Dodaj do ulubionych

MOze byc.....

05.03.03, 11:40
czy byc moze? Byc moze pojde dzis do kina. MOze byc,
mnie tez pasuje:))))
Jak gdzie i kiedy, jaka roznica, jak wytlumaczyc ta
roznice laknacemu umiejetnosci wladania jezykiem polskim?
Obserwuj wątek
    • gph nie - MOże byc..... 05.03.03, 12:21
      sabba napisała:

      > czy byc moze? Byc moze pojde dzis do kina. MOze byc,
      > mnie tez pasuje:))))
      > Jak gdzie i kiedy, jaka roznica, jak wytlumaczyc ta
      > roznice laknacemu umiejetnosci wladania jezykiem polskim?

      może być tylko w wersji nie może być. może być pójdę dziś do kina to jakiś
      potworny archaizm.. jak tak mówiono to o kinach nikt jeszcze nie słyszał.
      więc?
      być może pójdę dziś do kina.
      ale słabe być może, bo mecz jest wieczorem..:)
      • sabba Re: nie - MOże byc..... 05.03.03, 12:56
        gph napisał:

        > sabba napisała:
        >
        > > czy byc moze? Byc moze pojde dzis do kina. MOze byc,
        > > mnie tez pasuje:))))

        Czesc:)) Chyba zbyt zawile napisalam. To drugie zdanie z
        "moze byc" to tez byl przyklad, tzn. ja nie chce
        powiedziec, ze "moze byc" pasuje mi w miejsce "byc moze":)))
        "Moze byc" w znaczeniu: "dobrze, zgadzam sie, pasuje mi"
        Byc moze: w znaczeniu: nie wiadomo, ale jest mozliwe,
        "moze byc, w znaczeniu raczej: jest to praaawie pewne.."
        No. Czyli dosyc wazka roznica...a ja talentow
        nauczycielskich nie mam:(((((

        PS. No i jak tam, masz juz muzyczke z Fridy? A jak nie
        masz, to moze chcesz?:)))
        • gph łojezu. 06.03.03, 18:07
          > Czesc:)) Chyba zbyt zawile napisalam. To drugie zdanie z
          > "moze byc" to tez byl przyklad, tzn. ja nie chce
          > powiedziec, ze "moze byc" pasuje mi w miejsce "byc moze":)))
          > "Moze byc" w znaczeniu: "dobrze, zgadzam sie, pasuje mi"
          > Byc moze: w znaczeniu: nie wiadomo, ale jest mozliwe,
          > "moze byc, w znaczeniu raczej: jest to praaawie pewne.."
          > No. Czyli dosyc wazka roznica...a ja talentow
          > nauczycielskich nie mam:(((((
          >
          > PS. No i jak tam, masz juz muzyczke z Fridy? A jak nie
          > masz, to moze chcesz?:)))

          bardzio zawile. prawdziwy zawilec po prostu. jak już nie masz talentó
          nauczycielskich - werbalnych jak sądzę- to zawsze gestem możesz wytłumACZYĆ..:)
          albo emotikonem ewentualnie.
          a muzyki nie mam. jeszcze. na urlopie jestem i słucham jak drzewo trzeszczy w
          piecu..
          • sabba Drzewo? 06.03.03, 20:32

            • gph no dobrze. drewno. 11.03.03, 16:43
              to było.

              ale spłonęło..
          • sabba Drzewo? 06.03.03, 20:33
            w piecu? I komputer wlaczony! A kysz! Idz doloz do
            paleniska, bo dogasa!:))))


            Milego urlopu:)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka