Dodaj do ulubionych

witam ponownie

28.03.06, 15:22
Witam ponownie .Gdzie byliscie vo robiliscie gdy mnie nie bylo?:)).. No i
odrazu wymienicmi co sie dzialo jakie wazne afery mnie ominely i czy B opadl
juz biust:P
Obserwuj wątek
    • hedonista.oswiecony cześć Care :) 28.03.06, 21:50
      oj jak dawno Cię nie było? Co tam słychać, co porabiałaś? Tutaj tak się
      chilloutowo zrobiło odkąd więcej czasu pracy poświęcam. Ale afer tu nigdy nie
      było. A z wieści zagranicznych to się z ju.bi pogodziłem... w czym wielka jej
      zasługa jest :) Ogólnie zatem zgoda panuje na świecie wirtualnym, gdzie możemy
      sobie wybierać tylko pozytywne emocje... afer zatem niet ;)
      uśmiechy
      Ed

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka