Dodaj do ulubionych

Mam dość!!

04.03.06, 15:49
No znowu mnie rzucił!!
Palant jeden
Obserwuj wątek
    • leziox Re: Mam dość!! 04.03.06, 15:50
      A co,nic od ciebie nie dostal?Moze mialo byc dopiero po slubie?Jak tak to tez
      bym rzucil.
      • fajna1234567890 Re: Mam dość!! 04.03.06, 15:52
        leziox napisał:

        > A co,nic od ciebie nie dostal?Moze mialo byc dopiero po slubie?Jak tak to tez
        > bym rzucil.
        NIEKAPUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • frostinio Re: Mam dość!! 05.03.06, 19:20
          To po polsku: nie dawalas mu, co chcial to i rzucil.
          A co mial robic?
          • leziox Re: Mam dość!! 05.03.06, 22:35
            Ja tam moge zostac szara eminencja a wy zakladajcie habity i inne drogie
            ciuchy,w razie czego to was wygonia na Madagaskar,hehehe
    • sunday16 Re: Mam dość!! 04.03.06, 15:51
      Znowu? To musisz miec juz pare siniakow? ;)
      • fajna1234567890 Re: Mam dość!! 04.03.06, 15:52
        EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE NIE
        • sunday16 Re: Mam dość!! 04.03.06, 15:54
          Rozumiem, ze sie w takim wypadku zabezpieczasz? ;)
          • leziox Re: Mam dość!! 04.03.06, 15:55
            no jak nie kapujesz to albo nie donosisz albo nie rozumiesz,a co tu takiego
            trudnego niby bylo ?
        • nieswietymikolaj Re: Mam dość!! 04.03.06, 15:54
          Może to wędkarz oni rzucają potem podrywają
          • sunday16 Re: Mam dość!! 04.03.06, 15:56
            Ze tez nie pomyslalam, masz chyba racje ;)
    • khinga Re: Mam dość!! 04.03.06, 15:58
      Może miał powód:)
      • leziox Re: Mam dość!! 04.03.06, 16:01
        Powodem moze byc nie spanie razem,albo brak kasy na wspólne spanie albo brak
        miejsca na spanie itp.
        • wesola_kicia Re: Mam dość!! 04.03.06, 16:22
          co za pech
          • nieswietymikolaj Re: Mam dość!! 04.03.06, 16:40
            To może nie jesteś wcale taka fajna
            • wesola_kicia Re: Mam dość!! 04.03.06, 16:43
              jak Ona jest fajna
              to ja będe zakonnicą
              • khinga Re: Mam dość!! 04.03.06, 17:10
                Ja też sie przymierzam by pójść na zakonnicę:))
                Kiciu, to może razem?
                • leziox Re: Mam dość!! 04.03.06, 22:16
                  No to jak wy idziecie na zakonnice,to ja pojde na ksiedza a potem zrobimy
                  wspolna msze,koloru dowolnego,heheheh!!
                  • khinga Re: Mam dość!! 04.03.06, 22:31
                    I właśnie dlatego idę na zakonnicę :PP
                    • leziox Re: Mam dość!! 04.03.06, 22:40
                      hiehiehie,czuje ze wspolne obrzedy moglyby doprowadzic do czegos niebianskiego
                      jakby...
                      • khinga Re: Mam dość!! 04.03.06, 22:45
                        być może:)
                • wesola_kicia khinga 05.03.06, 18:03
                  czemu nie
                  pomyślimy o tym??
                  • nieswietymikolaj Re: khinga 05.03.06, 18:07
                    Weźcie mnie choć na kościelnego
                    • wesola_kicia Re: khinga 05.03.06, 18:12
                      jak będziesz kościelnym
                      to staniesz sie świętym mikołajem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka