girl32
20.07.06, 11:37
"Myślę, że życie dzieli się na straszne i żałosne. To są dwie kategorie.
Straszne to, no nie wiem, śmiertelne przypadki, niewidomi, kalectwo. Nie wiem
jak sobie ludzie dają z tym radem radę, to zadziwiające. A żałosne są życia
wszystkich pozostałych. Więc jeżeli jesteś żałosny, powinieneś być wdzięczny
losowi, że jesteś żałosny, bo być żałosnym to wielkie szczęście."
Co Wy na to?
Żałośni górą!:P