chytra_hydra 14.06.06, 14:50 chloe kazała się rehabilitować, więc się rehabilituję (przydałby się jaki przyzwoity masażysta;)) nic tu nie ma w treści, bo się odmóżdżyłam dziś straszliwie... ;);) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
chytra_hydra Re: obiecany i o niczym;) 14.06.06, 14:53 ale za to statystykę poprawiam...;) Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: obiecany i o niczym;) 14.06.06, 14:54 mogę tak nastukać jeszcze kilkadziesiąt, słowo honoru;) Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: obiecany i o niczym;) 14.06.06, 14:55 przynajmniej mam poczucie, że koresponduję z kimś, kto na pewno mnie rozumie...;) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: obiecany i o niczym;) 14.06.06, 14:56 Poprawiaj poprawiaj :) Pomoge ci za 10 minut jak zajebię prosiaka! Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: obiecany i o niczym;) 14.06.06, 14:56 ciekawe, kiedy chloe, Pastereczka Nasza Kochana, Wódz nasz, da mi w łeb w końcu...;) Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: obiecany i o niczym;) 14.06.06, 14:57 aaa... to jednak nie mnie najpierw?...;) ależ poczekam, poczekam;) Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: obiecany i o niczym;) 14.06.06, 14:58 poczekam, poprawiając wciąż, historia sama się tworzy, za chwilę napiszę tu książkę;) Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: obiecany i o niczym;) 14.06.06, 14:58 a w książce wszystkie marzenia... a co by mogło być w idealnej książce?... hmm... Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: obiecany i o niczym;) 14.06.06, 14:59 taaa... nie, już nie jest ze mną dobrze;) Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: obiecany i o niczym;) 14.06.06, 15:03 piszę...;) czuwanie jest wskazane;) należy nade mną czuwać, cobym nie zgłupiała do cna samego;) Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: obiecany i o niczym;) 14.06.06, 15:05 dawno dawno temu... w bardzo niepodobnym kraju... żyła sobie mała dziewczynka, która bardzo bała się smoków;) Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: obiecany i o niczym;) 14.06.06, 15:07 smoki bowiem były niezwykle przyjaznym stworzeniami;) pozwalały nawet głaskać swoje skrzydła w przerwach między rejsami;) Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: obiecany i o niczym;) 14.06.06, 15:11 nie wiadomo skąd wzięły się plotki o tym, że skrzydła smoków to błoniaste obrzydlistwa;) Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: obiecany i o niczym;) 14.06.06, 15:12 były przejrzyste, to prawda, lecz prócz tego były ciepłe, suche i aksamitne jak pluszowy miś;) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: obiecany i o niczym;) 14.06.06, 15:12 Plotki jak zwykle rozgłaszał układ :PPP Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: obiecany i o niczym;) 14.06.06, 15:12 o rany, wiedziałam, że to chodzi o coś takiego;) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: obiecany i o niczym;) 14.06.06, 15:16 Nawet biedne smoki nie ukryły się przed kaczorami i ich terierkiem debilkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
conejito13 Re: obiecany i o niczym;) 14.06.06, 15:17 i co??? swiniak zajebany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????? Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: obiecany i o niczym;) 14.06.06, 15:21 conejito13 napisała: > i co??? swiniak zajebany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????? Żyje kurwiarz jebany. Przeciez nie pójde siedzieć za człowieka. To gówno jest!!! Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: obiecany i o niczym;) 14.06.06, 15:22 JAK za człowieka, chloe... JAK za człowieka;) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: obiecany i o niczym;) 14.06.06, 15:23 chytra_hydra napisała: > JAK za człowieka, chloe... JAK za człowieka;) No, właśńie to miałam na myśłi, tylko wkurw mi normalnie w oczach mąci..... PIWA!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: obiecany i o niczym;) 14.06.06, 15:24 piwo dla chloe rrrrraaazzz!;) Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: obiecany i o niczym;) 14.06.06, 15:17 chloe, kochana, na samym początku tej historii powiedziałam, że wszystko dzieje się w niepodobnym kraju;) sądzisz, że wroga dywersja zagraniczna z IV RP?;) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: obiecany i o niczym;) 14.06.06, 15:19 chytra_hydra napisała: > sądzisz, że wroga dywersja zagraniczna z IV RP?;) Kochana, Ty żyjesz w świecie iluzji. ONI sa wszędzie... Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: obiecany i o niczym;) 14.06.06, 15:20 ja chcę do Iluzji... ja chcę do Iluzji...;) Odpowiedz Link Zgłoś
