Gość: krm IP: *.olsza.krakow.pl 17.10.01, 21:00 Stary szpadel albo zupelnie dobra saperke, nieodplatnie udostepnie autorowi watku o wagliku. Mysle, ze wielu czuloby sie lepiej jesli juz zaczalbts sie zakopywac krm Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: 2001 Re: Stary szpadel IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 17.10.01, 21:07 Gość portalu: krm napisał(a): > Stary szpadel albo zupelnie dobra saperke, nieodplatnie udostepnie autorowi > watku o wagliku. > Mysle, ze wielu czuloby sie lepiej jesli juz zaczalbts sie zakopywac > krm Ale nie wcelu zainfekowania mialby dlubac w gruncie, tak na marginesie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: enancjo Re: Stary szpadel IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 18.10.01, 09:12 Gość portalu: krm napisał(a): > Stary szpadel albo zupelnie dobra saperke, nieodplatnie udostepnie autorowi > watku o wagliku. > Mysle, ze wielu czuloby sie lepiej jesli juz zaczalbts sie zakopywac > krm .. dorzucam taka stara siekiere .. ktora mozna sie samemu zarabac .. to tak na wszelki wypadek gdyby po wykopaniu dolka nie wiedzial co ze soba zrobic .. Enancjo Odpowiedz Link Zgłoś
motor Re: Stary szpadel 18.10.01, 10:40 Ja podręcznego Taliba - chętnego do wspólnego rozerwania Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: samanta1 Re: Stary szpadel IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 18.10.01, 10:46 dam szare mydlo ..niech sie nim pochlasta.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: enancjo Re: Stary szpadel IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 18.10.01, 10:50 motor napisał(a): > Ja podręcznego Taliba - chętnego do wspólnego rozerwania .. hej uwazaj z tym Talibem .. jeszcze pojda w jakies miejsce publiczne i tam beda kopac i rozrywac sie .. .. zdecydowanie popieram samozakopywanie i samozarabywanie sie !!! Enancjo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: krm Re: Stary szpadel wreszcie sie przydac moze IP: *.olsza.krakow.pl 19.10.01, 14:39 Ty gosciu od waglika co to chwalisz sie posiadaniem miejsca na skomplikowana strukture mozgowa, oferowalem Ci szpadel i pomysl jak go odebrac. Wyglada z calym szacunkiem dla politycznej poprawnosci, ze jesli skorzystalbys z takiej propozycji i tobie byloby lzej. Szpadel jest odrdzewiony i posiada pelne techniczne mozliwosci. krm Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: enancjo Re: Stary szpadel wreszcie sie przydac moze IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 19.10.01, 15:12 Gość portalu: krm napisał(a): > Ty gosciu od waglika co to chwalisz sie posiadaniem miejsca na skomplikowana > strukture mozgowa, oferowalem Ci szpadel i pomysl jak go odebrac. > Wyglada z calym szacunkiem dla politycznej poprawnosci, ze jesli skorzystalbys > z takiej propozycji i tobie byloby lzej. > Szpadel jest odrdzewiony i posiada pelne techniczne mozliwosci. > krm .. facet zaczyna miec refleksje .. wiec moze zrozumie .. choc watpie by sie przyznal... .. w razie czego siekierka tez jest READY .. ladnie lsni .. jakie LSNIENIE... Enancjo Odpowiedz Link Zgłoś