Dodaj do ulubionych

Ale kicha:(

26.07.06, 12:36
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3508145.html
choc serio, nie dziwi mnie. natomiast dziwi mnie fakt nie wyrzucania z
samolotow angielskich hooligans. mialam z takimi 'przyjemnosc' i raczej nie
chcialabym powtorzyc.
Obserwuj wątek
    • chloe30 Re: Ale kicha:( 26.07.06, 12:54
      No mnie też nie dziwi, moge sobie wyobrazić jak się Panowie zachowywali.
      Aż dziwne że aż do Australii wysyłaja takich cepów.
      • sonrie Re: Ale kicha:( 26.07.06, 13:03
        U nas też kiedyś Angoli wysadzili... Małż wracał kiedyś w piątek z Irlandii:
        sama abgielska i irlandzka menelnia do Krakowa na balety leciała. Brud, smród etc.
        • katimai Re: Ale kicha:( 26.07.06, 13:06

          ha i kurde bardzo im tak dobrze, pewnie chamówa myslała, że jak wracają to im
          mogą naskoczyc,
          a teraz niech sie martwią robole w singapurze co dalej :)
          moze sie czegos naucza
          • chloe30 Re: Ale kicha:( 26.07.06, 13:08
            Ale nie rozumiem dlaczego nocleg jest na koszt Quantas.
            Jak se nagrabili robole niech teraz bulą.

            PS: wiecie że Quantas to jedyna linia na świcie, która nie miała katastrofy
            lotniczej???
            • marjanna1 Re: Ale kicha:( 26.07.06, 14:16
              No teraz to juz nie jedyna. Ale jedyna pelnokosztowa linia.
            • conejito13 Re: Ale kicha:( 26.07.06, 17:39
              tez nie rozumiem, tym bardziej, ze niejednokrotnie linie lotnicze maja tzw.
              problem z ulokowaniem cie w hotelu, gdy sa ku temu wyrazne powody (czyt.
              spozniony samolot lub awaria). chce powiedziec, ze daja hotel, ale wiecznie
              problemy, a tutaj pijakom i chamom prosze...jeszcze sobie pobyli w singapurze.
              mam nadzieje, ze chociaz za bilety doplaca mordy wredne. tylko wstyd przynosza,
              eh... szkoda gadac:(
              kiedy valencia lub villareal gra z jakims angielskim klubem rozgrywki
              europejskie blady strach pada na miasto i lotnisko. niemieccy tez sa podobni.
              brrrrrrrrrrr........ mordy oblesne, zawsze pijane i dra te ryje nie wiadomo
              czemu. bleeeeeeeeeee.... obrzygac ich tylko.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka