Dodaj do ulubionych

Stary szpadel

IP: *.olsza.krakow.pl 17.10.01, 21:00
Stary szpadel albo zupelnie dobra saperke, nieodplatnie udostepnie autorowi
watku o wagliku.
Mysle, ze wielu czuloby sie lepiej jesli juz zaczalbts sie zakopywac
krm
Obserwuj wątek
    • Gość: 2001 Re: Stary szpadel IP: 192.168.80.* / 212.141.191.* 17.10.01, 21:07
      Gość portalu: krm napisał(a):

      > Stary szpadel albo zupelnie dobra saperke, nieodplatnie udostepnie autorowi
      > watku o wagliku.
      > Mysle, ze wielu czuloby sie lepiej jesli juz zaczalbts sie zakopywac
      > krm

      Ale nie wcelu zainfekowania mialby dlubac w gruncie, tak na marginesie.
    • Gość: enancjo Re: Stary szpadel IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 18.10.01, 09:12
      Gość portalu: krm napisał(a):

      > Stary szpadel albo zupelnie dobra saperke, nieodplatnie udostepnie autorowi
      > watku o wagliku.
      > Mysle, ze wielu czuloby sie lepiej jesli juz zaczalbts sie zakopywac
      > krm

      .. dorzucam taka stara siekiere .. ktora mozna sie samemu zarabac .. to tak
      na wszelki wypadek gdyby po wykopaniu dolka nie wiedzial co ze soba zrobic ..
      Enancjo

      • motor Re: Stary szpadel 18.10.01, 10:40
        Ja podręcznego Taliba - chętnego do wspólnego rozerwania
        • Gość: samanta1 Re: Stary szpadel IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 18.10.01, 10:46
          dam szare mydlo ..niech sie nim pochlasta..
        • Gość: enancjo Re: Stary szpadel IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 18.10.01, 10:50
          motor napisał(a):

          > Ja podręcznego Taliba - chętnego do wspólnego rozerwania

          .. hej uwazaj z tym Talibem .. jeszcze pojda w jakies miejsce publiczne i tam
          beda kopac i rozrywac sie ..

          .. zdecydowanie popieram samozakopywanie i samozarabywanie sie !!!
          Enancjo
          • Gość: krm Re: Stary szpadel wreszcie sie przydac moze IP: *.olsza.krakow.pl 19.10.01, 14:39
            Ty gosciu od waglika co to chwalisz sie posiadaniem miejsca na skomplikowana
            strukture mozgowa, oferowalem Ci szpadel i pomysl jak go odebrac.
            Wyglada z calym szacunkiem dla politycznej poprawnosci, ze jesli skorzystalbys
            z takiej propozycji i tobie byloby lzej.
            Szpadel jest odrdzewiony i posiada pelne techniczne mozliwosci.
            krm
            • Gość: enancjo Re: Stary szpadel wreszcie sie przydac moze IP: *.szczecin.sdi.tpnet.pl 19.10.01, 15:12
              Gość portalu: krm napisał(a):

              > Ty gosciu od waglika co to chwalisz sie posiadaniem miejsca na skomplikowana
              > strukture mozgowa, oferowalem Ci szpadel i pomysl jak go odebrac.
              > Wyglada z calym szacunkiem dla politycznej poprawnosci, ze jesli skorzystalbys
              > z takiej propozycji i tobie byloby lzej.
              > Szpadel jest odrdzewiony i posiada pelne techniczne mozliwosci.
              > krm

              .. facet zaczyna miec refleksje .. wiec moze zrozumie .. choc watpie by sie
              przyznal...
              .. w razie czego siekierka tez jest READY .. ladnie lsni .. jakie LSNIENIE...
              Enancjo
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka