care_5 28.03.06, 15:22 Witam ponownie .Gdzie byliscie vo robiliscie gdy mnie nie bylo?:)).. No i odrazu wymienicmi co sie dzialo jakie wazne afery mnie ominely i czy B opadl juz biust:P Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hedonista.oswiecony cześć Care :) 28.03.06, 21:50 oj jak dawno Cię nie było? Co tam słychać, co porabiałaś? Tutaj tak się chilloutowo zrobiło odkąd więcej czasu pracy poświęcam. Ale afer tu nigdy nie było. A z wieści zagranicznych to się z ju.bi pogodziłem... w czym wielka jej zasługa jest :) Ogólnie zatem zgoda panuje na świecie wirtualnym, gdzie możemy sobie wybierać tylko pozytywne emocje... afer zatem niet ;) uśmiechy Ed Odpowiedz Link Zgłoś