drzejms-buond 31.10.06, 10:54 www.zalesie-gorne.eu/photogallery.php?photo_id=15 lubo też.. spotkanie z pierwowzorem. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
irmelin Re: zaczes i hauś.... 20 lat potem 31.10.06, 11:58 spadłam z krzesełka:-)))))))))))) dzięki za foto akurat mnie wq....stanowisko mojej dyrekcji a tu takie miodzio:- ))))) Odpowiedz Link Zgłoś
mmk9 Re: zaczes i hauś.... 20 lat potem 31.10.06, 12:10 Spojrzmy prawdzie w oczy. To nie jest Zaczes, ino Jacuchna. To musiało się stać. Odpowiedz Link Zgłoś
aja40 Re: zaczes i hauś.... 20 lat potem 06.11.06, 15:48 ROTFL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-)))))))))))))))) dzięki :-) Odpowiedz Link Zgłoś