Dodaj do ulubionych

zaczes i hauś.... 20 lat potem

31.10.06, 10:54
www.zalesie-gorne.eu/photogallery.php?photo_id=15
lubo też..
spotkanie z pierwowzorem.
Obserwuj wątek
    • irmelin Re: zaczes i hauś.... 20 lat potem 31.10.06, 11:58
      spadłam z krzesełka:-))))))))))))

      dzięki za foto akurat mnie wq....stanowisko mojej dyrekcji a tu takie miodzio:-
      )))))
    • mmk9 Re: zaczes i hauś.... 20 lat potem 31.10.06, 12:10
      Spojrzmy prawdzie w oczy. To nie jest Zaczes, ino Jacuchna. To musiało się stać.
    • aja40 Re: zaczes i hauś.... 20 lat potem 06.11.06, 15:48
      ROTFL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)))))))))))))))) dzięki :-)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka