Dodaj do ulubionych

Woody Allen

20.07.06, 11:37
"Myślę, że życie dzieli się na straszne i żałosne. To są dwie kategorie.
Straszne to, no nie wiem, śmiertelne przypadki, niewidomi, kalectwo. Nie wiem
jak sobie ludzie dają z tym radem radę, to zadziwiające. A żałosne są życia
wszystkich pozostałych. Więc jeżeli jesteś żałosny, powinieneś być wdzięczny
losowi, że jesteś żałosny, bo być żałosnym to wielkie szczęście."

Co Wy na to?
Żałośni górą!:P
Obserwuj wątek
    • schizoo Re: Woody Allen 20.07.06, 11:38
      masz wyż ???
      • menk.a Re: Woody Allen 20.07.06, 11:41
        intelektualny?;)
        • girl32 Re: Woody Allen 20.07.06, 11:52
          Nie,raczej jestem złośliwa....
          • menk.a Re: Woody Allen 20.07.06, 11:53
            ależ Dziewczynko, o to to nawet ja Cię nie podejrzewam;))
            • girl32 Re: Woody Allen 20.07.06, 11:56
              To na jakiej podstawie mnie wciąż oceniasz?
              • menk.a Re: Woody Allen 20.07.06, 11:58
                bezpodstawnie i żadne wciąż;)))
                • girl32 Re: Woody Allen 20.07.06, 11:59
                  No to moze zejdźmy sobie z drogi i będzie ok.
                  • menk.a Re: Woody Allen 20.07.06, 12:15
                    ależ Dziewczynko, chyba opatrznie mnie rozumiesz, Ty mi nie wadzisz;))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka