie,czuje ze wspolne obrzedy moglyby doprowadzic do czegos niebianskiego jakby... Odpowiedz Link Zgłoś
wesola_kicia Re: khinga 05.03.06, 18:12 jak będziesz kościelnym to staniesz sie świętym mikołajem Odpowiedz Link Zgłoś