conejito13 26.07.06, 12:36 wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3508145.html choc serio, nie dziwi mnie. natomiast dziwi mnie fakt nie wyrzucania z samolotow angielskich hooligans. mialam z takimi 'przyjemnosc' i raczej nie chcialabym powtorzyc. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
chloe30 Re: Ale kicha:( 26.07.06, 12:54 No mnie też nie dziwi, moge sobie wyobrazić jak się Panowie zachowywali. Aż dziwne że aż do Australii wysyłaja takich cepów. Odpowiedz Link Zgłoś
sonrie Re: Ale kicha:( 26.07.06, 13:03 U nas też kiedyś Angoli wysadzili... Małż wracał kiedyś w piątek z Irlandii: sama abgielska i irlandzka menelnia do Krakowa na balety leciała. Brud, smród etc. Odpowiedz Link Zgłoś
katimai Re: Ale kicha:( 26.07.06, 13:06 ha i kurde bardzo im tak dobrze, pewnie chamówa myslała, że jak wracają to im mogą naskoczyc, a teraz niech sie martwią robole w singapurze co dalej :) moze sie czegos naucza Odpowiedz Link Zgłoś
chloe30 Re: Ale kicha:( 26.07.06, 13:08 Ale nie rozumiem dlaczego nocleg jest na koszt Quantas. Jak se nagrabili robole niech teraz bulą. PS: wiecie że Quantas to jedyna linia na świcie, która nie miała katastrofy lotniczej??? Odpowiedz Link Zgłoś
marjanna1 Re: Ale kicha:( 26.07.06, 14:16 No teraz to juz nie jedyna. Ale jedyna pelnokosztowa linia. Odpowiedz Link Zgłoś
conejito13 Re: Ale kicha:( 26.07.06, 17:39 tez nie rozumiem, tym bardziej, ze niejednokrotnie linie lotnicze maja tzw. problem z ulokowaniem cie w hotelu, gdy sa ku temu wyrazne powody (czyt. spozniony samolot lub awaria). chce powiedziec, ze daja hotel, ale wiecznie problemy, a tutaj pijakom i chamom prosze...jeszcze sobie pobyli w singapurze. mam nadzieje, ze chociaz za bilety doplaca mordy wredne. tylko wstyd przynosza, eh... szkoda gadac:( kiedy valencia lub villareal gra z jakims angielskim klubem rozgrywki europejskie blady strach pada na miasto i lotnisko. niemieccy tez sa podobni. brrrrrrrrrrr........ mordy oblesne, zawsze pijane i dra te ryje nie wiadomo czemu. bleeeeeeeeeee.... obrzygac ich tylko. Odpowiedz Link Zgłoś