Dodaj do ulubionych

Chloe, opowiadaj!

05.06.06, 09:34
no... opowiedz jak bylo na familijnym spotkaniu.
udaly sie kotlety, rolady, salatki, zupy i inne tam? zablyslas? smakowalo?
fajnie bylo?
wiecej pytan nie pamietam...:)
Obserwuj wątek
    • chloe30 Re: Chloe, opowiadaj! 05.06.06, 09:38
      Z powodu poniedziałku jestem w fatalnym humorze i nawet mi sie pisac nie chce.
      Sukces odniosłam nadzwyczajny, no może jedynie ser na roladzie za twardy mi
      wyszedł - nie wiem czy to wina sera czy za mało rozwałkowałam.
      Za to hucznie polecam babeczki z pieczarkami - pycha!
      Ogólnie było ok, oprócz tego, że zapomniałam o szampanie :PPP
    • chloe30 Re: Chloe, opowiadaj! 05.06.06, 09:40
      Normalnie jak pomyślę, że muszę pracować to mi się odechciewa wszystkiego.
      • katimai Re: Chloe, opowiadaj! 05.06.06, 09:56
        a jednak sie podjełas robienia rolady- mi by sie nie chcialo ,podziwiam :)
        a to cos pieczarkowe to skad przepis? bo chyba mi umknął



        a w ogole to tak mi nie dobrze, ze nawet herbata mi nie wchodzi
        i chce do domu :((


        • chloe30 Re: Chloe, opowiadaj! 05.06.06, 10:02
          Pieczarkowe babaeczki:
          50 dkg pieczarek podsmażyć z cebulą i wegetą.
          30 dkg mąki zagnieśc ze 15 dgk masła i czterem żółtkami. Ciasto schłodzić w
          lodówce.
          Rozawałkować, formy do babeczek wysmarować tłuszczem, wykleić ciastem, piec 15
          minut w temperaturze 180 stopni.
          Nałożyć grzybowego farszu i jeść - mówię wam - pycha :))
          Rolada serwowa pryszcz, tylko czemu ser za twardy ja się pytam.
      • conejito13 Re: Chloe, opowiadaj! 05.06.06, 10:46
        > Normalnie jak pomyślę, że muszę pracować to mi się odechciewa wszystkiego.

        ja prawie od wczoraj juz mam zjebany nastroj:( ja pierdziele. musze cos
        wymyslec, zeby pracowac w czyms co lubie. tylko co to ma byc??

        zazdroszcze bardzo ludziom, ktorzy lacza pasje/hobby z praca (znaczy, ze to
        jedno:). to najfajniejsze, co moze czlowieka spotkac... eh...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka