conejito13 05.06.06, 09:34 no... opowiedz jak bylo na familijnym spotkaniu. udaly sie kotlety, rolady, salatki, zupy i inne tam? zablyslas? smakowalo? fajnie bylo? wiecej pytan nie pamietam...:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
chloe30 Re: Chloe, opowiadaj! 05.06.06, 09:38 Z powodu poniedziałku jestem w fatalnym humorze i nawet mi sie pisac nie chce. Sukces odniosłam nadzwyczajny, no może jedynie ser na roladzie za twardy mi wyszedł - nie wiem czy to wina sera czy za mało rozwałkowałam. Za to hucznie polecam babeczki z pieczarkami - pycha! Ogólnie było ok, oprócz tego, że zapomniałam o szampanie :PPP Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: Chloe, opowiadaj! 05.06.06, 09:40 Normalnie jak pomyślę, że muszę pracować to mi się odechciewa wszystkiego. Odpowiedz Link Zgłoś
katimai Re: Chloe, opowiadaj! 05.06.06, 09:56 a jednak sie podjełas robienia rolady- mi by sie nie chcialo ,podziwiam :) a to cos pieczarkowe to skad przepis? bo chyba mi umknął a w ogole to tak mi nie dobrze, ze nawet herbata mi nie wchodzi i chce do domu :(( Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: Chloe, opowiadaj! 05.06.06, 10:02 Pieczarkowe babaeczki: 50 dkg pieczarek podsmażyć z cebulą i wegetą. 30 dkg mąki zagnieśc ze 15 dgk masła i czterem żółtkami. Ciasto schłodzić w lodówce. Rozawałkować, formy do babeczek wysmarować tłuszczem, wykleić ciastem, piec 15 minut w temperaturze 180 stopni. Nałożyć grzybowego farszu i jeść - mówię wam - pycha :)) Rolada serwowa pryszcz, tylko czemu ser za twardy ja się pytam. Odpowiedz Link Zgłoś
conejito13 Re: Chloe, opowiadaj! 05.06.06, 10:46 > Normalnie jak pomyślę, że muszę pracować to mi się odechciewa wszystkiego. ja prawie od wczoraj juz mam zjebany nastroj:( ja pierdziele. musze cos wymyslec, zeby pracowac w czyms co lubie. tylko co to ma byc?? zazdroszcze bardzo ludziom, ktorzy lacza pasje/hobby z praca (znaczy, ze to jedno:). to najfajniejsze, co moze czlowieka spotkac... eh... Odpowiedz Link Zgłoś