conejito13 zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 15:22 ja wlasnie pije ziolka uspokajajace bo jak nie, to jak wroce do roboty, to zajebie wlasna piescia mojego szefa:( normalnie tak mnie wqrwil dzisiaj, ze juz dawno nie. normalnie dwa cv.ki wyslalam przez neta na te okolicznosc. normalnie rzygac mi sie na niego chce. i na wszystkich ogolnie.....:( ps. hiszpania 2: ukraina: 0:=) Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 15:23 no ładnie, ja tu, kurwa, bajkę piękną piszę, a ta "zapierdoliłaś"... co za kobiety;) Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 15:29 i proszę mi nie psuć statystyki! dziś tu ma być najwięcej wpisów;) Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 15:30 i będzie, choćby mnie chleo wyklęła;) Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 15:31 chloe, przepraszam!!!!!;) ale i tak ładnie się rymuje;) Odpowiedz Link Zgłoś
conejito13 chytra 14.06.06, 16:15 bo ja nie czytalam wszystkich wpisow,wiesz. w domu sie spieszylam, tylko przeczytalam pierwszy i kilka potem, ale nie wiedzialam ze bajke piszesz. a w bajce musi byc troche musztardy. wiesz.... samym miodem ksiezniczki nie zyja przecie:) Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: chytra 14.06.06, 16:18 conejito, wszystko rozwinęło się prześlicznie, nic nie bój, Twoja musztarda najpiękniej zasmakowała przeca!;) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 15:34 chytra_hydra napisała: co za > kobiety;) No... siakieś takies ni chuja subtelne nie jesteśmy :PPPPP Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 15:34 i niech będą dzięki!!!;););) tylko mi się ,kurwa, nie zmieniać, bo jak pierdolnę...;) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 15:41 Ach jak dobrze że jest takie forum gdzie kurwować i chujowac do woli można :)) Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 15:45 bo Ty jesteś najfajniejsza chloe świata, kurwa, nie?;) (matko, lae włazidupiec ze mnie;) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 15:48 Ale że ja kurwa?????????? O kurwa........... :PPPP Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 15:49 aaaaahahahahahahahahahahahahahahahahahahhhaha... zabiłaś mnie:):):):):) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 15:52 chytra_hydra napisała: > aaaaahahahahahahahahahahahahahahahahahahhhaha... zabiłaś mnie:):):):):) Oddychaj, Hydra, oddychaj, nie idź w strone światła!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 15:53 to mam iść w stronę ciemności?... oszalałaś?...;) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 15:55 chytra_hydra napisała: > to mam iść w stronę ciemności?... oszalałaś?...;) Przechodzimy na ciemna strone mocy, kochana. Nie ma innej rady w naszym kraju :PP Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 15:57 a nie możemy im zanieść chociaż kaganka oświaty jakiej?...;) tak z litości?...;) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 15:58 chytra_hydra napisała: > a nie możemy im zanieść chociaż kaganka oświaty jakiej?...;) tak z litości?...; > ) A zdało by się, szczególnie pod te samoobronowe strzechy. Ale ciemny lud nie zakupa i jeszcze nas ukamieniuje razem z naszym kagankiem!!! Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 15:59 a może uda się niechcący za pomocą tego kaganka podłożyć ogień pod te strzechy i Europa to zobaczy?;) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 16:03 Europa ma nas w dupie bym rzekła. Ale zawsze to parę oszołomów mniej, bo rozumiem że palimy chałuy z zawartością??? Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 16:10 i sama sobie jeszcze odpowiem, żeby do 50 dociągnąć;) czy statystyka, wg chloe została poprawiona?;) Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 16:14 czuję się pochwalona!;) niech będę pochwalona!;) Odpowiedz Link Zgłoś
conejito13 Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 16:17 chloe30 napisała: > chytra_hydra napisała: > > > to mam iść w stronę ciemności?... oszalałaś?...;) > > Przechodzimy na ciemna strone mocy, kochana. Nie ma innej rady w naszym > kraju :PP tiaaa... tylko kto sie okaze potem naszym ojcem?;) Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 16:19 ojciec dyrektor?..... Odpowiedz Link Zgłoś
conejito13 Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 16:24 chytra_hydra napisała: > ojciec dyrektor?..... strzez nas boze! ale wlasnie o to chodzi... tak mial luck:) Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 16:26 ale on był Skywalker, a u nas jest Skajworek;) Odpowiedz Link Zgłoś
conejito13 Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 16:34 no. ale sie dowiedzial, jak przeszedl na ciemna strone:) my tez sie dowiemy. zreszta, my juz jestesmy po ciemnej stronie, bo ciemniaki sa po jasnej. Odpowiedz Link Zgłoś
conejito13 Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 16:17 chloe30 napisała: > Ach jak dobrze że jest takie forum gdzie kurwować i chujowac do woli można :)) no! dzisiaj sie przydaje jak cholera. i chociaz hiszpanskie 3:0 troche mi poprawia humor, to i tak szefa z checia bym otrula, gdyby nie kary dozywocia. ale moze, moze udam nienormalna (wcale nie bede musiala tak udawac duzo;) Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 16:29 no i proszszsz... jak ładnie 60 stuknłęło;) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 16:31 Kurka, jutro macie sprawdzić na którym jeteśmy miejscu pod względem aktywności!!! I nie opuszczać misie!!! :DD Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 16:32 ale ja wypełniłam normę za kilka następnych dni, bo wyjeżdżam i choćby nie wiem co, nie będzie mnie aż do poniedziałku!:) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 16:34 Zebym ja tu w piatek sama nie siedziała, akurat jak mam się zamiar w pracy opierdalac!! Gdzie wybywasz?? Conejito - zadanie bojowe - sprawdzić rankingi aktywności!! Odpowiedz Link Zgłoś
conejito13 Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 16:36 a skad ja mam umiec??? za kogo ty mnie masz? za asa netowego czy jak... ciesz sie, ze w ogole sie wejsc na forum nauczylam. ide szukac... <spuszczony leb>. Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 16:37 conejito, nie udawaj, Ty wszystko umiesz...;) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 16:42 CVonejito kochanie, widzisz na pasku nad nami napisane jest Gazeta.pl>forum>Prywatne>Kobieta no to klikasz na Kobieta i liczysz na któyrm miejscu jesteśmy :))) Odpowiedz Link Zgłoś
conejito13 Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 16:54 11. miejsce 11. nie wiecie, ze mecz sledze...sledzilam znaczy:) Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 16:36 będziesz siedzieć z pewnością w towarzystwie, acz nie moim tą razą;) wybywam w góry, będę przemierzać;) rany, jak ja nie lubię wysiłku fizycznbego...;););) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 16:43 chytra_hydra napisała: > rany, jak ja nie lubię wysiłku fizycznbego...;););) No. Nie cierpie. Mój największy wysiłek to podnoszenie piwa do ust :PPPPPPP Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 16:44 mogę też?;) razem podniesiemy tyle ile damy radę;) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 16:45 chytra_hydra napisała: > mogę też?;) razem podniesiemy tyle ile damy radę;) Ja musze popracowac nad kondycją, ostatnio wymiękam przy czwartym. W ten weekend popracuję, dołączysz się nie??? :P Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 16:46 oszyyśsie...;) będę mentalnie chlać Twoje zdrowie normalnie;) potrenujemy i będziemy mocaaaarne;) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 16:50 To chlup kochana, za 10 minut fajrant i czuję już smak zupki chmielowej :))) Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 16:52 no ja, kurde myślę....;) pijemy, młoda, pijemy;) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: zapierdolilas swiniakowi? 14.06.06, 16:53 I jeeeeeeeeszzeeeeeeeeeeeeeeee jeeeeeeeeedeeeeeeeeeeeeeeeeeeen i jeeeeeeeeeeeeeeeeszszeeeeeeeeeeeeeeeeee raaaaaaaaaaaassss.... Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra o niczym;) 14.06.06, 16:43 o niczym, o niczym, a tu zaraz 70 jak nic, ech jestem z siebie naprawdę dumna;) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: o niczym;) 14.06.06, 16:44 chytra_hydra napisała: > o niczym, o niczym, a tu zaraz 70 jak nic, ech jestem z siebie naprawdę dumna;) No dumna możesz chodzić kochana, ale tylko do poniedziałku!! Potem ustanawiasz nowy rekord :PPP Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: o niczym;) 14.06.06, 16:45 heh;) może być;) a swoją drogą, póki co, jesteś Kochana na 11 miejscu:) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: o niczym;) 14.06.06, 16:50 No nie jest dobrze, raz to nawet na 5 byłyśmy. Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: o niczym;) 14.06.06, 16:51 wszystko przed nami, ja w nas wierzę... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: o niczym;) 14.06.06, 16:54 chytra_hydra napisała: > wszystko przed nami, ja w nas wierzę... ;) Ja w CIEBIE wierzę!!! Bo zawsze jak jest Hydra to forum hula :)))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: o niczym;) 14.06.06, 16:56 będziesz mnie musiała kiedy przy okazji jakiejś zdrowo opierdolić, żeby mi się w tym pustym łbie do końca nie poprzewracało;) Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: o niczym;) 14.06.06, 16:57 No jak cię znowu nie będzie dłużej niż jeden dzień to opierdole z góry na dół :PPP Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: o niczym;) 14.06.06, 16:59 a jak przyniosę zwolnienie albo usprawiedliwienie od mamy?;) Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: o niczym;) 14.06.06, 17:00 swoją drogą, popatrz, chloe... jak się obiecuje, że o niczym, to się gada do uboju;) Odpowiedz Link Zgłoś
chytra_hydra Re: o niczym;) 14.06.06, 17:04 idę w ... właśnie tam;) miłego weekendu wszystkim:) Odpowiedz Link Zgłoś